zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria II Września
Pauza
Orły Huta Łukomska
6:5
Fanclub Dąbroszyn
GKS Lisewo
2:4
GKS Rzgów
ZKS Zagórów
1:0
LZS Czarni Ostrowite
Warta Rumin
3:4
Sokół II Kleczew
Warta Pyzdry
7:0
Czarni Brzeźno
Piast Grodziec
1:6
Orlik Miłosław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Rzgów
Pauza
Orlik Miłosław
5:2
Warta Pyzdry
LZS Czarni Ostrowite
3:0
Orły Huta Łukomska
Victoria II Września
3:3
Fanclub Dąbroszyn
Czarni Brzeźno
5:2
GKS Lisewo
ZKS Zagórów
2:0
Warta Rumin
Sokół II Kleczew
2:1
Piast Grodziec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Fanclub Dąbroszyn
Pauza
GKS Lisewo
2:3
Orły Huta Łukomska
Warta Rumin
1:1
Czarni Brzeźno
ZKS Zagórów
2:2
Orlik Miłosław
Warta Pyzdry
1:2
Victoria II Września
LZS Czarni Ostrowite
2:1
Sokół II Kleczew
Piast Grodziec
5:1
GKS Rzgów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Brzeźno
Pauza
Orły Huta Łukomska
5:2
Victoria II Września
GKS Lisewo
7:4
Orlik Miłosław
Warta Rumin
4:1
LZS Czarni Ostrowite
GKS Rzgów
6:0
Fanclub Dąbroszyn
Warta Pyzdry
4:2
Sokół II Kleczew
Piast Grodziec
4:1
ZKS Zagórów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Miłosław
Pauza
Warta Rumin
0:2
Piast Grodziec
GKS Rzgów
1:2
Orły Huta Łukomska
LZS Czarni Ostrowite
2:1
Victoria II Września
Czarni Brzeźno
4:0
Fanclub Dąbroszyn
ZKS Zagórów
3:2
Warta Pyzdry
Sokół II Kleczew
2:5
GKS Lisewo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół II Kleczew
Pauza
GKS Lisewo
0:3
ZKS Zagórów
Warta Pyzdry
0:0
Warta Rumin
Fanclub Dąbroszyn
2:9
Orlik Miłosław
Orły Huta Łukomska
3:1
Czarni Brzeźno
Piast Grodziec
0:3
LZS Czarni Ostrowite
Victoria II Września
4:1
GKS Rzgów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Zagórów
Pauza
Warta Rumin
1:3
GKS Lisewo
Sokół II Kleczew
2:2
Fanclub Dąbroszyn
Orlik Miłosław
0:2
Orły Huta Łukomska
LZS Czarni Ostrowite
2:0
GKS Rzgów
Czarni Brzeźno
1:5
Victoria II Września
Piast Grodziec
0:9
Warta Pyzdry
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Rumin
Pauza
Orły Huta Łukomska
2:0
Sokół II Kleczew
GKS Lisewo
2:1
Piast Grodziec
GKS Rzgów
3:3
Czarni Brzeźno
Victoria II Września
1:0
Orlik Miłosław
Warta Pyzdry
1:1
LZS Czarni Ostrowite
Fanclub Dąbroszyn
1:3
ZKS Zagórów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Grodziec
Pauza
Warta Rumin
7:2
Fanclub Dąbroszyn
Orlik Miłosław
4:0
GKS Rzgów
ZKS Zagórów
2:0
Orły Huta Łukomska
Warta Pyzdry
5:1
GKS Lisewo
Sokół II Kleczew
0:4
Victoria II Września
LZS Czarni Ostrowite
3:0
Czarni Brzeźno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Pyzdry
Pauza
GKS Lisewo
1:0
LZS Czarni Ostrowite
GKS Rzgów
2:3
Sokół II Kleczew
Orły Huta Łukomska
2:3
Warta Rumin
Czarni Brzeźno
1:1
Orlik Miłosław
Fanclub Dąbroszyn
1:1
Piast Grodziec
Victoria II Września
5:0
ZKS Zagórów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Lisewo
Pauza
Warta Rumin
5:0
Victoria II Września
ZKS Zagórów
2:1
GKS Rzgów
Warta Pyzdry
3:2
Fanclub Dąbroszyn
Sokół II Kleczew
2:2
Czarni Brzeźno
LZS Czarni Ostrowite
3:1
Orlik Miłosław
Piast Grodziec
0:3
Orły Huta Łukomska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Czarni Ostrowite
Pauza
GKS Rzgów
0:3
Warta Rumin
Orlik Miłosław
5:2
Sokół II Kleczew
Orły Huta Łukomska
0:3
Warta Pyzdry
Czarni Brzeźno
3:1
ZKS Zagórów
Fanclub Dąbroszyn
0:5
GKS Lisewo
Victoria II Września
1:0
Piast Grodziec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Huta Łukomska
Pauza
GKS Rzgów
0:2
Warta Pyzdry
Orlik Miłosław
2:2
Warta Rumin
Czarni Brzeźno
0:3
Piast Grodziec
Fanclub Dąbroszyn
0:6
LZS Czarni Ostrowite
Sokół II Kleczew
3:2
ZKS Zagórów
Victoria II Września
2:1
GKS Lisewo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria II Września
Pauza
Czarni Brzeźno
0:8
Warta Pyzdry
Fanclub Dąbroszyn
1:2
Orły Huta Łukomska
Sokół II Kleczew
4:2
Warta Rumin
GKS Rzgów
2:2
GKS Lisewo
Orlik Miłosław
5:3
Piast Grodziec
LZS Czarni Ostrowite
2:0
ZKS Zagórów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Rzgów
Pauza
Orły Huta Łukomska
1:2
LZS Czarni Ostrowite
GKS Lisewo
4:1
Czarni Brzeźno
Fanclub Dąbroszyn
1:0
Victoria II Września
Warta Rumin
0:1
ZKS Zagórów
Warta Pyzdry
3:3
Orlik Miłosław
Piast Grodziec
1:2
Sokół II Kleczew
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Brzeźno
Pauza
ZKS Zagórów
0:2
Piast Grodziec
Fanclub Dąbroszyn
- : -
GKS Rzgów
Orlik Miłosław
2:2
GKS Lisewo
Sokół II Kleczew
4:2
Warta Pyzdry
LZS Czarni Ostrowite
3:1
Warta Rumin
Victoria II Września
4:1
Orły Huta Łukomska
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Miłosław
Pauza
Orły Huta Łukomska
4:2
GKS Rzgów
GKS Lisewo
8:0
Sokół II Kleczew
Fanclub Dąbroszyn
0:1
Czarni Brzeźno
Victoria II Września
0:3
LZS Czarni Ostrowite
Warta Pyzdry
5:2
ZKS Zagórów
Piast Grodziec
1:1
Warta Rumin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół II Kleczew
Pauza
Czarni Brzeźno
0:1
Orły Huta Łukomska
ZKS Zagórów
1:2
GKS Lisewo
Warta Rumin
3:5
Warta Pyzdry
GKS Rzgów
1:3
Victoria II Września
Orlik Miłosław
1:0
Fanclub Dąbroszyn
LZS Czarni Ostrowite
2:0
Piast Grodziec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Zagórów
Pauza
Orły Huta Łukomska
1:2
Orlik Miłosław
GKS Lisewo
2:4
Warta Rumin
Fanclub Dąbroszyn
0:1
Sokół II Kleczew
GKS Rzgów
0:2
LZS Czarni Ostrowite
Victoria II Września
1:1
Czarni Brzeźno
Warta Pyzdry
6:1
Piast Grodziec
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Rumin
Pauza
ZKS Zagórów
- : -
Fanclub Dąbroszyn
Orlik Miłosław
- : -
Victoria II Września
LZS Czarni Ostrowite
- : -
Warta Pyzdry
Czarni Brzeźno
- : -
GKS Rzgów
Sokół II Kleczew
- : -
Orły Huta Łukomska
Piast Grodziec
- : -
GKS Lisewo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Grodziec
Pauza
Orły Huta Łukomska
- : -
ZKS Zagórów
GKS Lisewo
- : -
Warta Pyzdry
Fanclub Dąbroszyn
- : -
Warta Rumin
GKS Rzgów
- : -
Orlik Miłosław
Victoria II Września
- : -
Sokół II Kleczew
Czarni Brzeźno
- : -
LZS Czarni Ostrowite
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Pyzdry
Pauza
ZKS Zagórów
- : -
Victoria II Września
Fanclub Dąbroszyn
- : -
Piast Grodziec
Orlik Miłosław
- : -
Czarni Brzeźno
Warta Rumin
- : -
Orły Huta Łukomska
Sokół II Kleczew
- : -
GKS Rzgów
LZS Czarni Ostrowite
- : -
GKS Lisewo
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Lisewo
Pauza
Orły Huta Łukomska
- : -
Piast Grodziec
Fanclub Dąbroszyn
- : -
Warta Pyzdry
GKS Rzgów
- : -
ZKS Zagórów
Orlik Miłosław
- : -
LZS Czarni Ostrowite
Victoria II Września
- : -
Warta Rumin
Czarni Brzeźno
- : -
Sokół II Kleczew
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Czarni Ostrowite
Pauza
ZKS Zagórów
- : -
Czarni Brzeźno
GKS Lisewo
- : -
Fanclub Dąbroszyn
Warta Rumin
- : -
GKS Rzgów
Warta Pyzdry
- : -
Orły Huta Łukomska
Sokół II Kleczew
- : -
Orlik Miłosław
Piast Grodziec
- : -
Victoria II Września
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Fanclub Dąbroszyn
Pauza
Orły Huta Łukomska
- : -
GKS Lisewo
GKS Rzgów
- : -
Piast Grodziec
Orlik Miłosław
- : -
ZKS Zagórów
Victoria II Września
- : -
Warta Pyzdry
Czarni Brzeźno
- : -
Warta Rumin
Sokół II Kleczew
- : -
LZS Czarni Ostrowite
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Huta Łukomska
Pauza
ZKS Zagórów
- : -
Sokół II Kleczew
GKS Lisewo
- : -
Victoria II Września
Warta Rumin
- : -
Orlik Miłosław
Warta Pyzdry
- : -
GKS Rzgów
LZS Czarni Ostrowite
- : -
Fanclub Dąbroszyn
Piast Grodziec
- : -
Czarni Brzeźno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij