Elana Toruń - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Polonia Środa Wielkopolska - Elana Toruń 1:0
  • Polonia 1912 Leszno - Unia Solec Kujawski 3:2
  • Sokół Kleczew - Nielba Wągrowiec 3:0
  • Start Warlubie - Pogoń Mogilno 3:2
  • Lech II Poznań - Cuiavia Inowrocław 8:1
  • GKS Dopiewo - Grom Plewiska 3:2
  • Unia Swarzędz - Centra Ostrów Wielkopolski 2:0
  • Wda Świecie - Notecianka Pakość 2:0
  • Włocłavia Włocławek - Fogo Luboń [wycofało się z rozgrywek] 3:0
  •        

Facebook

Reklama

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 35

Wyniki

Ostatnia kolejka 34
Polonia Środa Wielkopolska 1:0 Elana Toruń
Polonia 1912 Leszno 3:2 Unia Solec Kujawski
Sokół Kleczew 3:0 Nielba Wągrowiec
Start Warlubie 3:2 Pogoń Mogilno
Lech II Poznań 8:1 Cuiavia Inowrocław
GKS Dopiewo 3:2 Grom Plewiska
Unia Swarzędz 2:0 Centra Ostrów Wielkopolski
Wda Świecie 2:0 Notecianka Pakość
Włocłavia Włocławek 3:0 Fogo Luboń [wycofało się z rozgrywek]

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. bartuch1968 28
2. ensiferum11999 18
3. bydgoskie_E 9
4. malar92 7
5. norbertinho65 3
6. wrobel_68 0

Ankiety

Powinna wrócić liga typerów na naszą stronę?

Kalendarium

24

07-2014

czwartek

25

07-2014

piątek

26

07-2014

sobota

27

07-2014

niedziela

28

07-2014

pon.

29

07-2014

wtorek

30

07-2014

środa

Najnowsza galeria

Polonia Leszno - Elana Toruń 9.11.2013
Ładowanie...

Terminarz

 

 Kolejka 1 - 3-4 sierpnia

 

 

Włocłavia Włocławek - Polonia Środa Wielkopolska 3 sierpnia, 17:00
Wda Świecie - Fogo Luboń 3 sierpnia, 17:00
Unia Swarzędz - Notecianka Pakość 3 sierpnia, 16:00
Lech II Poznań - Grom Plewiska 3 sierpnia, 11:00
Start Warlubie - Cuiavia Inowrocław 3 sierpnia, 16:00
Sokół Kleczew - Pogoń Mogilno 3 sierpnia, 17:00
Polonia 1912 Leszno - Nielba Wągrowiec 3 sierpnia, 17:00
Elana Toruń - Unia Solec Kujawski 3 sierpnia, 17:00
Centra Ostrów Wielkopolski - GKS Dopiewo 3 sierpnia, 17:00

 

 

 Kolejka 2 - 10-11 sierpnia

 

 

Polonia Środa Wielkopolska - Unia Solec Kujawski 10 sierpnia, 16:00
Nielba Wągrowiec - Elana Toruń 10 sierpnia, 15:00
Pogoń Mogilno - Polonia 1912 Leszno 10 sierpnia, 17:00
Cuiavia Inowrocław - Sokół Kleczew 10 sierpnia, 17:00
Notecianka Pakość - GKS Dopiewo 10 sierpnia, 17:00
Włocłavia Włocławek - Wda Świecie 10 sierpnia, 17:00
Start Warlubie - Grom Plewiska 10 sierpnia, 16:00
Lech II Poznań - Centra Ostrów Wielkopolski 10 sierpnia, 11:00
Unia Swarzędz - Fogo Luboń 10 sierpnia, 16:00

 

 

 Kolejka 3 - 15 sierpnia

 

 

Wda Świecie - Polonia Środa Wielkopolska 15 sierpnia, 17:00
Unia Swarzędz - Włocłavia Włocławek 15 sierpnia, 16:00
GKS Dopiewo - Fogo Luboń 15 sierpnia, 14:00
Lech II Poznań - Notecianka Pakość 15 sierpnia, 11:00
Start Warlubie - Centra Ostrów Wielkopolski 15 sierpnia, 16:00
Sokół Kleczew - Grom Plewiska 14 sierpnia, 17:30
Polonia 1912 Leszno - Cuiavia Inowrocław 15 sierpnia, 17:00
Elana Toruń - Pogoń Mogilno 15 sierpnia, 17:00
Unia Solec Kujawski - Nielba Wągrowiec 15 sierpnia, 15:00

 

 

 Kolejka 4 - 18 sierpnia

 

 

Polonia Środa Wielkopolska - Nielba Wągrowiec 18 sierpnia, 16:00
Pogoń Mogilno - Unia Solec Kujawski 18 sierpnia, 17:00
Cuiavia Inowrocław - Elana Toruń 18 sierpnia, 17:00
Grom Plewiska - Polonia 1912 Leszno 18 sierpnia, 17:00
Centra Ostrów Wielkopolski - Sokół Kleczew 18 sierpnia, 11:00
Notecianka Pakość - Start Warlubie 18 sierpnia, 17:00
Fogo Luboń - Lech II Poznań 18 sierpnia, 11:00
Włocłavia Włocławek - GKS Dopiewo 18 sierpnia, 17:00
Wda Świecie - Unia Swarzędz 18 sierpnia, 17:00

 

 

 Kolejka 5 - 24-25 sierpnia

 

 

Unia Swarzędz - Polonia Środa Wielkopolska 24 sierpnia, 16:00
GKS Dopiewo - Wda Świecie 24 sierpnia, 16:00
Lech II Poznań - Włocłavia Włocławek 24 sierpnia, 11:00
Start Warlubie - Fogo Luboń 24 sierpnia, 16:00
Sokół Kleczew - Notecianka Pakość 24 sierpnia, 17:00
Polonia 1912 Leszno - Centra Ostrów Wielkopolski 24 sierpnia, 17:00
Unia Solec Kujawski - Cuiavia Inowrocław 24 sierpnia, 15:00
Nielba Wągrowiec - Pogoń Mogilno 24 sierpnia, 15:00
Grom Plewiska - Elana Toruń 24 sierpnia, 17:00

 

 

 Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

 

 

Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń Mogilno 31 sierpnia, 16:00
Cuiavia Inowrocław - Nielba Wągrowiec 31 sierpnia, 17:00
Grom Plewiska - Unia Solec Kujawski 31 sierpnia, 17:00
Centra Ostrów Wielkopolski - Elana Toruń 31 sierpnia, 17:00
Notecianka Pakość - Polonia 1912 Leszno 31 sierpnia, 17:00
Fogo Luboń - Sokół Kleczew 31 sierpnia, 12:00
Włocłavia Włocławek - Start Warlubie 31 sierpnia, 17:00
Wda Świecie - Lech II Poznań 31 sierpnia, 17:00
Unia Swarzędz - GKS Dopiewo 31 sierpnia, 16:00

 

 

 Kolejka 7 - 7-8 września

 

 

GKS Dopiewo - Polonia Środa Wielkopolska 7 września, 16:00
Lech II Poznań - Unia Swarzędz 7 września, 11:00
Start Warlubie - Wda Świecie 7 września, 16:00
Sokół Kleczew - Włocłavia Włocławek 7 września, 17:00
Polonia 1912 Leszno - Fogo Luboń 7 września, 17:00
Elana Toruń - Notecianka Pakość 7 września, 16:00
Unia Solec Kujawski - Centra Ostrów Wielkopolski 7 września, 15:00
Nielba Wągrowiec - Grom Plewiska 7 września, 15:00
Pogoń Mogilno - Cuiavia Inowrocław 7 września, 17:00

 

 

 Kolejka 8 - 14-15 września

 

 

Polonia Środa Wielkopolska - Cuiavia Inowrocław 14 września, 16:00
Grom Plewiska - Pogoń Mogilno 14 września, 17:00
Centra Ostrów Wielkopolski - Nielba Wągrowiec 14 września, 16:00
Notecianka Pakość - Unia Solec Kujawski 14 września, 17:00
Fogo Luboń - Elana Toruń 14 września, 12:00
Włocłavia Włocławek - Polonia 1912 Leszno 14 września, 16:00
Wda Świecie - Sokół Kleczew 14 września, 17:00
Unia Swarzędz - Start Warlubie 14 września, 16:00
GKS Dopiewo - Lech II Poznań 14 września, 16:00

 

 

 Kolejka 9 - 21-22 września

 

 

Lech II Poznań - Polonia Środa Wielkopolska 21 września, 11:00
Start Warlubie - GKS Dopiewo 21 września, 16:00
Sokół Kleczew - Unia Swarzędz 21 września, 17:00
Polonia 1912 Leszno - Wda Świecie 21 września, 16:00
Elana Toruń - Włocłavia Włocławek 21 września, 16:00
Unia Solec Kujawski - Fogo Luboń 21 września, 15:00
Nielba Wągrowiec - Notecianka Pakość 21 września, 15:00
Pogoń Mogilno - Centra Ostrów Wielkopolski 21 września, 16:00
Cuiavia Inowrocław - Grom Plewiska 21 września, 16:00

 

 

 Kolejka 10 - 28-29 września

 

 

Polonia Środa Wielkopolska - Grom Plewiska 28 września, 16:00
Centra Ostrów Wielkopolski - Cuiavia Inowrocław 28 września, 16:00
Notecianka Pakość - Pogoń Mogilno 28 września, 16:00
Fogo Luboń - Nielba Wągrowiec 28 września, 12:00
Włocłavia Włocławek - Unia Solec Kujawski 28 września, 16:00
Wda Świecie - Elana Toruń 28 września, 16:00
Unia Swarzędz - Polonia 1912 Leszno 28 września, 16:00
GKS Dopiewo - Sokół Kleczew 28 września, 15:00
Lech II Poznań - Start Warlubie 28 września, 11:00

 

 

 Kolejka 11 - 5-6 października

 

 

Start Warlubie - Polonia Środa Wielkopolska 5 października, 16:00
Sokół Kleczew - Lech II Poznań 5 października, 16:00
Polonia 1912 Leszno - GKS Dopiewo 5 października, 16:00
Elana Toruń - Unia Swarzędz 5 października, 15:00
Unia Solec Kujawski - Wda Świecie 5 października, 15:00
Nielba Wągrowiec - Włocłavia Włocławek 5 października, 15:00
Pogoń Mogilno - Fogo Luboń 5 października, 15:00
Cuiavia Inowrocław - Notecianka Pakość 5 października, 15:00
Grom Plewiska - Centra Ostrów Wielkopolski 5 października, 16:00

 

 

 Kolejka 12 - 12-13 października

 

 

Polonia Środa Wielkopolska - Centra Ostrów Wielkopolski 12 października, 16:00
Notecianka Pakość - Grom Plewiska 12 października, 15:00
Fogo Luboń - Cuiavia Inowrocław 12 października, 12:00
Włocłavia Włocławek - Pogoń Mogilno 12 października, 15:00
Wda Świecie - Nielba Wągrowiec  
Unia Swarzędz - Unia Solec Kujawski  
GKS Dopiewo - Elana Toruń 12 października, 15:00
Lech II Poznań - Polonia 1912 Leszno  
Start Warlubie - Sokół Kleczew 12 października, 16:00

 

 

 Kolejka 13 - 19-20 października

 

 

Sokół Kleczew - Polonia Środa Wielkopolska 19 października, 15:00
Polonia 1912 Leszno - Start Warlubie 19 października, 15:00
Elana Toruń - Lech II Poznań 19 października, 15:00
Unia Solec Kujawski - GKS Dopiewo 19 października, 15:00
Nielba Wągrowiec - Unia Swarzędz 19 października, 13:30
Pogoń Mogilno - Wda Świecie 19 października, 15:00
Cuiavia Inowrocław - Włocłavia Włocławek 19 października, 15:00
Grom Plewiska - Fogo Luboń 19 października, 15:00
Centra Ostrów Wielkopolski - Notecianka Pakość 19 października, 15:00

 

 

 Kolejka 14 - 26-27 października

 

 

Polonia Środa Wielkopolska - Notecianka Pakość 26 października, 15:00
Fogo Luboń - Centra Ostrów Wielkopolski 26 października, 12:00
Włocłavia Włocławek - Grom Plewiska 26 października, 15:00
Wda Świecie - Cuiavia Inowrocław 26 października, 15:00
Unia Swarzędz - Pogoń Mogilno  
GKS Dopiewo - Nielba Wągrowiec 26 października, 14:00
Lech II Poznań - Unia Solec Kujawski 26 października, 11:00
Start Warlubie - Elana Toruń 26 października, 15:00
Sokół Kleczew - Polonia 1912 Leszno 26 października, 14:00

 

 

 Kolejka 15 - 2-3 listopada

 

 

Polonia 1912 Leszno - Polonia Środa Wielkopolska 2 listopada, 13:00
Elana Toruń - Sokół Kleczew 2 listopada, 14:00
Unia Solec Kujawski - Start Warlubie 2 listopada, 14:00
Nielba Wągrowiec - Lech II Poznań 2 listopada, 13:30
Pogoń Mogilno - GKS Dopiewo 2 listopada, 12:00
Cuiavia Inowrocław - Unia Swarzędz 2 listopada, 13:00
Grom Plewiska - Wda Świecie 2 listopada, 14:00
Centra Ostrów Wielkopolski - Włocłavia Włocławek 2 listopada, 13:00
Notecianka Pakość - Fogo Luboń 2 listopada, 14:00

 

 

 Kolejka 16 - 9-10 listopada

 

 

Polonia Środa Wielkopolska - Fogo Luboń 9 listopada, 14:00
Włocłavia Włocławek - Notecianka Pakość 9 listopada, 13:00
Wda Świecie - Centra Ostrów Wielkopolski 9 listopada, 14:00
Unia Swarzędz - Grom Plewiska 9 listopada, 14:00
GKS Dopiewo - Cuiavia Inowrocław 9 listopada, 14:00
Lech II Poznań - Pogoń Mogilno 9 listopada, 11:00
Start Warlubie - Nielba Wągrowiec 9 listopada, 14:00
Sokół Kleczew - Unia Solec Kujawski 9 listopada, 13:00
Polonia 1912 Leszno - Elana Toruń 9 listopada, 13:00

 

 

 Kolejka 17 - 16-17 listopada

 

 

Elana Toruń - Polonia Środa Wielkopolska 16 listopada, 14:00
Unia Solec Kujawski - Polonia 1912 Leszno 16 listopada, 13:00
Nielba Wągrowiec - Sokół Kleczew 16 listopada, 13:30
Pogoń Mogilno - Start Warlubie 16 listopada, 12:00
Cuiavia Inowrocław - Lech II Poznań 16 listopada, 13:00
Grom Plewiska - GKS Dopiewo 16 listopada, 13:00
Centra Ostrów Wielkopolski - Unia Swarzędz 16 listopada, 13:00
Notecianka Pakość - Wda Świecie 16 listopada, 13:00
Fogo Luboń - Włocłavia Włocławek 16 listopada, 12:00

 

 

 Kolejka 18 - 23-24 listopada

 

 

GKS Dopiewo - Centra Ostrów Wielkopolski  
Polonia Środa Wielkopolska - Włocłavia Włocławek  
Fogo Luboń - Wda Świecie  
Notecianka Pakość - Unia Swarzędz  
Grom Plewiska - Lech II Poznań  
Cuiavia Inowrocław - Start Warlubie  
Pogoń Mogilno - Sokół Kleczew  
Nielba Wągrowiec - Polonia 1912 Leszno  
Unia Solec Kujawski - Elana Toruń  

 

 

 Kolejka 19

 

 

Grom Plewiska - Start Warlubie  
Centra Ostrów Wielkopolski - Lech II Poznań  
Fogo Luboń - Unia Swarzędz  
Unia Solec Kujawski - Polonia Środa Wielkopolska  
Elana Toruń - Nielba Wągrowiec  
Polonia 1912 Leszno - Pogoń Mogilno  
Sokół Kleczew - Cuiavia Inowrocław  
GKS Dopiewo - Notecianka Pakość  
Wda Świecie - Włocłavia Włocławek  

 

 

 Kolejka 20

 

 

Polonia Środa Wielkopolska - Wda Świecie  
Włocłavia Włocławek - Unia Swarzędz  
Fogo Luboń - GKS Dopiewo  
Notecianka Pakość - Lech II Poznań  
Centra Ostrów Wielkopolski - Start Warlubie  
Grom Plewiska - Sokół Kleczew  
Cuiavia Inowrocław - Polonia 1912 Leszno  
Pogoń Mogilno - Elana Toruń  
Nielba Wągrowiec - Unia Solec Kujawski  

 

 

 Kolejka 21

 

 

Nielba Wągrowiec - Polonia Środa Wielkopolska  
Unia Solec Kujawski - Pogoń Mogilno  
Elana Toruń - Cuiavia Inowrocław  
Polonia 1912 Leszno - Grom Plewiska  
Sokół Kleczew - Centra Ostrów Wielkopolski  
Start Warlubie - Notecianka Pakość  
Lech II Poznań - Fogo Luboń  
GKS Dopiewo - Włocłavia Włocławek  
Unia Swarzędz - Wda Świecie  

 

 

 Kolejka 22

 

 

Elana Toruń - Grom Plewiska  
Polonia Środa Wielkopolska - Unia Swarzędz  
Wda Świecie - GKS Dopiewo  
Włocłavia Włocławek - Lech II Poznań  
Fogo Luboń - Start Warlubie  
Notecianka Pakość - Sokół Kleczew  
Centra Ostrów Wielkopolski - Polonia 1912 Leszno  
Cuiavia Inowrocław - Unia Solec Kujawski  
Pogoń Mogilno - Nielba Wągrowiec  

 

 

 Kolejka 23

 

 

Pogoń Mogilno - Polonia Środa Wielkopolska  
Nielba Wągrowiec - Cuiavia Inowrocław  
Unia Solec Kujawski - Grom Plewiska  
Elana Toruń - Centra Ostrów Wielkopolski  
Polonia 1912 Leszno - Notecianka Pakość  
Sokół Kleczew - Fogo Luboń  
Start Warlubie - Włocłavia Włocławek  
Lech II Poznań - Wda Świecie  
GKS Dopiewo - Unia Swarzędz  

 

 

 Kolejka 24

 

 

Polonia Środa Wielkopolska - GKS Dopiewo  
Unia Swarzędz - Lech II Poznań  
Wda Świecie - Start Warlubie  
Włocłavia Włocławek - Sokół Kleczew  
Fogo Luboń - Polonia 1912 Leszno  
Notecianka Pakość - Elana Toruń  
Centra Ostrów Wielkopolski - Unia Solec Kujawski  
Grom Plewiska - Nielba Wągrowiec  
Cuiavia Inowrocław - Pogoń Mogilno  

 

 

 Kolejka 25

 

 

Cuiavia Inowrocław - Polonia Środa Wielkopolska  
Pogoń Mogilno - Grom Plewiska  
Nielba Wągrowiec - Centra Ostrów Wielkopolski  
Unia Solec Kujawski - Notecianka Pakość  
Elana Toruń - Fogo Luboń  
Polonia 1912 Leszno - Włocłavia Włocławek  
Sokół Kleczew - Wda Świecie  
Start Warlubie - Unia Swarzędz  
Lech II Poznań - GKS Dopiewo  

 

 

 Kolejka 26

 

 

Polonia Środa Wielkopolska - Lech II Poznań  
GKS Dopiewo - Start Warlubie  
Unia Swarzędz - Sokół Kleczew  
Wda Świecie - Polonia 1912 Leszno  
Włocłavia Włocławek - Elana Toruń  
Fogo Luboń - Unia Solec Kujawski  
Notecianka Pakość - Nielba Wągrowiec  
Centra Ostrów Wielkopolski - Pogoń Mogilno  
Grom Plewiska - Cuiavia Inowrocław  

 

 

 Kolejka 27

 

 

Grom Plewiska - Polonia Środa Wielkopolska  
Cuiavia Inowrocław - Centra Ostrów Wielkopolski  
Pogoń Mogilno - Notecianka Pakość  
Nielba Wągrowiec - Fogo Luboń  
Unia Solec Kujawski - Włocłavia Włocławek  
Elana Toruń - Wda Świecie  
Polonia 1912 Leszno - Unia Swarzędz  
Sokół Kleczew - GKS Dopiewo  
Start Warlubie - Lech II Poznań  

 

 

 Kolejka 28

 

 

Polonia Środa Wielkopolska - Start Warlubie  
Lech II Poznań - Sokół Kleczew  
GKS Dopiewo - Polonia 1912 Leszno  
Unia Swarzędz - Elana Toruń  
Wda Świecie - Unia Solec Kujawski  
Włocłavia Włocławek - Nielba Wągrowiec  
Fogo Luboń - Pogoń Mogilno  
Notecianka Pakość - Cuiavia Inowrocław  
Centra Ostrów Wielkopolski - Grom Plewiska  

 

 

 Kolejka 29

 

 

Centra Ostrów Wielkopolski - Polonia Środa Wielkopolska  
Grom Plewiska - Notecianka Pakość  
Cuiavia Inowrocław - Fogo Luboń  
Pogoń Mogilno - Włocłavia Włocławek  
Nielba Wągrowiec - Wda Świecie  
Unia Solec Kujawski - Unia Swarzędz  
Elana Toruń - GKS Dopiewo  
Polonia 1912 Leszno - Lech II Poznań  
Sokół Kleczew - Start Warlubie  

 

 

 Kolejka 30

 

 

Polonia Środa Wielkopolska - Sokół Kleczew  
Start Warlubie - Polonia 1912 Leszno  
Lech II Poznań - Elana Toruń  
GKS Dopiewo - Unia Solec Kujawski  
Unia Swarzędz - Nielba Wągrowiec  
Wda Świecie - Pogoń Mogilno  
Włocłavia Włocławek - Cuiavia Inowrocław  
Fogo Luboń - Grom Plewiska  
Notecianka Pakość - Centra Ostrów Wielkopolski  

 

 

 Kolejka 31

 

 

Notecianka Pakość - Polonia Środa Wielkopolska  
Centra Ostrów Wielkopolski - Fogo Luboń  
Grom Plewiska - Włocłavia Włocławek  
Cuiavia Inowrocław - Wda Świecie  
Pogoń Mogilno - Unia Swarzędz  
Nielba Wągrowiec - GKS Dopiewo  
Unia Solec Kujawski - Lech II Poznań  
Elana Toruń - Start Warlubie  
Polonia 1912 Leszno - Sokół Kleczew  

 

 

 Kolejka 32

 

 

Polonia Środa Wielkopolska - Polonia 1912 Leszno  
Sokół Kleczew - Elana Toruń  
Start Warlubie - Unia Solec Kujawski  
Lech II Poznań - Nielba Wągrowiec  
GKS Dopiewo - Pogoń Mogilno  
Unia Swarzędz - Cuiavia Inowrocław  
Wda Świecie - Grom Plewiska  
Włocłavia Włocławek - Centra Ostrów Wielkopolski  
Fogo Luboń - Notecianka Pakość  

 

 

 Kolejka 33

 

 

Fogo Luboń - Polonia Środa Wielkopolska  
Notecianka Pakość - Włocłavia Włocławek  
Centra Ostrów Wielkopolski - Wda Świecie  
Grom Plewiska - Unia Swarzędz  
Cuiavia Inowrocław - GKS Dopiewo  
Pogoń Mogilno - Lech II Poznań  
Nielba Wągrowiec - Start Warlubie  
Unia Solec Kujawski - Sokół Kleczew  
Elana Toruń - Polonia 1912 Leszno  

 

 

 Kolejka 34

 

 

Polonia Środa Wielkopolska - Elana Toruń  
Polonia 1912 Leszno - Unia Solec Kujawski  
Sokół Kleczew - Nielba Wągrowiec  
Start Warlubie - Pogoń Mogilno  
Lech II Poznań - Cuiavia Inowrocław  
GKS Dopiewo - Grom Plewiska  
Unia Swarzędz - Centra Ostrów Wielkopolski  
Wda Świecie - Notecianka Pakość  
Włocłavia Włocławek - Fogo Luboń

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Polonia Środa WielkopolskaElana Toruń
Polonia Środa Wielkopolska 1:0 Elana Toruń
2014-06-07, 17:00:00
Stadion 700-lecia Środy Wielkopolskiej, ul. Sportowa 12, Środa Wielkopolska
     
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 355, wczoraj: 604
ogółem: 1 204 141

statystyki szczegółowe