zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS I Śrem
3:2
Warta Poznań
Polonia Środa Wielkopolska
1:5
Lech Poznań
Akademia Reissa 03
8:0
Lider II Swarzędz
Lider Swarzędz 03
6:2
Gniewko III Gniezno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
16:0
Gniewko III Gniezno
Polonia Środa Wielkopolska
8:1
Lider II Swarzędz
Akademia Reissa 03
0:0
Warta Poznań
Lider Swarzędz 03
3:4
UKS I Śrem
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
2:3
Polonia Środa Wielkopolska
Lech Poznań
4:4
Lider Swarzędz 03
Akademia Reissa 03
0:4
UKS I Śrem
Lider II Swarzędz
2:2
Gniewko III Gniezno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
4:2
UKS I Śrem
Lider Swarzędz 03
15:3
Lider II Swarzędz
Gniewko III Gniezno
4:8
Warta Poznań
Polonia Środa Wielkopolska
4:3
Akademia Reissa 03
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
3:1
Lider Swarzędz 03
Akademia Reissa 03
10:1
Gniewko III Gniezno
Lider II Swarzędz
1:6
Lech Poznań
UKS I Śrem
13:0
Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz 03
4:4
Akademia Reissa 03
Gniewko III Gniezno
4:12
Polonia Środa Wielkopolska
Lider II Swarzędz
1:4
UKS I Śrem
Lech Poznań
5:0
Warta Poznań
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Reissa 03
2:5
Lech Poznań
UKS I Śrem
5:1
Gniewko III Gniezno
Warta Poznań
6:1
Lider II Swarzędz
Polonia Środa Wielkopolska
1:6
Lider Swarzędz 03
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gniewko III Gniezno
1:12
Lider Swarzędz 03
Warta Poznań
3:4
UKS I Śrem
Lech Poznań
3:3
Polonia Środa Wielkopolska
Lider II Swarzędz
1:5
Akademia Reissa 03
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
2:3
Akademia Reissa 03
UKS I Śrem
4:2
Lider Swarzędz 03
Gniewko III Gniezno
2:7
Lech Poznań
Lider II Swarzędz
1:5
Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz 03
0:11
Lech Poznań
UKS I Śrem
3:5
Akademia Reissa 03
Gniewko III Gniezno
6:3
Lider II Swarzędz
Polonia Środa Wielkopolska
4:6
Warta Poznań
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
5:1
Gniewko III Gniezno
UKS I Śrem
4:2
Lech Poznań
Akademia Reissa 03
3:5
Polonia Środa Wielkopolska
Lider II Swarzędz
1:7
Lider Swarzędz 03
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wielkopolska
3:3
UKS I Śrem
Lider Swarzędz 03
6:4
Warta Poznań
Gniewko III Gniezno
1:9
Akademia Reissa 03
Lech Poznań
7:1
Lider II Swarzędz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS I Śrem
11:0
Lider II Swarzędz
Warta Poznań
1:7
Lech Poznań
Polonia Środa Wielkopolska
14:1
Gniewko III Gniezno
Akademia Reissa 03
2:1
Lider Swarzędz 03
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz 03
2:0
Polonia Środa Wielkopolska
Lech Poznań
6:4
Akademia Reissa 03
Gniewko III Gniezno
1:8
UKS I Śrem
Lider II Swarzędz
2:3
Warta Poznań
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij