zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unisław Team PBDI
7:1
KS Gniezno
MOKS Słoneczny Stok Białystok
3:4
Constract Lubawa
TAF Unikat Toruń
2:5
AZS UG Gdańsk Futsal
Politechnika Gdańska
4:1
Chemik Bydgoszcz
KS Auto Wicherek Oborniki
2:2
AZS UW Warszawa
AZS WSIU Malwee Łódź
5:3
Elhurt-Elmet Helios Białystok
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Constract Lubawa
2:1
Unisław Team PBDI
AZS UW Warszawa
6:3
KS Gniezno
Chemik Bydgoszcz
9:5
AZS WSIU Malwee Łódź
KS Auto Wicherek Oborniki
3:4
TAF Unikat Toruń
AZS UG Gdańsk Futsal
5:0
Politechnika Gdańska
Elhurt-Elmet Helios Białystok
1:5
MOKS Słoneczny Stok Białystok
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unisław Team PBDI
4:3
Elhurt-Elmet Helios Białystok
AZS WSIU Malwee Łódź
3:5
AZS UG Gdańsk Futsal
Politechnika Gdańska
2:2
KS Auto Wicherek Oborniki
KS Gniezno
4:3
Constract Lubawa
MOKS Słoneczny Stok Białystok
11:6
Chemik Bydgoszcz
TAF Unikat Toruń
4:3
AZS UW Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Unisław Team PBDI
5:1
Chemik Bydgoszcz
Elhurt-Elmet Helios Białystok
3:1
KS Gniezno
AZS UW Warszawa
3:1
Constract Lubawa
TAF Unikat Toruń
6:6
Politechnika Gdańska
MOKS Słoneczny Stok Białystok
4:5
AZS UG Gdańsk Futsal
KS Auto Wicherek Oborniki
8:2
AZS WSIU Malwee Łódź
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS WSIU Malwee Łódź
4:7
TAF Unikat Toruń
Politechnika Gdańska
3:4
AZS UW Warszawa
Constract Lubawa
6:3
Elhurt-Elmet Helios Białystok
Unisław Team PBDI
1:8
AZS UG Gdańsk Futsal
KS Gniezno
8:1
Chemik Bydgoszcz
MOKS Słoneczny Stok Białystok
2:6
KS Auto Wicherek Oborniki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Politechnika Gdańska
4:3
AZS WSIU Malwee Łódź
AZS UW Warszawa
8:3
Elhurt-Elmet Helios Białystok
TAF Unikat Toruń
1:4
MOKS Słoneczny Stok Białystok
Chemik Bydgoszcz
3:5
Constract Lubawa
KS Auto Wicherek Oborniki
2:3
Unisław Team PBDI
AZS UG Gdańsk Futsal
8:1
KS Gniezno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS WSIU Malwee Łódź
3:4
AZS UW Warszawa
Constract Lubawa
3:5
AZS UG Gdańsk Futsal
Elhurt-Elmet Helios Białystok
5:0
Chemik Bydgoszcz
KS Gniezno
4:3
KS Auto Wicherek Oborniki
TAF Unikat Toruń
8:5
Unisław Team PBDI
MOKS Słoneczny Stok Białystok
7:4
Politechnika Gdańska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Politechnika Gdańska
10:5
Unisław Team PBDI
Constract Lubawa
2:1
KS Auto Wicherek Oborniki
AZS UG Gdańsk Futsal
2:0
Elhurt-Elmet Helios Białystok
AZS WSIU Malwee Łódź
4:6
MOKS Słoneczny Stok Białystok
AZS UW Warszawa
9:4
Chemik Bydgoszcz
TAF Unikat Toruń
3:6
KS Gniezno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Unisław Team PBDI
2:2
AZS WSIU Malwee Łódź
Constract Lubawa
2:2
TAF Unikat Toruń
Elhurt-Elmet Helios Białystok
3:0
KS Auto Wicherek Oborniki
Chemik Bydgoszcz
2:11
AZS UG Gdańsk Futsal
KS Gniezno
2:6
Politechnika Gdańska
MOKS Słoneczny Stok Białystok
5:4
AZS UW Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MOKS Słoneczny Stok Białystok
4:2
Unisław Team PBDI
AZS WSIU Malwee Łódź
4:5
KS Gniezno
TAF Unikat Toruń
2:3
Elhurt-Elmet Helios Białystok
Politechnika Gdańska
1:4
Constract Lubawa
AZS UW Warszawa
2:2
AZS UG Gdańsk Futsal
KS Auto Wicherek Oborniki
11:3
Chemik Bydgoszcz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Elhurt-Elmet Helios Białystok
4:2
Politechnika Gdańska
Unisław Team PBDI
4:1
AZS UW Warszawa
KS Gniezno
2:5
MOKS Słoneczny Stok Białystok
AZS UG Gdańsk Futsal
9:0
KS Auto Wicherek Oborniki
Constract Lubawa
2:2
AZS WSIU Malwee Łódź
Chemik Bydgoszcz
2:1
TAF Unikat Toruń
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Warszawa
6:5
KS Auto Wicherek Oborniki
Constract Lubawa
1:2
MOKS Słoneczny Stok Białystok
Elhurt-Elmet Helios Białystok
3:1
AZS WSIU Malwee Łódź
Unisław Team PBDI
8:6
KS Gniezno
Chemik Bydgoszcz
6:4
Politechnika Gdańska
AZS UG Gdańsk Futsal
8:4
TAF Unikat Toruń
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS WSIU Malwee Łódź
3:3
Chemik Bydgoszcz
KS Gniezno
6:3
AZS UW Warszawa
Unisław Team PBDI
7:3
Constract Lubawa
MOKS Słoneczny Stok Białystok
8:0
Elhurt-Elmet Helios Białystok
TAF Unikat Toruń
1:3
KS Auto Wicherek Oborniki
Politechnika Gdańska
1:5
AZS UG Gdańsk Futsal
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Warszawa
6:3
TAF Unikat Toruń
Constract Lubawa
7:2
KS Gniezno
Elhurt-Elmet Helios Białystok
7:2
Unisław Team PBDI
Chemik Bydgoszcz
2:5
MOKS Słoneczny Stok Białystok
KS Auto Wicherek Oborniki
4:0
Politechnika Gdańska
AZS UG Gdańsk Futsal
11:1
AZS WSIU Malwee Łódź
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS WSIU Malwee Łódź
2:17
KS Auto Wicherek Oborniki
KS Gniezno
3:2
Elhurt-Elmet Helios Białystok
Constract Lubawa
3:3
AZS UW Warszawa
Politechnika Gdańska
5:2
TAF Unikat Toruń
Chemik Bydgoszcz
4:9
Unisław Team PBDI
AZS UG Gdańsk Futsal
8:3
MOKS Słoneczny Stok Białystok
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Warszawa
5:3
Politechnika Gdańska
Elhurt-Elmet Helios Białystok
2:2
Constract Lubawa
Chemik Bydgoszcz
5:10
KS Gniezno
KS Auto Wicherek Oborniki
2:5
MOKS Słoneczny Stok Białystok
TAF Unikat Toruń
4:4
AZS WSIU Malwee Łódź
AZS UG Gdańsk Futsal
7:6
Unisław Team PBDI
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS WSIU Malwee Łódź
6:9
Politechnika Gdańska
KS Gniezno
3:5
AZS UG Gdańsk Futsal
Constract Lubawa
11:4
Chemik Bydgoszcz
Elhurt-Elmet Helios Białystok
6:3
AZS UW Warszawa
Unisław Team PBDI
6:4
KS Auto Wicherek Oborniki
MOKS Słoneczny Stok Białystok
2:1
TAF Unikat Toruń
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Unisław Team PBDI
14:1
TAF Unikat Toruń
Politechnika Gdańska
3:6
MOKS Słoneczny Stok Białystok
Chemik Bydgoszcz
5:4
Elhurt-Elmet Helios Białystok
AZS UG Gdańsk Futsal
5:2
Constract Lubawa
KS Auto Wicherek Oborniki
4:1
KS Gniezno
AZS UW Warszawa
5:0
AZS WSIU Malwee Łódź
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gniezno
7:7
TAF Unikat Toruń
Elhurt-Elmet Helios Białystok
2:4
AZS UG Gdańsk Futsal
Unisław Team PBDI
7:6
Politechnika Gdańska
Chemik Bydgoszcz
5:8
AZS UW Warszawa
KS Auto Wicherek Oborniki
1:2
Constract Lubawa
MOKS Słoneczny Stok Białystok
6:3
AZS WSIU Malwee Łódź
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS WSIU Malwee Łódź
11:8
Unisław Team PBDI
AZS UW Warszawa
4:3
MOKS Słoneczny Stok Białystok
TAF Unikat Toruń
5:5
Constract Lubawa
Politechnika Gdańska
3:7
KS Gniezno
AZS UG Gdańsk Futsal
12:4
Chemik Bydgoszcz
KS Auto Wicherek Oborniki
6:3
Elhurt-Elmet Helios Białystok
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gniezno
3:0
AZS WSIU Malwee Łódź
Constract Lubawa
4:2
Politechnika Gdańska
Elhurt-Elmet Helios Białystok
6:3
TAF Unikat Toruń
Unisław Team PBDI
2:1
MOKS Słoneczny Stok Białystok
Chemik Bydgoszcz
3:4
KS Auto Wicherek Oborniki
AZS UG Gdańsk Futsal
5:4
AZS UW Warszawa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS WSIU Malwee Łódź
1:3
Constract Lubawa
AZS UW Warszawa
7:1
Unisław Team PBDI
MOKS Słoneczny Stok Białystok
3:3
KS Gniezno
TAF Unikat Toruń
10:3
Chemik Bydgoszcz
Politechnika Gdańska
5:0
Elhurt-Elmet Helios Białystok
KS Auto Wicherek Oborniki
5:3
AZS UG Gdańsk Futsal
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij