zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Canarinhos Skórzewo
0:1
Lech Poznań
UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.
1:6
Polonia Środa Wielkopolska
MKS Nielba Wągrowiec
3:3
Lider Swarzędz
UKS II Śrem
0:1
AP Reissa Poznań
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Śrem
0:2
Lech Poznań
KS Canarinhos Skórzewo
1:6
Polonia Środa Wielkopolska
UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.
1:7
MKS Nielba Wągrowiec
AP Reissa Poznań
0:0
Lider Swarzędz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
1:1
AP Reissa Poznań
Polonia Środa Wielkopolska
2:0
UKS II Śrem
MKS Nielba Wągrowiec
4:0
KS Canarinhos Skórzewo
Lider Swarzędz
8:2
UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
2:0
Polonia Środa Wielkopolska
UKS II Śrem
1:1
MKS Nielba Wągrowiec
AP Reissa Poznań
9:0
UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.
KS Canarinhos Skórzewo
1:7
Lider Swarzędz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
1:4
UKS II Śrem
Polonia Środa Wielkopolska
2:1
AP Reissa Poznań
MKS Nielba Wągrowiec
1:5
Lech Poznań
UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.
0:6
KS Canarinhos Skórzewo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
4:0
Lider Swarzędz
UKS II Śrem
7:1
UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.
AP Reissa Poznań
4:0
KS Canarinhos Skórzewo
Polonia Środa Wielkopolska
3:0
MKS Nielba Wągrowiec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Nielba Wągrowiec
0:2
AP Reissa Poznań
Lider Swarzędz
1:2
Polonia Środa Wielkopolska
UKS II Śrem
5:3
KS Canarinhos Skórzewo
UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.
0:7
Lech Poznań
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
6:1
KS Canarinhos Skórzewo
AP Reissa Poznań
1:2
UKS II Śrem
Polonia Środa Wielkopolska
3:0
UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.
Lider Swarzędz
1:1
MKS Nielba Wągrowiec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
3:0
UKS II Śrem
Polonia Środa Wielkopolska
2:3
KS Canarinhos Skórzewo
MKS Nielba Wągrowiec
7:0
UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.
Lider Swarzędz
1:0
AP Reissa Poznań
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Śrem
4:1
Polonia Środa Wielkopolska
AP Reissa Poznań
0:2
Lech Poznań
UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.
0:12
Lider Swarzędz
KS Canarinhos Skórzewo
5:1
MKS Nielba Wągrowiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Nielba Wągrowiec
6:1
UKS II Śrem
Polonia Środa Wielkopolska
2:2
Lech Poznań
Lider Swarzędz
4:3
KS Canarinhos Skórzewo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
2:1
MKS Nielba Wągrowiec
UKS II Śrem
0:6
Lider Swarzędz
AP Reissa Poznań
1:1
Polonia Środa Wielkopolska
KS Canarinhos Skórzewo
1:2
UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Canarinhos Skórzewo
2:1
AP Reissa Poznań
MKS Nielba Wągrowiec
1:0
Polonia Środa Wielkopolska
Lider Swarzędz
3:2
Lech Poznań
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij