zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Skotawia Dębnica Kaszubska
1:2
Janar Ustka
Anioły Garczegorze
2:1
Leśnik Cewice
Stal Jezierzyce
0:2
Granit Kończewo
Salos Słupsk
1:3
Start Łeba
Pogoń Lębork
8:1
Gryf Słupsk
Karol Pęplino
2:2
Polonez Bobrowniki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Cewice
10:5
Salos Słupsk
Start Łeba
3:2
Janar Ustka
Stal Jezierzyce
0:2
Skotawia Dębnica Kaszubska
Gryf Słupsk
3:4
Anioły Garczegorze
Polonez Bobrowniki
2:3
Pogoń Lębork
Granit Kończewo
3:1
Karol Pęplino
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Skotawia Dębnica Kaszubska
1:3
Start Łeba
Pogoń Lębork
8:1
Granit Kończewo
Anioły Garczegorze
3:3
Polonez Bobrowniki
Salos Słupsk
2:6
Gryf Słupsk
Janar Ustka
1:3
Leśnik Cewice
Karol Pęplino
0:0
Stal Jezierzyce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Granit Kończewo
0:6
Anioły Garczegorze
Stal Jezierzyce
2:4
Pogoń Lębork
Karol Pęplino
4:1
Skotawia Dębnica Kaszubska
Leśnik Cewice
1:2
Start Łeba
Polonez Bobrowniki
10:0
Salos Słupsk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Łeba
2:0
Gryf Słupsk
Anioły Garczegorze
6:0
Stal Jezierzyce
Skotawia Dębnica Kaszubska
0:4
Leśnik Cewice
Salos Słupsk
1:2
Granit Kończewo
Janar Ustka
3:0
Polonez Bobrowniki
Pogoń Lębork
3:2
Karol Pęplino
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Słupsk
1:1
Leśnik Cewice
Karol Pęplino
3:3
Anioły Garczegorze
Stal Jezierzyce
1:3
Salos Słupsk
Pogoń Lębork
12:0
Skotawia Dębnica Kaszubska
Polonez Bobrowniki
1:3
Start Łeba
Granit Kończewo
1:3
Janar Ustka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Łeba
1:0
Granit Kończewo
Leśnik Cewice
7:4
Polonez Bobrowniki
Skotawia Dębnica Kaszubska
0:4
Gryf Słupsk
Janar Ustka
8:0
Stal Jezierzyce
Salos Słupsk
0:18
Karol Pęplino
Anioły Garczegorze
1:7
Pogoń Lębork
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Anioły Garczegorze
0:0
Skotawia Dębnica Kaszubska
Karol Pęplino
3:1
Janar Ustka
Start Łeba
6:0
Stal Jezierzyce
Polonez Bobrowniki
3:0
Gryf Słupsk
Granit Kończewo
2:3
Leśnik Cewice
Pogoń Lębork
16:1
Salos Słupsk
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Słupsk
0:1
Granit Kończewo
Salos Słupsk
3:3
Anioły Garczegorze
Leśnik Cewice
5:0
Stal Jezierzyce
Skotawia Dębnica Kaszubska
1:4
Polonez Bobrowniki
Janar Ustka
1:2
Pogoń Lębork
Start Łeba
0:1
Karol Pęplino
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos Słupsk
2:1
Skotawia Dębnica Kaszubska
Anioły Garczegorze
1:4
Janar Ustka
Stal Jezierzyce
2:1
Gryf Słupsk
Granit Kończewo
0:6
Polonez Bobrowniki
Karol Pęplino
7:1
Leśnik Cewice
Pogoń Lębork
1:3
Start Łeba
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonez Bobrowniki
1:2
Stal Jezierzyce
Skotawia Dębnica Kaszubska
0:2
Granit Kończewo
Janar Ustka
4:3
Salos Słupsk
Start Łeba
1:3
Anioły Garczegorze
Gryf Słupsk
4:2
Karol Pęplino
Leśnik Cewice
5:1
Pogoń Lębork
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij