zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wietcisa Skarszewy
1:5
Anioły Garczegorze
Amator Kiełpino
3:2
Drutex-Bytovia II Bytów
DKS POWIŚLE
3:1
GKS Kolbudy
Olimpia Sztum
5:0
Pomezania Malbork
GKS II Przodkowo
3:0
Gryf Słupsk
Żuławy Nowy Dwór Gdański
0:3
Gryf Tczew
Pogoń Lębork
1:2
Orlęta Reda
Piast Agrochem Człuchów
1:5
KS Chwaszczyno
Wikęd/ GOSRiT Luzino
1:2
Wierzyca Pelplin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Tczew
1:0
Orlęta Reda
GKS Kolbudy
5:0
Olimpia Sztum
GKS II Przodkowo
2:0
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Anioły Garczegorze
0:2
Amator Kiełpino
Drutex-Bytovia II Bytów
5:0
DKS POWIŚLE
Wierzyca Pelplin
1:1
KS Chwaszczyno
Pogoń Lębork
4:1
Piast Agrochem Człuchów
Pomezania Malbork
1:3
Gryf Słupsk
Wikęd/ GOSRiT Luzino
4:2
Wietcisa Skarszewy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chwaszczyno
2:2
Pogoń Lębork
Żuławy Nowy Dwór Gdański
1:2
Pomezania Malbork
Olimpia Sztum
1:2
Drutex-Bytovia II Bytów
DKS POWIŚLE
1:0
Anioły Garczegorze
Gryf Słupsk
4:0
GKS Kolbudy
Orlęta Reda
1:3
GKS II Przodkowo
Wietcisa Skarszewy
1:3
Wierzyca Pelplin
Piast Agrochem Człuchów
3:3
Gryf Tczew
Amator Kiełpino
3:2
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Tczew
0:1
KS Chwaszczyno
GKS Kolbudy
6:2
Żuławy Nowy Dwór Gdański
GKS II Przodkowo
1:0
Piast Agrochem Człuchów
Anioły Garczegorze
1:1
Olimpia Sztum
Drutex-Bytovia II Bytów
2:2
Gryf Słupsk
Wierzyca Pelplin
6:0
Pogoń Lębork
Pomezania Malbork
3:1
Orlęta Reda
Wietcisa Skarszewy
0:1
Amator Kiełpino
Wikęd/ GOSRiT Luzino
0:2
DKS POWIŚLE
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Żuławy Nowy Dwór Gdański
2:1
Drutex-Bytovia II Bytów
Amator Kiełpino
0:3
Wierzyca Pelplin
DKS POWIŚLE
2:0
Wietcisa Skarszewy
Gryf Słupsk
1:1
Anioły Garczegorze
GKS II Przodkowo
1:1
KS Chwaszczyno
Pogoń Lębork
6:0
Gryf Tczew
Orlęta Reda
3:1
GKS Kolbudy
Piast Agrochem Człuchów
0:3
Pomezania Malbork
Olimpia Sztum
0:4
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Kiełpino
1:1
DKS POWIŚLE
GKS Kolbudy
3:2
Piast Agrochem Człuchów
GKS II Przodkowo
6:1
Pogoń Lębork
Anioły Garczegorze
1:1
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Drutex-Bytovia II Bytów
1:3
Orlęta Reda
Wierzyca Pelplin
1:0
Gryf Tczew
Pomezania Malbork
0:1
KS Chwaszczyno
Wietcisa Skarszewy
2:1
Olimpia Sztum
Wikęd/ GOSRiT Luzino
3:0
Gryf Słupsk
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chwaszczyno
1:0
GKS Kolbudy
Gryf Tczew
0:7
GKS II Przodkowo
Żuławy Nowy Dwór Gdański
1:0
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Olimpia Sztum
4:1
Amator Kiełpino
DKS POWIŚLE
1:1
Wierzyca Pelplin
Gryf Słupsk
1:2
Wietcisa Skarszewy
Pogoń Lębork
1:0
Pomezania Malbork
Orlęta Reda
2:3
Anioły Garczegorze
Piast Agrochem Człuchów
1:1
Drutex-Bytovia II Bytów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Kiełpino
2:0
Gryf Słupsk
DKS POWIŚLE
3:0
Olimpia Sztum
GKS Kolbudy
4:4
Pogoń Lębork
Anioły Garczegorze
5:2
Piast Agrochem Człuchów
Drutex-Bytovia II Bytów
1:2
KS Chwaszczyno
Pomezania Malbork
3:1
Gryf Tczew
Wietcisa Skarszewy
1:3
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Wikęd/ GOSRiT Luzino
3:1
Orlęta Reda
Wierzyca Pelplin
1:7
GKS II Przodkowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chwaszczyno
0:1
Anioły Garczegorze
Gryf Tczew
2:5
GKS Kolbudy
Żuławy Nowy Dwór Gdański
0:4
Amator Kiełpino
Olimpia Sztum
1:0
Wierzyca Pelplin
Gryf Słupsk
1:1
DKS POWIŚLE
GKS II Przodkowo
4:1
Pomezania Malbork
Pogoń Lębork
1:0
Drutex-Bytovia II Bytów
Orlęta Reda
0:0
Wietcisa Skarszewy
Piast Agrochem Człuchów
1:3
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Sztum
0:2
Gryf Słupsk
Amator Kiełpino
2:0
Orlęta Reda
DKS POWIŚLE
1:1
Żuławy Nowy Dwór Gdański
GKS Kolbudy
1:1
GKS II Przodkowo
Anioły Garczegorze
1:0
Pogoń Lębork
Drutex-Bytovia II Bytów
8:1
Gryf Tczew
Wierzyca Pelplin
0:4
Pomezania Malbork
Wietcisa Skarszewy
3:1
Piast Agrochem Człuchów
Wikęd/ GOSRiT Luzino
4:2
KS Chwaszczyno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chwaszczyno
2:0
Wietcisa Skarszewy
Gryf Tczew
0:1
Anioły Garczegorze
Żuławy Nowy Dwór Gdański
1:2
Olimpia Sztum
Gryf Słupsk
2:1
Wierzyca Pelplin
GKS II Przodkowo
7:0
Drutex-Bytovia II Bytów
Pogoń Lębork
0:2
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Pomezania Malbork
1:2
GKS Kolbudy
Orlęta Reda
1:2
DKS POWIŚLE
Piast Agrochem Człuchów
2:2
Amator Kiełpino
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Sztum
1:0
Orlęta Reda
Amator Kiełpino
3:2
KS Chwaszczyno
DKS POWIŚLE
5:2
Piast Agrochem Człuchów
Gryf Słupsk
6:1
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Anioły Garczegorze
0:0
GKS II Przodkowo
Drutex-Bytovia II Bytów
3:0
Pomezania Malbork
Wierzyca Pelplin
1:3
GKS Kolbudy
Wietcisa Skarszewy
1:4
Pogoń Lębork
Wikęd/ GOSRiT Luzino
4:1
Gryf Tczew
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chwaszczyno
3:0
DKS POWIŚLE
Gryf Tczew
3:0
Wietcisa Skarszewy
Żuławy Nowy Dwór Gdański
2:3
Wierzyca Pelplin
GKS Kolbudy
1:3
Drutex-Bytovia II Bytów
Pogoń Lębork
2:0
Amator Kiełpino
Pomezania Malbork
1:1
Anioły Garczegorze
Orlęta Reda
0:4
Gryf Słupsk
Piast Agrochem Człuchów
3:0
Olimpia Sztum
GKS II Przodkowo
1:0
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Żuławy Nowy Dwór Gdański
1:1
Orlęta Reda
Olimpia Sztum
0:0
KS Chwaszczyno
Amator Kiełpino
3:0
Gryf Tczew
DKS POWIŚLE
3:1
Pogoń Lębork
Gryf Słupsk
14:1
Piast Agrochem Człuchów
Anioły Garczegorze
1:2
GKS Kolbudy
Wierzyca Pelplin
1:2
Drutex-Bytovia II Bytów
Wietcisa Skarszewy
1:4
GKS II Przodkowo
Wikęd/ GOSRiT Luzino
2:1
Pomezania Malbork
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chwaszczyno
3:2
Gryf Słupsk
Gryf Tczew
3:1
DKS POWIŚLE
GKS II Przodkowo
3:0
Amator Kiełpino
Drutex-Bytovia II Bytów
1:1
Anioły Garczegorze
Pogoń Lębork
2:3
Olimpia Sztum
Pomezania Malbork
6:0
Wietcisa Skarszewy
Orlęta Reda
3:2
Wierzyca Pelplin
Piast Agrochem Człuchów
2:3
Żuławy Nowy Dwór Gdański
GKS Kolbudy
1:1
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Żuławy Nowy Dwór Gdański
0:0
KS Chwaszczyno
Olimpia Sztum
2:0
Gryf Tczew
Amator Kiełpino
1:0
Pomezania Malbork
DKS POWIŚLE
1:1
GKS II Przodkowo
Gryf Słupsk
3:1
Pogoń Lębork
Wierzyca Pelplin
1:2
Anioły Garczegorze
Orlęta Reda
3:2
Piast Agrochem Człuchów
Wietcisa Skarszewy
0:1
GKS Kolbudy
Wikęd/ GOSRiT Luzino
3:1
Drutex-Bytovia II Bytów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chwaszczyno
4:2
Orlęta Reda
Gryf Tczew
2:4
Gryf Słupsk
GKS Kolbudy
2:1
Amator Kiełpino
GKS II Przodkowo
1:0
Olimpia Sztum
Drutex-Bytovia II Bytów
7:0
Wietcisa Skarszewy
Pogoń Lębork
2:0
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pomezania Malbork
1:4
DKS POWIŚLE
Piast Agrochem Człuchów
0:6
Wierzyca Pelplin
Anioły Garczegorze
0:2
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chwaszczyno
5:1
Piast Agrochem Człuchów
Gryf Tczew
3:0
Żuławy Nowy Dwór Gdański
GKS II Przodkowo
3:0
Gryf Słupsk
Anioły Garczegorze
3:0
Wietcisa Skarszewy
Drutex-Bytovia II Bytów
4:1
Amator Kiełpino
Pogoń Lębork
1:2
Orlęta Reda
Pomezania Malbork
2:3
Olimpia Sztum
Wierzyca Pelplin
3:1
Wikęd/ GOSRiT Luzino
GKS Kolbudy
0:0
DKS POWIŚLE
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Agrochem Człuchów
0:2
Pogoń Lębork
Żuławy Nowy Dwór Gdański
1:0
GKS II Przodkowo
Olimpia Sztum
1:0
GKS Kolbudy
Gryf Słupsk
5:1
Pomezania Malbork
Wietcisa Skarszewy
0:4
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Amator Kiełpino
2:2
Anioły Garczegorze
DKS POWIŚLE
1:2
Drutex-Bytovia II Bytów
KS Chwaszczyno
2:1
Wierzyca Pelplin
Orlęta Reda
1:2
Gryf Tczew
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Przodkowo
5:1
Orlęta Reda
Gryf Tczew
4:4
Piast Agrochem Człuchów
Wikęd/ GOSRiT Luzino
3:1
Amator Kiełpino
GKS Kolbudy
0:0
Gryf Słupsk
Wierzyca Pelplin
4:0
Wietcisa Skarszewy
Pogoń Lębork
3:4
KS Chwaszczyno
Pomezania Malbork
1:0
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Drutex-Bytovia II Bytów
0:1
Olimpia Sztum
Anioły Garczegorze
3:2
DKS POWIŚLE
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chwaszczyno
3:0
Gryf Tczew
Piast Agrochem Człuchów
1:5
GKS II Przodkowo
Żuławy Nowy Dwór Gdański
1:4
GKS Kolbudy
Olimpia Sztum
0:0
Anioły Garczegorze
Amator Kiełpino
6:1
Wietcisa Skarszewy
DKS POWIŚLE
0:0
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Gryf Słupsk
6:2
Drutex-Bytovia II Bytów
Pogoń Lębork
4:0
Wierzyca Pelplin
Orlęta Reda
1:0
Pomezania Malbork
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Przodkowo
1:2
KS Chwaszczyno
Gryf Tczew
2:1
Pogoń Lębork
Wietcisa Skarszewy
1:5
DKS POWIŚLE
GKS Kolbudy
5:3
Orlęta Reda
Pomezania Malbork
5:1
Piast Agrochem Człuchów
Wierzyca Pelplin
0:3
Amator Kiełpino
Drutex-Bytovia II Bytów
3:4
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Wikęd/ GOSRiT Luzino
2:3
Olimpia Sztum
Anioły Garczegorze
0:1
Gryf Słupsk
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
DKS POWIŚLE
1:1
Amator Kiełpino
Piast Agrochem Człuchów
1:2
GKS Kolbudy
Żuławy Nowy Dwór Gdański
0:2
Anioły Garczegorze
Gryf Tczew
2:1
Wierzyca Pelplin
Orlęta Reda
2:0
Drutex-Bytovia II Bytów
Pogoń Lębork
2:2
GKS II Przodkowo
KS Chwaszczyno
3:0
Pomezania Malbork
Olimpia Sztum
2:0
Wietcisa Skarszewy
Gryf Słupsk
2:2
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kolbudy
1:3
KS Chwaszczyno
GKS II Przodkowo
1:0
Gryf Tczew
Wikęd/ GOSRiT Luzino
4:2
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pomezania Malbork
1:2
Pogoń Lębork
Wietcisa Skarszewy
0:12
Gryf Słupsk
Wierzyca Pelplin
2:0
DKS POWIŚLE
Drutex-Bytovia II Bytów
8:1
Piast Agrochem Człuchów
Amator Kiełpino
1:1
Olimpia Sztum
Anioły Garczegorze
2:1
Orlęta Reda
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chwaszczyno
3:3
Drutex-Bytovia II Bytów
Gryf Słupsk
4:1
Amator Kiełpino
GKS II Przodkowo
4:2
Wierzyca Pelplin
Orlęta Reda
0:3
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Olimpia Sztum
0:0
DKS POWIŚLE
Piast Agrochem Człuchów
0:2
Anioły Garczegorze
Żuławy Nowy Dwór Gdański
6:0
Wietcisa Skarszewy
Gryf Tczew
1:2
Pomezania Malbork
Pogoń Lębork
4:1
GKS Kolbudy
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Wierzyca Pelplin
4:0
Olimpia Sztum
Wikęd/ GOSRiT Luzino
5:1
Piast Agrochem Człuchów
Drutex-Bytovia II Bytów
0:3
Pogoń Lębork
Amator Kiełpino
5:1
Żuławy Nowy Dwór Gdański
DKS POWIŚLE
2:1
Gryf Słupsk
Anioły Garczegorze
1:1
KS Chwaszczyno
GKS Kolbudy
1:0
Gryf Tczew
Pomezania Malbork
1:4
GKS II Przodkowo
Wietcisa Skarszewy
2:4
Orlęta Reda
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chwaszczyno
2:2
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Piast Agrochem Człuchów
2:1
Wietcisa Skarszewy
Gryf Tczew
3:3
Drutex-Bytovia II Bytów
Żuławy Nowy Dwór Gdański
0:3
DKS POWIŚLE
Gryf Słupsk
2:1
Olimpia Sztum
Pogoń Lębork
1:1
Anioły Garczegorze
Pomezania Malbork
0:2
Wierzyca Pelplin
Orlęta Reda
1:3
Amator Kiełpino
GKS II Przodkowo
1:1
GKS Kolbudy
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Drutex-Bytovia II Bytów
0:1
GKS II Przodkowo
Wikęd/ GOSRiT Luzino
2:1
Pogoń Lębork
Olimpia Sztum
2:1
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Amator Kiełpino
2:3
Piast Agrochem Człuchów
DKS POWIŚLE
3:1
Orlęta Reda
GKS Kolbudy
5:0
Pomezania Malbork
Wierzyca Pelplin
3:0
Gryf Słupsk
Wietcisa Skarszewy
0:4
KS Chwaszczyno
Anioły Garczegorze
2:1
Gryf Tczew
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Przodkowo
2:0
Anioły Garczegorze
Piast Agrochem Człuchów
3:6
DKS POWIŚLE
Gryf Tczew
0:3
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Żuławy Nowy Dwór Gdański
1:2
Gryf Słupsk
GKS Kolbudy
4:3
Wierzyca Pelplin
Pogoń Lębork
10:0
Wietcisa Skarszewy
Pomezania Malbork
1:1
Drutex-Bytovia II Bytów
KS Chwaszczyno
1:0
Amator Kiełpino
Orlęta Reda
0:2
Olimpia Sztum
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Drutex-Bytovia II Bytów
5:2
GKS Kolbudy
Olimpia Sztum
3:1
Piast Agrochem Człuchów
Wikęd/ GOSRiT Luzino
3:0
GKS II Przodkowo
Amator Kiełpino
1:4
Pogoń Lębork
DKS POWIŚLE
0:1
KS Chwaszczyno
Gryf Słupsk
3:1
Orlęta Reda
Wierzyca Pelplin
2:0
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Wietcisa Skarszewy
1:2
Gryf Tczew
Anioły Garczegorze
2:0
Pomezania Malbork
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chwaszczyno
3:0
Olimpia Sztum
Drutex-Bytovia II Bytów
1:3
Wierzyca Pelplin
GKS II Przodkowo
10:0
Wietcisa Skarszewy
Piast Agrochem Człuchów
0:2
Gryf Słupsk
Gryf Tczew
1:0
Amator Kiełpino
Pogoń Lębork
2:0
DKS POWIŚLE
Pomezania Malbork
0:1
Wikęd/ GOSRiT Luzino
GKS Kolbudy
1:2
Anioły Garczegorze
Orlęta Reda
2:1
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Słupsk
0:1
KS Chwaszczyno
Żuławy Nowy Dwór Gdański
6:1
Piast Agrochem Człuchów
Olimpia Sztum
2:2
Pogoń Lębork
Wikęd/ GOSRiT Luzino
3:1
GKS Kolbudy
Amator Kiełpino
1:3
GKS II Przodkowo
DKS POWIŚLE
2:1
Gryf Tczew
Anioły Garczegorze
0:2
Drutex-Bytovia II Bytów
Wierzyca Pelplin
3:2
Orlęta Reda
Wietcisa Skarszewy
2:11
Pomezania Malbork
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Agrochem Człuchów
1:4
Orlęta Reda
Gryf Tczew
0:1
Olimpia Sztum
GKS Kolbudy
6:0
Wietcisa Skarszewy
GKS II Przodkowo
3:4
DKS POWIŚLE
Drutex-Bytovia II Bytów
4:1
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Pogoń Lębork
0:1
Gryf Słupsk
KS Chwaszczyno
2:0
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pomezania Malbork
3:0
Amator Kiełpino
Anioły Garczegorze
0:1
Wierzyca Pelplin
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Sztum
0:2
GKS II Przodkowo
Żuławy Nowy Dwór Gdański
4:2
Pogoń Lębork
Wikęd/ GOSRiT Luzino
3:0
Anioły Garczegorze
Amator Kiełpino
1:3
GKS Kolbudy
DKS POWIŚLE
3:3
Pomezania Malbork
Gryf Słupsk
10:1
Gryf Tczew
Wierzyca Pelplin
7:0
Piast Agrochem Człuchów
Orlęta Reda
1:1
KS Chwaszczyno
Wietcisa Skarszewy
0:3
Drutex-Bytovia II Bytów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij