zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Tucholanka Tuchola
1:5
Włókniarz Toruń
Sparta Brodnica
2:0
Olimpia Grudziądz
MUKS CWZS Bydgoszcz - rocznik 2002
2:0
Chemik Bydgoszcz
Lider Włocławek
2:2
Wda Świecie
Unia Wąbrzeźno
1:2
UKS SMS Włocławek
Unia Gniewkowo
0:0
Budowlany KS Bydgoszcz
KS Pomorzanin Toruń
3:1
MAF Toruń
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Włocławek
3:1
Wda Świecie
Włókniarz Toruń
2:1
Lider Włocławek
Olimpia Grudziądz
2:1
MLKS Tucholanka Tuchola
Unia Wąbrzeźno
9:1
KS Pomorzanin Toruń
Budowlany KS Bydgoszcz
0:15
Sparta Brodnica
Chemik Bydgoszcz
9:0
Unia Gniewkowo
MAF Toruń
0:2
MUKS CWZS Bydgoszcz - rocznik 2002
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
0:5
Włókniarz Toruń
Unia Gniewkowo
0:2
MAF Toruń
MLKS Tucholanka Tuchola
1:3
Budowlany KS Bydgoszcz
KS Pomorzanin Toruń
0:4
UKS SMS Włocławek
Sparta Brodnica
1:5
Chemik Bydgoszcz
Lider Włocławek
5:1
Olimpia Grudziądz
MUKS CWZS Bydgoszcz - rocznik 2002
8:0
Unia Wąbrzeźno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Włocławek
2:1
Włókniarz Toruń
Olimpia Grudziądz
2:1
Wda Świecie
Unia Wąbrzeźno
1:0
Unia Gniewkowo
KS Pomorzanin Toruń
0:3
MUKS CWZS Bydgoszcz - rocznik 2002
MAF Toruń
3:3
Sparta Brodnica
Chemik Bydgoszcz
13:0
MLKS Tucholanka Tuchola
Budowlany KS Bydgoszcz
1:8
Lider Włocławek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
16:0
Budowlany KS Bydgoszcz
Lider Włocławek
0:5
Chemik Bydgoszcz
Włókniarz Toruń
4:2
Olimpia Grudziądz
Unia Gniewkowo
1:2
KS Pomorzanin Toruń
MLKS Tucholanka Tuchola
1:1
MAF Toruń
Sparta Brodnica
2:0
Unia Wąbrzeźno
MUKS CWZS Bydgoszcz - rocznik 2002
2:0
UKS SMS Włocławek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Włocławek
1:0
Olimpia Grudziądz
Chemik Bydgoszcz
5:2
Wda Świecie
Unia Wąbrzeźno
5:0
MLKS Tucholanka Tuchola
MAF Toruń
2:3
Lider Włocławek
Budowlany KS Bydgoszcz
2:3
Włókniarz Toruń
MUKS CWZS Bydgoszcz - rocznik 2002
15:0
Unia Gniewkowo
KS Pomorzanin Toruń
0:2
Sparta Brodnica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
2:3
Chemik Bydgoszcz
Wda Świecie
1:0
MAF Toruń
MLKS Tucholanka Tuchola
0:4
KS Pomorzanin Toruń
Sparta Brodnica
0:3
MUKS CWZS Bydgoszcz - rocznik 2002
Lider Włocławek
2:1
Unia Wąbrzeźno
Olimpia Grudziądz
11:0
Budowlany KS Bydgoszcz
Unia Gniewkowo
0:3
UKS SMS Włocławek
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Bydgoszcz
3:0
Olimpia Grudziądz
Unia Wąbrzeźno
3:1
Wda Świecie
MAF Toruń
0:4
Włókniarz Toruń
UKS SMS Włocławek
4:0
Budowlany KS Bydgoszcz
Unia Gniewkowo
0:3
Sparta Brodnica
MUKS CWZS Bydgoszcz - rocznik 2002
6:0
MLKS Tucholanka Tuchola
KS Pomorzanin Toruń
5:3
Lider Włocławek
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
0:2
MUKS CWZS Bydgoszcz - rocznik 2002
Włókniarz Toruń
4:1
Unia Wąbrzeźno
Olimpia Grudziądz
2:1
MAF Toruń
Wda Świecie
8:1
KS Pomorzanin Toruń
MLKS Tucholanka Tuchola
3:1
Unia Gniewkowo
Sparta Brodnica
3:4
UKS SMS Włocławek
Budowlany KS Bydgoszcz
0:6
Chemik Bydgoszcz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Włocławek
0:2
Chemik Bydgoszcz
Unia Wąbrzeźno
0:1
Olimpia Grudziądz
Unia Gniewkowo
0:6
Lider Włocławek
KS Pomorzanin Toruń
0:0
Włókniarz Toruń
MAF Toruń
4:2
Budowlany KS Bydgoszcz
Sparta Brodnica
11:1
MLKS Tucholanka Tuchola
MUKS CWZS Bydgoszcz - rocznik 2002
2:1
Wda Świecie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Bydgoszcz
2:0
MAF Toruń
Olimpia Grudziądz
1:0
KS Pomorzanin Toruń
Wda Świecie
6:0
Unia Gniewkowo
MLKS Tucholanka Tuchola
0:5
UKS SMS Włocławek
Budowlany KS Bydgoszcz
0:4
Unia Wąbrzeźno
Włókniarz Toruń
0:2
MUKS CWZS Bydgoszcz - rocznik 2002
Lider Włocławek
1:0
Sparta Brodnica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Włocławek
2:3
MAF Toruń
Unia Wąbrzeźno
2:1
Chemik Bydgoszcz
MLKS Tucholanka Tuchola
0:7
Lider Włocławek
KS Pomorzanin Toruń
1:1
Budowlany KS Bydgoszcz
MUKS CWZS Bydgoszcz - rocznik 2002
2:0
Olimpia Grudziądz
Unia Gniewkowo
0:5
Włókniarz Toruń
Sparta Brodnica
1:4
Wda Świecie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
0:2
UKS SMS Włocławek
Włókniarz Toruń
6:1
Sparta Brodnica
Olimpia Grudziądz
9:0
Unia Gniewkowo
Wda Świecie
7:0
MLKS Tucholanka Tuchola
MAF Toruń
1:1
Unia Wąbrzeźno
Budowlany KS Bydgoszcz
1:10
MUKS CWZS Bydgoszcz - rocznik 2002
Chemik Bydgoszcz
3:0
KS Pomorzanin Toruń
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Włocławek
8:1
Unia Wąbrzeźno
Olimpia Grudziądz
1:0
Sparta Brodnica
MAF Toruń
2:3
KS Pomorzanin Toruń
Włókniarz Toruń
10:0
MLKS Tucholanka Tuchola
Wda Świecie
3:0
Lider Włocławek
Budowlany KS Bydgoszcz
4:1
Unia Gniewkowo
Chemik Bydgoszcz
- : -
MUKS CWZS Bydgoszcz - rocznik 2002
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
5:2
Budowlany KS Bydgoszcz
KS Pomorzanin Toruń
2:4
Unia Wąbrzeźno
MUKS CWZS Bydgoszcz - rocznik 2002
8:0
MAF Toruń
MLKS Tucholanka Tuchola
0:8
Olimpia Grudziądz
Unia Gniewkowo
0:11
Chemik Bydgoszcz
Wda Świecie
1:5
UKS SMS Włocławek
Lider Włocławek
0:1
Włókniarz Toruń
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Włocławek
6:0
KS Pomorzanin Toruń
Olimpia Grudziądz
3:0
Lider Włocławek
Włókniarz Toruń
0:4
Wda Świecie
Unia Wąbrzeźno
1:6
MUKS CWZS Bydgoszcz - rocznik 2002
MAF Toruń
2:2
Unia Gniewkowo
Chemik Bydgoszcz
4:1
Sparta Brodnica
Budowlany KS Bydgoszcz
5:3
MLKS Tucholanka Tuchola
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
2:2
UKS SMS Włocławek
MLKS Tucholanka Tuchola
2:7
Chemik Bydgoszcz
Sparta Brodnica
1:3
MAF Toruń
MUKS CWZS Bydgoszcz - rocznik 2002
7:0
KS Pomorzanin Toruń
Lider Włocławek
5:1
Budowlany KS Bydgoszcz
Unia Gniewkowo
0:4
Unia Wąbrzeźno
Wda Świecie
3:0
Olimpia Grudziądz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Włocławek
2:0
MUKS CWZS Bydgoszcz - rocznik 2002
Olimpia Grudziądz
2:0
Włókniarz Toruń
MAF Toruń
4:0
MLKS Tucholanka Tuchola
KS Pomorzanin Toruń
6:0
Unia Gniewkowo
Unia Wąbrzeźno
3:1
Sparta Brodnica
Chemik Bydgoszcz
5:0
Lider Włocławek
Budowlany KS Bydgoszcz
0:6
Wda Świecie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
- : -
Budowlany KS Bydgoszcz
Sparta Brodnica
- : -
KS Pomorzanin Toruń
Olimpia Grudziądz
- : -
UKS SMS Włocławek
MLKS Tucholanka Tuchola
- : -
Unia Wąbrzeźno
Unia Gniewkowo
- : -
MUKS CWZS Bydgoszcz - rocznik 2002
Wda Świecie
- : -
Chemik Bydgoszcz
Lider Włocławek
- : -
MAF Toruń
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Włocławek
- : -
Unia Gniewkowo
KS Pomorzanin Toruń
- : -
MLKS Tucholanka Tuchola
Chemik Bydgoszcz
- : -
Włókniarz Toruń
Unia Wąbrzeźno
- : -
Lider Włocławek
MAF Toruń
- : -
Wda Świecie
MUKS CWZS Bydgoszcz - rocznik 2002
- : -
Sparta Brodnica
Budowlany KS Bydgoszcz
- : -
Olimpia Grudziądz
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
- : -
Unia Gniewkowo
MLKS Tucholanka Tuchola
- : -
MUKS CWZS Bydgoszcz - rocznik 2002
Włókniarz Toruń
- : -
MAF Toruń
Olimpia Grudziądz
- : -
Chemik Bydgoszcz
Wda Świecie
- : -
Unia Wąbrzeźno
Budowlany KS Bydgoszcz
- : -
UKS SMS Włocławek
Lider Włocławek
- : -
KS Pomorzanin Toruń
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Włocławek
- : -
Sparta Brodnica
MAF Toruń
- : -
Olimpia Grudziądz
KS Pomorzanin Toruń
- : -
Wda Świecie
Chemik Bydgoszcz
- : -
Budowlany KS Bydgoszcz
Unia Wąbrzeźno
- : -
Włókniarz Toruń
MUKS CWZS Bydgoszcz - rocznik 2002
- : -
Lider Włocławek
Unia Gniewkowo
- : -
MLKS Tucholanka Tuchola
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Bydgoszcz
- : -
UKS SMS Włocławek
Włókniarz Toruń
- : -
KS Pomorzanin Toruń
Olimpia Grudziądz
- : -
Unia Wąbrzeźno
MLKS Tucholanka Tuchola
- : -
Sparta Brodnica
Wda Świecie
- : -
MUKS CWZS Bydgoszcz - rocznik 2002
Budowlany KS Bydgoszcz
- : -
MAF Toruń
Lider Włocławek
- : -
Unia Gniewkowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij