zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Lech Poznań '08
Lech Poznań '08 5 12 17 - 2 4 0 1 2 3 5 - 2
2
Arkonia Szczecin
Arkonia Szczecin 5 12 10 - 5 4 0 1 2 3 4 - 5
3
Arka Gdynia
Arka Gdynia 5 12 20 - 8 4 0 1 2 3 4 - 6
4
Olimpia Szczecin
Olimpia Szczecin 5 6 6 - 12 2 0 3
5
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze 5 3 4 - 17 1 0 4
6
AP Kotwica Kołobrzeg
AP Kotwica Kołobrzeg 5 0 2 - 15 0 0 5
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
1:3
Olimpia Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
0:3
Arkonia Szczecin
Lech Poznań '08
4:0
Arka Gdynia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
0:1
Arkonia Szczecin
Arka Gdynia
3:1
Olimpia Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
0:2
Lech Poznań '08
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
1:7
Arka Gdynia
Lech Poznań '08
1:2
Arkonia Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
1:2
Olimpia Szczecin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
0:5
Lech Poznań '08
AP Kotwica Kołobrzeg
0:6
Arka Gdynia
Arkonia Szczecin
2:0
Olimpia Szczecin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
2:1
AP Kotwica Kołobrzeg
Lech Poznań '08
5:0
Olimpia Szczecin
Arka Gdynia
4:2
Arkonia Szczecin
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Morzycko Moryń
Morzycko Moryń 5 10 13 - 10 3 1 1
2
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław 5 9 9 - 9 3 0 2
3
AP Reissa Poznań
AP Reissa Poznań 5 8 8 - 7 2 2 1
4
FCBEscola Varsovia
FCBEscola Varsovia 5 7 9 - 8 2 1 2
5
Gwardia Koszalin
Gwardia Koszalin 5 4 6 - 10 1 1 3 1 3 2 - 1
6
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin 5 4 7 - 8 1 1 3 1 0 1 - 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa Poznań
0:2
Pogoń Szczecin
Morzycko Moryń
1:3
Śląsk Wrocław
Gwardia Koszalin
0:2
FCBEscola Varsovia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa Poznań
1:0
Śląsk Wrocław
FCBEscola Varsovia
1:1
Pogoń Szczecin
Morzycko Moryń
4:2
Gwardia Koszalin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa Poznań
3:1
FCBEscola Varsovia
Gwardia Koszalin
1:2
Śląsk Wrocław
Morzycko Moryń
2:1
Pogoń Szczecin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa Poznań
1:1
Gwardia Koszalin
Morzycko Moryń
3:1
FCBEscola Varsovia
Śląsk Wrocław
3:2
Pogoń Szczecin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa Poznań
3:3
Morzycko Moryń
Gwardia Koszalin
2:1
Pogoń Szczecin
FCBEscola Varsovia
4:1
Śląsk Wrocław

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
0:9
Pogoń Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
0:5
Gwardia Koszalin
Arka Gdynia
1:3
FCBEscola Varsovia
Olimpia Szczecin
0:6
AP Reissa Poznań
Lech Poznań '08
2:4
Śląsk Wrocław
Arkonia Szczecin
1:4
Morzycko Moryń
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Szczecin
4:1
Gwardia Koszalin
Górnik Zabrze
1:7
AP Kotwica Kołobrzeg
AP Reissa Poznań
2:3
FCBEscola Varsovia
Arka Gdynia
2:0
Olimpia Szczecin
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań '08
5:2
Arkonia Szczecin
Morzycko Moryń
1:1   k. 1 : 0
Śląsk Wrocław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij