zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Bydgoszcz
3:1
Piast Złotniki Kujawskie
Łokietek Brześć Kujawski
1:3
Pogoń Mogilno
Unia Solec Kujawski
5:1
Chełminianka Chełmno
Promień Kowalewo Pomorskie
0:6
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Rol.Ko Konojady
4:0
Lech Rypin
Sadownik Waganiec
0:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Notecianka Pakość
1:4
Zawisza II Bydgoszcz
Cuiavia Inowrocław
2:0
Włocłavia Włocławek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
1:6
Unia Solec Kujawski
Piast Złotniki Kujawskie
2:1
Rol.Ko Konojady
Chełminianka Chełmno
1:4
Chemik Bydgoszcz
Zawisza II Bydgoszcz
4:3
Sadownik Waganiec
Promień Kowalewo Pomorskie
2:4
Łokietek Brześć Kujawski
Pogoń Mogilno
1:1
Notecianka Pakość
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2:2
Lech Rypin
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:1
Cuiavia Inowrocław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rol.Ko Konojady
3:1
Chełminianka Chełmno
Chemik Bydgoszcz
2:1
Włocłavia Włocławek
Łokietek Brześć Kujawski
0:2
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Lech Rypin
3:3
Piast Złotniki Kujawskie
Sadownik Waganiec
1:1
Pogoń Mogilno
Unia Solec Kujawski
4:2
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Cuiavia Inowrocław
0:1
Zawisza II Bydgoszcz
Notecianka Pakość
3:1
Promień Kowalewo Pomorskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
3:5
Notecianka Pakość
Chełminianka Chełmno
2:1
Lech Rypin
Włocłavia Włocławek
2:3
Rol.Ko Konojady
Promień Kowalewo Pomorskie
1:1
Sadownik Waganiec
Pogoń Mogilno
1:0
Cuiavia Inowrocław
Orlęta Aleksandrów Kujawski
2:3
Chemik Bydgoszcz
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2:1
Piast Złotniki Kujawskie
Zawisza II Bydgoszcz
2:4
Unia Solec Kujawski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Waganiec
1:2
Łokietek Brześć Kujawski
Lech Rypin
4:0
Włocłavia Włocławek
Unia Solec Kujawski
3:0
Pogoń Mogilno
Cuiavia Inowrocław
2:0
Promień Kowalewo Pomorskie
Notecianka Pakość
2:2
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Piast Złotniki Kujawskie
1:2
Chełminianka Chełmno
Rol.Ko Konojady
1:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Chemik Bydgoszcz
1:0
Zawisza II Bydgoszcz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Aleksandrów Kujawski
3:0
Lech Rypin
Promień Kowalewo Pomorskie
2:2
Unia Solec Kujawski
Pogoń Mogilno
0:2
Chemik Bydgoszcz
Włocłavia Włocławek
0:3
Piast Złotniki Kujawskie
Łokietek Brześć Kujawski
3:0*
Cuiavia Inowrocław
Notecianka Pakość
0:1
Sadownik Waganiec
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2:1
Chełminianka Chełmno
Zawisza II Bydgoszcz
2:0
Rol.Ko Konojady
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Złotniki Kujawskie
1:2
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Chemik Bydgoszcz
3:0
Promień Kowalewo Pomorskie
Lech Rypin
2:1
Zawisza II Bydgoszcz
Sadownik Waganiec
1:3
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Unia Solec Kujawski
4:0
Łokietek Brześć Kujawski
Cuiavia Inowrocław
5:2
Notecianka Pakość
Chełminianka Chełmno
5:1
Włocłavia Włocławek
Rol.Ko Konojady
2:1
Pogoń Mogilno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
0:6
Chemik Bydgoszcz
Sadownik Waganiec
0:1
Cuiavia Inowrocław
Promień Kowalewo Pomorskie
3:6
Rol.Ko Konojady
Notecianka Pakość
5:2
Unia Solec Kujawski
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
3:0
Włocłavia Włocławek
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:2
Chełminianka Chełmno
Zawisza II Bydgoszcz
0:2
Piast Złotniki Kujawskie
Pogoń Mogilno
6:0
Lech Rypin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Bydgoszcz
2:2
Notecianka Pakość
Cuiavia Inowrocław
1:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Chełminianka Chełmno
5:0
Zawisza II Bydgoszcz
Włocłavia Włocławek
0:3
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Lech Rypin
2:1
Promień Kowalewo Pomorskie
Unia Solec Kujawski
6:0
Sadownik Waganiec
Piast Złotniki Kujawskie
0:0
Pogoń Mogilno
Rol.Ko Konojady
3:0
Łokietek Brześć Kujawski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
3:3
Lech Rypin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Chemik Bydgoszcz
4:1
Sadownik Waganiec
Zawisza II Bydgoszcz
6:2
Włocłavia Włocławek
Promień Kowalewo Pomorskie
3:2
Piast Złotniki Kujawskie
Cuiavia Inowrocław
3:1
Unia Solec Kujawski
Notecianka Pakość
0:2
Rol.Ko Konojady
Pogoń Mogilno
1:0
Chełminianka Chełmno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
0:3
Pogoń Mogilno
Chemik Bydgoszcz
2:0
Cuiavia Inowrocław
Unia Solec Kujawski
1:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Orlęta Aleksandrów Kujawski
0:0
Zawisza II Bydgoszcz
Lech Rypin
4:2
Notecianka Pakość
Piast Złotniki Kujawskie
1:1
Łokietek Brześć Kujawski
Rol.Ko Konojady
2:0
Sadownik Waganiec
Chełminianka Chełmno
9:0
Promień Kowalewo Pomorskie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
1:2
Chełminianka Chełmno
Sadownik Waganiec
2:2
Lech Rypin
Unia Solec Kujawski
1:0
Chemik Bydgoszcz
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:1
Zawisza II Bydgoszcz
Promień Kowalewo Pomorskie
1:2
Włocłavia Włocławek
Cuiavia Inowrocław
1:0
Rol.Ko Konojady
Notecianka Pakość
2:3
Piast Złotniki Kujawskie
Pogoń Mogilno
3:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
0:2
Łokietek Brześć Kujawski
Zawisza II Bydgoszcz
5:1
Pogoń Mogilno
Chemik Bydgoszcz
5:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Piast Złotniki Kujawskie
4:2
Sadownik Waganiec
Orlęta Aleksandrów Kujawski
6:1
Promień Kowalewo Pomorskie
Lech Rypin
5:2
Cuiavia Inowrocław
Chełminianka Chełmno
2:6
Notecianka Pakość
Rol.Ko Konojady
2:2
Unia Solec Kujawski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
5:4
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Sadownik Waganiec
1:1
Chełminianka Chełmno
Cuiavia Inowrocław
3:0
Piast Złotniki Kujawskie
Unia Solec Kujawski
3:0
Lech Rypin
Promień Kowalewo Pomorskie
0:2
Zawisza II Bydgoszcz
Notecianka Pakość
4:2
Włocłavia Włocławek
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:2
Pogoń Mogilno
Chemik Bydgoszcz
0:2
Rol.Ko Konojady
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Złotniki Kujawskie
0:0
Unia Solec Kujawski
Rol.Ko Konojady
5:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Włocłavia Włocławek
0:4
Sadownik Waganiec
Chełminianka Chełmno
4:0
Cuiavia Inowrocław
Zawisza II Bydgoszcz
1:0
Łokietek Brześć Kujawski
Pogoń Mogilno
9:0
Promień Kowalewo Pomorskie
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:2
Notecianka Pakość
Lech Rypin
3:2
Chemik Bydgoszcz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Mogilno
5:2
Łokietek Brześć Kujawski
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
3:0*
Promień Kowalewo Pomorskie
Chełminianka Chełmno
1:2
Unia Solec Kujawski
Piast Złotniki Kujawskie
2:1
Chemik Bydgoszcz
Włocłavia Włocławek
0:4
Cuiavia Inowrocław
Orlęta Aleksandrów Kujawski
4:2
Sadownik Waganiec
Lech Rypin
1:5
Rol.Ko Konojady
Zawisza II Bydgoszcz
1:1
Notecianka Pakość
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
3:0
Promień Kowalewo Pomorskie
Chemik Bydgoszcz
3:0
Chełminianka Chełmno
Rol.Ko Konojady
1:1
Piast Złotniki Kujawskie
Lech Rypin
3:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Unia Solec Kujawski
2:0
Włocłavia Włocławek
Cuiavia Inowrocław
1:2
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Sadownik Waganiec
3:0
Zawisza II Bydgoszcz
Notecianka Pakość
3:0
Pogoń Mogilno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:2
Unia Solec Kujawski
Chełminianka Chełmno
0:2
Rol.Ko Konojady
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2:1
Łokietek Brześć Kujawski
Zawisza II Bydgoszcz
1:2
Cuiavia Inowrocław
Promień Kowalewo Pomorskie
1:4
Notecianka Pakość
Pogoń Mogilno
4:0
Sadownik Waganiec
Piast Złotniki Kujawskie
1:0
Lech Rypin
Włocłavia Włocławek
0:8
Chemik Bydgoszcz
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Bydgoszcz
1:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Rol.Ko Konojady
8:0
Włocłavia Włocławek
Lech Rypin
4:1
Chełminianka Chełmno
Sadownik Waganiec
1:1
Promień Kowalewo Pomorskie
Cuiavia Inowrocław
3:1
Pogoń Mogilno
Piast Złotniki Kujawskie
1:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Notecianka Pakość
5:1
Łokietek Brześć Kujawski
Unia Solec Kujawski
2:0
Zawisza II Bydgoszcz
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
1:0
Sadownik Waganiec
Orlęta Aleksandrów Kujawski
2:3
Rol.Ko Konojady
Włocłavia Włocławek
0:2
Lech Rypin
Promień Kowalewo Pomorskie
0:0
Cuiavia Inowrocław
Chełminianka Chełmno
2:0
Piast Złotniki Kujawskie
Zawisza II Bydgoszcz
0:3
Chemik Bydgoszcz
Pogoń Mogilno
1:1
Unia Solec Kujawski
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2:0
Notecianka Pakość
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Bydgoszcz
0:0
Pogoń Mogilno
Unia Solec Kujawski
2:0
Promień Kowalewo Pomorskie
Rol.Ko Konojady
4:0
Zawisza II Bydgoszcz
Lech Rypin
0:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Chełminianka Chełmno
0:3
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Sadownik Waganiec
2:1
Notecianka Pakość
Cuiavia Inowrocław
1:1
Łokietek Brześć Kujawski
Piast Złotniki Kujawskie
5:0
Włocłavia Włocławek
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Aleksandrów Kujawski
4:1
Piast Złotniki Kujawskie
Włocłavia Włocławek
0:3
Chełminianka Chełmno
Pogoń Mogilno
0:1
Rol.Ko Konojady
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:1
Sadownik Waganiec
Łokietek Brześć Kujawski
0:2
Unia Solec Kujawski
Promień Kowalewo Pomorskie
1:4
Chemik Bydgoszcz
Notecianka Pakość
2:3
Cuiavia Inowrocław
Zawisza II Bydgoszcz
1:0
Lech Rypin
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
0:2
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Lech Rypin
1:2
Pogoń Mogilno
Rol.Ko Konojady
2:0
Promień Kowalewo Pomorskie
Chemik Bydgoszcz
4:1
Łokietek Brześć Kujawski
Unia Solec Kujawski
2:0
Notecianka Pakość
Cuiavia Inowrocław
1:2
Sadownik Waganiec
Piast Złotniki Kujawskie
3:0
Zawisza II Bydgoszcz
Chełminianka Chełmno
2:2
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Aleksandrów Kujawski
6:0
Włocłavia Włocławek
Łokietek Brześć Kujawski
1:6
Rol.Ko Konojady
Sadownik Waganiec
0:6
Unia Solec Kujawski
Promień Kowalewo Pomorskie
1:5
Lech Rypin
Pogoń Mogilno
3:1
Piast Złotniki Kujawskie
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:0
Cuiavia Inowrocław
Notecianka Pakość
2:3
Chemik Bydgoszcz
Zawisza II Bydgoszcz
1:0
Chełminianka Chełmno
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Solec Kujawski
1:1
Cuiavia Inowrocław
Rol.Ko Konojady
4:0
Notecianka Pakość
Chełminianka Chełmno
4:3
Pogoń Mogilno
Włocłavia Włocławek
0:2
Zawisza II Bydgoszcz
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Lech Rypin
7:1
Łokietek Brześć Kujawski
Sadownik Waganiec
0:2
Chemik Bydgoszcz
Piast Złotniki Kujawskie
3:0*
Promień Kowalewo Pomorskie
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
2:4
Piast Złotniki Kujawskie
Sadownik Waganiec
0:5
Rol.Ko Konojady
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:1
Unia Solec Kujawski
Promień Kowalewo Pomorskie
3:5
Chełminianka Chełmno
Cuiavia Inowrocław
1:1
Chemik Bydgoszcz
Pogoń Mogilno
9:0
Włocłavia Włocławek
Notecianka Pakość
1:3
Lech Rypin
Zawisza II Bydgoszcz
0:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Złotniki Kujawskie
2:2
Notecianka Pakość
Rol.Ko Konojady
1:0
Cuiavia Inowrocław
Chełminianka Chełmno
2:0
Łokietek Brześć Kujawski
Włocłavia Włocławek
1:1
Promień Kowalewo Pomorskie
Orlęta Aleksandrów Kujawski
2:1
Pogoń Mogilno
Lech Rypin
3:0
Sadownik Waganiec
Zawisza II Bydgoszcz
0:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Chemik Bydgoszcz
2:0
Unia Solec Kujawski
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
8:2
Włocłavia Włocławek
Cuiavia Inowrocław
0:4
Lech Rypin
Unia Solec Kujawski
3:1
Rol.Ko Konojady
Pogoń Mogilno
4:0
Zawisza II Bydgoszcz
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:1
Chemik Bydgoszcz
Sadownik Waganiec
0:4
Piast Złotniki Kujawskie
Promień Kowalewo Pomorskie
0:6
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Notecianka Pakość
0:1
Chełminianka Chełmno
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
0:4
Notecianka Pakość
Orlęta Aleksandrów Kujawski
3:0
Łokietek Brześć Kujawski
Lech Rypin
1:1
Unia Solec Kujawski
Chełminianka Chełmno
3:1
Sadownik Waganiec
Zawisza II Bydgoszcz
11:1
Promień Kowalewo Pomorskie
Piast Złotniki Kujawskie
2:1
Cuiavia Inowrocław
Rol.Ko Konojady
0:1
Chemik Bydgoszcz
Pogoń Mogilno
2:3
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Waganiec
0:3*
Włocłavia Włocławek
Łokietek Brześć Kujawski
1:5
Zawisza II Bydgoszcz
Unia Solec Kujawski
1:1
Piast Złotniki Kujawskie
Promień Kowalewo Pomorskie
4:3
Pogoń Mogilno
Cuiavia Inowrocław
0:4
Chełminianka Chełmno
Notecianka Pakość
3:4
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:1
Rol.Ko Konojady
Chemik Bydgoszcz
1:0
Lech Rypin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij