zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
2:0
NAP Nowy Tomyśl
Polonia Środa Wielkopolska
4:0
Mieszko Gniezno
SPN Szamotuły
0:5
Lech Poznań
UKS AP Reissa I Poznań
0:1
AP Reissa Poznań
Unia Swarzędz
2:1
AP Dębiec
Warta Poznań
6:1
Błękitni Owińska
Warta Międzychód
1:0
Wiara Lecha Poznań
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
3:1
Polonia Środa Wielkopolska
Warta Międzychód
1:2
NAP Nowy Tomyśl
Mieszko Gniezno
4:1
Nielba Wągrowiec
AP Dębiec
0:6
UKS AP Reissa I Poznań
Wiara Lecha Poznań
1:4
Warta Poznań
AP Reissa Poznań
3:0
SPN Szamotuły
Błękitni Owińska
2:5
Unia Swarzędz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
9:0
Wiara Lecha Poznań
Warta Międzychód
1:9
Warta Poznań
Nielba Wągrowiec
0:0
Lech Poznań
NAP Nowy Tomyśl
1:4
Mieszko Gniezno
UKS AP Reissa I Poznań
8:1
Błękitni Owińska
AP Dębiec
0:0
SPN Szamotuły
Polonia Środa Wielkopolska
2:3
AP Reissa Poznań
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa Poznań
1:0
Nielba Wągrowiec
Błękitni Owińska
1:0
SPN Szamotuły
AP Dębiec
2:2
Polonia Środa Wielkopolska
NAP Nowy Tomyśl
1:6
Lech Poznań
Warta Poznań
9:3
Unia Swarzędz
Wiara Lecha Poznań
1:2
UKS AP Reissa I Poznań
Warta Międzychód
3:2
Mieszko Gniezno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Gniezno
2:1
Lech Poznań
UKS AP Reissa I Poznań
1:3
Warta Poznań
Polonia Środa Wielkopolska
2:1
Błękitni Owińska
Nielba Wągrowiec
5:0
AP Dębiec
Unia Swarzędz
1:1
Warta Międzychód
SPN Szamotuły
3:0*
Wiara Lecha Poznań
NAP Nowy Tomyśl
0:0
AP Reissa Poznań
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
11:0
SPN Szamotuły
Unia Swarzędz
5:2
UKS AP Reissa I Poznań
AP Dębiec
2:2
NAP Nowy Tomyśl
Błękitni Owińska
1:5
Nielba Wągrowiec
Warta Międzychód
0:5
Lech Poznań
AP Reissa Poznań
2:0
Mieszko Gniezno
Wiara Lecha Poznań
0:4
Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
NAP Nowy Tomyśl
0:0
Błękitni Owińska
Mieszko Gniezno
5:2
AP Dębiec
Nielba Wągrowiec
3:0*
Wiara Lecha Poznań
Lech Poznań
0:4
AP Reissa Poznań
Polonia Środa Wielkopolska
1:10
Warta Poznań
Unia Swarzędz
2:3
SPN Szamotuły
UKS AP Reissa I Poznań
2:1
Warta Międzychód
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS AP Reissa I Poznań
2:0
SPN Szamotuły
Warta Międzychód
0:4
AP Reissa Poznań
Unia Swarzędz
3:2
Polonia Środa Wielkopolska
Warta Poznań
1:2
Nielba Wągrowiec
AP Dębiec
0:6
Lech Poznań
Błękitni Owińska
4:2
Mieszko Gniezno
NAP Nowy Tomyśl
0:0
Wiara Lecha Poznań
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
NAP Nowy Tomyśl
0:4
Warta Poznań
Lech Poznań
8:0
Błękitni Owińska
Mieszko Gniezno
7:0
Wiara Lecha Poznań
SPN Szamotuły
2:2
Warta Międzychód
Nielba Wągrowiec
1:0
Unia Swarzędz
Polonia Środa Wielkopolska
1:2
UKS AP Reissa I Poznań
AP Reissa Poznań
3:1
AP Dębiec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS AP Reissa I Poznań
0:0
Nielba Wągrowiec
Warta Międzychód
6:0
AP Dębiec
Unia Swarzędz
2:1
NAP Nowy Tomyśl
Warta Poznań
6:0
Mieszko Gniezno
SPN Szamotuły
2:2
Polonia Środa Wielkopolska
Błękitni Owińska
2:2
AP Reissa Poznań
Wiara Lecha Poznań
0:3*
Lech Poznań
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Gniezno
0:5
Unia Swarzędz
AP Reissa Poznań
10:0
Wiara Lecha Poznań
Nielba Wągrowiec
0:0
SPN Szamotuły
AP Dębiec
0:2
Błękitni Owińska
Polonia Środa Wielkopolska
5:0
Warta Międzychód
NAP Nowy Tomyśl
0:6
UKS AP Reissa I Poznań
Lech Poznań
0:2
Warta Poznań
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiara Lecha Poznań
0:1
AP Dębiec
Unia Swarzędz
1:2
Lech Poznań
Warta Poznań
5:2
AP Reissa Poznań
Polonia Środa Wielkopolska
5:2
Nielba Wągrowiec
UKS AP Reissa I Poznań
3:1
Mieszko Gniezno
SPN Szamotuły
0:0
NAP Nowy Tomyśl
Warta Międzychód
1:3
Błękitni Owińska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Owińska
2:1
Wiara Lecha Poznań
Mieszko Gniezno
2:2
SPN Szamotuły
NAP Nowy Tomyśl
0:4
Polonia Środa Wielkopolska
AP Reissa Poznań
4:1
Unia Swarzędz
Nielba Wągrowiec
1:2
Warta Międzychód
Lech Poznań
2:3
UKS AP Reissa I Poznań
AP Dębiec
2:5
Warta Poznań
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Międzychód
3:0*
Wiara Lecha Poznań
AP Reissa Poznań
1:0
UKS AP Reissa I Poznań
Błękitni Owińska
0:2
Warta Poznań
AP Dębiec
2:1
Unia Swarzędz
Mieszko Gniezno
1:1
Polonia Środa Wielkopolska
NAP Nowy Tomyśl
1:3
Nielba Wągrowiec
Lech Poznań
3:0
SPN Szamotuły
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
3:0*
Wiara Lecha Poznań
Polonia Środa Wielkopolska
0:5
Lech Poznań
UKS AP Reissa I Poznań
4:0
AP Dębiec
SPN Szamotuły
0:2
AP Reissa Poznań
NAP Nowy Tomyśl
4:2
Warta Międzychód
Nielba Wągrowiec
5:1
Mieszko Gniezno
Unia Swarzędz
3:5
Błękitni Owińska
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
3:0*
Wiara Lecha Poznań
Warta Poznań
16:1
Warta Międzychód
Błękitni Owińska
4:2
UKS AP Reissa I Poznań
Mieszko Gniezno
3:0
NAP Nowy Tomyśl
Lech Poznań
2:1
Nielba Wągrowiec
SPN Szamotuły
4:1
AP Dębiec
AP Reissa Poznań
3:0
Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS AP Reissa I Poznań
3:0*
Wiara Lecha Poznań
Mieszko Gniezno
6:0
Warta Międzychód
Nielba Wągrowiec
0:3
AP Reissa Poznań
SPN Szamotuły
2:0
Błękitni Owińska
Polonia Środa Wielkopolska
1:5
AP Dębiec
Unia Swarzędz
3:12
Warta Poznań
Lech Poznań
9:0
NAP Nowy Tomyśl
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
SPN Szamotuły
Pauza
Błękitni Owińska
- : -
Polonia Środa Wielkopolska
AP Dębiec
- : -
Nielba Wągrowiec
Warta Międzychód
- : -
Unia Swarzędz
AP Reissa Poznań
- : -
NAP Nowy Tomyśl
Warta Poznań
- : -
UKS AP Reissa I Poznań
Lech Poznań
- : -
Mieszko Gniezno
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wielkopolska
Pauza
UKS AP Reissa I Poznań
- : -
Unia Swarzędz
Mieszko Gniezno
- : -
AP Reissa Poznań
Lech Poznań
- : -
Warta Międzychód
Nielba Wągrowiec
- : -
Błękitni Owińska
SPN Szamotuły
- : -
Warta Poznań
NAP Nowy Tomyśl
- : -
AP Dębiec
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
Pauza
Błękitni Owińska
- : -
NAP Nowy Tomyśl
Warta Międzychód
- : -
UKS AP Reissa I Poznań
AP Reissa Poznań
- : -
Lech Poznań
Warta Poznań
- : -
Polonia Środa Wielkopolska
SPN Szamotuły
- : -
Unia Swarzędz
AP Dębiec
- : -
Mieszko Gniezno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
NAP Nowy Tomyśl
Pauza
AP Reissa Poznań
- : -
Warta Międzychód
Nielba Wągrowiec
- : -
Warta Poznań
Mieszko Gniezno
- : -
Błękitni Owińska
Polonia Środa Wielkopolska
- : -
Unia Swarzędz
SPN Szamotuły
- : -
UKS AP Reissa I Poznań
Lech Poznań
- : -
AP Dębiec
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Gniezno
Pauza
AP Dębiec
- : -
AP Reissa Poznań
Warta Międzychód
- : -
SPN Szamotuły
Błękitni Owińska
- : -
Lech Poznań
UKS AP Reissa I Poznań
- : -
Polonia Środa Wielkopolska
Warta Poznań
- : -
NAP Nowy Tomyśl
Unia Swarzędz
- : -
Nielba Wągrowiec
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
Pauza
Nielba Wągrowiec
- : -
UKS AP Reissa I Poznań
NAP Nowy Tomyśl
- : -
Unia Swarzędz
Polonia Środa Wielkopolska
- : -
SPN Szamotuły
Mieszko Gniezno
- : -
Warta Poznań
AP Reissa Poznań
- : -
Błękitni Owińska
AP Dębiec
- : -
Warta Międzychód
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa Poznań
Pauza
Warta Międzychód
- : -
Polonia Środa Wielkopolska
SPN Szamotuły
- : -
Nielba Wągrowiec
Warta Poznań
- : -
Lech Poznań
Błękitni Owińska
- : -
AP Dębiec
UKS AP Reissa I Poznań
- : -
NAP Nowy Tomyśl
Unia Swarzędz
- : -
Mieszko Gniezno
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Dębiec
Pauza
NAP Nowy Tomyśl
- : -
SPN Szamotuły
Błękitni Owińska
- : -
Warta Międzychód
Mieszko Gniezno
- : -
UKS AP Reissa I Poznań
Nielba Wągrowiec
- : -
Polonia Środa Wielkopolska
AP Reissa Poznań
- : -
Warta Poznań
Lech Poznań
- : -
Unia Swarzędz
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Owińska
Pauza
Polonia Środa Wielkopolska
- : -
NAP Nowy Tomyśl
Warta Międzychód
- : -
Nielba Wągrowiec
SPN Szamotuły
- : -
Mieszko Gniezno
Warta Poznań
- : -
AP Dębiec
UKS AP Reissa I Poznań
- : -
Lech Poznań
Unia Swarzędz
- : -
AP Reissa Poznań
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij