zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk 12 33 72 - 4 11 0 1 1 3 6 - 1
2
Santos Gdańsk
Santos Gdańsk 12 33 37 - 13 11 0 1 1 0 1 - 6
3
KP Starogard Gdański
KP Starogard Gdański 11 25 30 - 11 8 1 2
4
KS Gryf Słupsk
KS Gryf Słupsk 12 23 20 - 14 7 2 3
5
Chojniczanka Chojnice
Chojniczanka Chojnice 12 21 32 - 14 6 3 3
6
Arka Gdynia
Arka Gdynia 12 19 22 - 19 6 1 5
7
U-2 Bytów
U-2 Bytów 12 17 21 - 19 5 2 5
8
AP KP Gdynia
AP KP Gdynia 12 16 15 - 13 4 4 4
9
Sztorm Mosty
Sztorm Mosty 12 14 10 - 23 4 2 6
10
Rodło II Kwidzyn
Rodło II Kwidzyn 12 12 15 - 42 4 0 8
11
MKS Start Miastko
MKS Start Miastko 12 11 15 - 33 3 2 7
12
Czarni Pruszcz Gdański
Czarni Pruszcz Gdański 12 7 12 - 33 2 1 9
13
Gryf Wejherowo
Gryf Wejherowo 12 5 13 - 34 1 2 9
14
Pogoń Lębork
Pogoń Lębork 11 3 7 - 49 1 0 10
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia
4:0
Pogoń Lębork
U-2 Bytów
0:0
AP KP Gdynia
Lechia Gdańsk
12:0
Rodło II Kwidzyn
Chojniczanka Chojnice
1:2
Santos Gdańsk
KP Starogard Gdański
5:1
Sztorm Mosty
Czarni Pruszcz Gdański
3:1
Gryf Wejherowo
KS Gryf Słupsk
2:1
MKS Start Miastko
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
U-2 Bytów
2:2
Chojniczanka Chojnice
MKS Start Miastko
2:3
Arka Gdynia
Gryf Wejherowo
1:3
KS Gryf Słupsk
AP KP Gdynia
6:1
Pogoń Lębork
Rodło II Kwidzyn
4:2
Czarni Pruszcz Gdański
Santos Gdańsk
2:1
KP Starogard Gdański
Sztorm Mosty
0:7
Lechia Gdańsk
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia
1:0
Gryf Wejherowo
Lechia Gdańsk
6:1
Santos Gdańsk
Chojniczanka Chojnice
0:0
AP KP Gdynia
KP Starogard Gdański
3:0
U-2 Bytów
Czarni Pruszcz Gdański
0:1
Sztorm Mosty
Pogoń Lębork
1:2
MKS Start Miastko
KS Gryf Słupsk
2:0
Rodło II Kwidzyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
U-2 Bytów
0:3
Lechia Gdańsk
Chojniczanka Chojnice
0:3
KP Starogard Gdański
Gryf Wejherowo
0:2
Pogoń Lębork
AP KP Gdynia
1:0
MKS Start Miastko
Rodło II Kwidzyn
0:6
Arka Gdynia
Santos Gdańsk
2:0
Czarni Pruszcz Gdański
Sztorm Mosty
0:2
KS Gryf Słupsk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia
1:2
Sztorm Mosty
Lechia Gdańsk
3:0
Chojniczanka Chojnice
MKS Start Miastko
2:1
Gryf Wejherowo
KP Starogard Gdański
3:2
AP KP Gdynia
Czarni Pruszcz Gdański
2:3
U-2 Bytów
Pogoń Lębork
1:2
Rodło II Kwidzyn
KS Gryf Słupsk
1:2
Santos Gdańsk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
U-2 Bytów
1:2
KS Gryf Słupsk
Chojniczanka Chojnice
6:1
Czarni Pruszcz Gdański
KP Starogard Gdański
0:2
Lechia Gdańsk
AP KP Gdynia
2:2
Gryf Wejherowo
Rodło II Kwidzyn
1:2
MKS Start Miastko
Santos Gdańsk
3:2
Arka Gdynia
Sztorm Mosty
2:0
Pogoń Lębork
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia
2:1
U-2 Bytów
Lechia Gdańsk
5:1
AP KP Gdynia
MKS Start Miastko
2:2
Sztorm Mosty
Czarni Pruszcz Gdański
1:3
KP Starogard Gdański
Pogoń Lębork
0:5
Santos Gdańsk
Gryf Wejherowo
5:2
Rodło II Kwidzyn
KS Gryf Słupsk
1:1
Chojniczanka Chojnice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Santos Gdańsk
6:1
MKS Start Miastko
AP KP Gdynia
1:0
Rodło II Kwidzyn
Chojniczanka Chojnice
3:0
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
7:0
Czarni Pruszcz Gdański
U-2 Bytów
3:1
Pogoń Lębork
KP Starogard Gdański
2:0
KS Gryf Słupsk
Sztorm Mosty
0:0
Gryf Wejherowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Start Miastko
0:3
U-2 Bytów
Pogoń Lębork
0:10
Chojniczanka Chojnice
Gryf Wejherowo
1:5
Santos Gdańsk
Arka Gdynia
0:3
KP Starogard Gdański
Czarni Pruszcz Gdański
0:2
AP KP Gdynia
KS Gryf Słupsk
0:4
Lechia Gdańsk
Rodło II Kwidzyn
2:1
Sztorm Mosty
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gdańsk
1:2
Arka Gdynia
Chojniczanka Chojnice
2:1
MKS Start Miastko
Czarni Pruszcz Gdański
1:3
KS Gryf Słupsk
AP KP Gdynia
0:1
Sztorm Mosty
Santos Gdańsk
5:0
Rodło II Kwidzyn
U-2 Bytów
5:1
Gryf Wejherowo
KP Starogard Gdański
- : -
Pogoń Lębork
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia
0:0
Czarni Pruszcz Gdański
Pogoń Lębork
0:13
Lechia Gdańsk
Gryf Wejherowo
0:4
Chojniczanka Chojnice
MKS Start Miastko
2:2
KP Starogard Gdański
KS Gryf Słupsk
0:0
AP KP Gdynia
Rodło II Kwidzyn
3:2
U-2 Bytów
Sztorm Mosty
0:3
Santos Gdańsk
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
U-2 Bytów
1:0
Sztorm Mosty
Lechia Gdańsk
9:0
MKS Start Miastko
Chojniczanka Chojnice
3:1
Rodło II Kwidzyn
KP Starogard Gdański
5:1
Gryf Wejherowo
AP KP Gdynia
0:1
Santos Gdańsk
KS Gryf Słupsk
4:1
Arka Gdynia
Czarni Pruszcz Gdański
2:1
Pogoń Lębork
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia
- : -
AP KP Gdynia
Pogoń Lębork
- : -
KS Gryf Słupsk
Santos Gdańsk
- : -
U-2 Bytów
MKS Start Miastko
- : -
Czarni Pruszcz Gdański
Gryf Wejherowo
- : -
Lechia Gdańsk
Rodło II Kwidzyn
- : -
KP Starogard Gdański
Sztorm Mosty
- : -
Chojniczanka Chojnice

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij