zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
1:1
Wierzyca Pelplin
Centrum Pelplin
6:1
Amator Kiełpino
Olimpia Sztum
1:3
Gryf Słupsk
Wikęd/ GOSRiT Luzino
2:4
Janar Ustka
DKS POWIŚLE
3:3
Koral Dębnica
Pogoń Lębork
0:0
GKS Kolbudy
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
3:0
Polonia Gdańsk
MKS Władysławowo
3:2
Drutex-Bytovia II Bytów
MKS Start Miastko
0:2
Anioły Garczegorze
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Gdańsk
0:3
Pogoń Lębork
Koral Dębnica
2:3
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
Centrum Pelplin
2:3
MKS Start Miastko
GKS Kolbudy
5:1
Olimpia Sztum
Anioły Garczegorze
1:1
DKS POWIŚLE
Janar Ustka
1:1
KP Starogard Gdański
Wikęd/ GOSRiT Luzino
0:3
Drutex-Bytovia II Bytów
Amator Kiełpino
1:5
Wierzyca Pelplin
Gryf Słupsk
4:0
MKS Władysławowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Drutex-Bytovia II Bytów
1:5
KP Starogard Gdański
MKS Władysławowo
1:1
GKS Kolbudy
MKS Start Miastko
4:0
Amator Kiełpino
Janar Ustka
0:2
Wierzyca Pelplin
Olimpia Sztum
3:1
Polonia Gdańsk
Gryf Słupsk
3:1
Wikęd/ GOSRiT Luzino
DKS POWIŚLE
2:2
Centrum Pelplin
Pogoń Lębork
1:0
Koral Dębnica
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
2:1
Anioły Garczegorze
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Gdańsk
1:3
MKS Władysławowo
Koral Dębnica
1:1
Olimpia Sztum
MKS Start Miastko
0:0
DKS POWIŚLE
KP Starogard Gdański
0:3
Gryf Słupsk
Centrum Pelplin
1:1
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
GKS Kolbudy
3:0
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Drutex-Bytovia II Bytów
0:3
Wierzyca Pelplin
Amator Kiełpino
1:3
Janar Ustka
Anioły Garczegorze
4:0
Pogoń Lębork
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Władysławowo
0:2
Koral Dębnica
Janar Ustka
3:1
Drutex-Bytovia II Bytów
Olimpia Sztum
2:0
Anioły Garczegorze
Wierzyca Pelplin
1:1
Gryf Słupsk
KP Starogard Gdański
3:2
GKS Kolbudy
Wikęd/ GOSRiT Luzino
0:3
Polonia Gdańsk
DKS POWIŚLE
4:0
Amator Kiełpino
Pogoń Lębork
0:1
Centrum Pelplin
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
7:0
MKS Start Miastko
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Gdańsk
1:2
KP Starogard Gdański
Koral Dębnica
1:2
Wikęd/ GOSRiT Luzino
MKS Start Miastko
1:1
Pogoń Lębork
Centrum Pelplin
1:0
Olimpia Sztum
DKS POWIŚLE
0:3
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
GKS Kolbudy
1:2
Wierzyca Pelplin
Amator Kiełpino
1:9
Drutex-Bytovia II Bytów
Anioły Garczegorze
0:0
MKS Władysławowo
Gryf Słupsk
2:2
Janar Ustka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Władysławowo
1:3
Centrum Pelplin
KP Starogard Gdański
1:1
Koral Dębnica
Olimpia Sztum
0:1
MKS Start Miastko
Wikęd/ GOSRiT Luzino
0:4
Anioły Garczegorze
Wierzyca Pelplin
3:2
Polonia Gdańsk
Pogoń Lębork
2:4
DKS POWIŚLE
Janar Ustka
2:2
GKS Kolbudy
Drutex-Bytovia II Bytów
2:1
Gryf Słupsk
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
5:1
Amator Kiełpino
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Gdańsk
1:3
Janar Ustka
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
0:0
Pogoń Lębork
Koral Dębnica
1:2
Wierzyca Pelplin
Centrum Pelplin
3:1
Wikęd/ GOSRiT Luzino
DKS POWIŚLE
2:1
Olimpia Sztum
GKS Kolbudy
2:3
Drutex-Bytovia II Bytów
MKS Start Miastko
4:0
MKS Władysławowo
Amator Kiełpino
0:12
Gryf Słupsk
Anioły Garczegorze
0:2
KP Starogard Gdański
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Władysławowo
2:1
DKS POWIŚLE
Wikęd/ GOSRiT Luzino
0:3
MKS Start Miastko
KP Starogard Gdański
2:2
Centrum Pelplin
Olimpia Sztum
0:1
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
Wierzyca Pelplin
1:2
Anioły Garczegorze
Pogoń Lębork
4:1
Amator Kiełpino
Janar Ustka
2:1
Koral Dębnica
Drutex-Bytovia II Bytów
4:1
Polonia Gdańsk
Gryf Słupsk
3:1
GKS Kolbudy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Gdańsk
2:2
Gryf Słupsk
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
1:4
MKS Władysławowo
Koral Dębnica
3:2
Drutex-Bytovia II Bytów
Centrum Pelplin
1:3
Wierzyca Pelplin
DKS POWIŚLE
1:2
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Pogoń Lębork
4:0
Olimpia Sztum
MKS Start Miastko
3:1
KP Starogard Gdański
Amator Kiełpino
0:10
GKS Kolbudy
Anioły Garczegorze
0:1
Janar Ustka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Władysławowo
1:1
Pogoń Lębork
Olimpia Sztum
4:2
Amator Kiełpino
Gryf Słupsk
4:0
Koral Dębnica
GKS Kolbudy
4:0
Polonia Gdańsk
Wierzyca Pelplin
8:0
MKS Start Miastko
Janar Ustka
1:0
Centrum Pelplin
KP Starogard Gdański
3:1
DKS POWIŚLE
Drutex-Bytovia II Bytów
0:2
Anioły Garczegorze
Wikęd/ GOSRiT Luzino
0:3
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
1:4
KP Starogard Gdański
Koral Dębnica
1:5
GKS Kolbudy
Olimpia Sztum
1:1
MKS Władysławowo
DKS POWIŚLE
1:2
Wierzyca Pelplin
Centrum Pelplin
2:1
Drutex-Bytovia II Bytów
MKS Start Miastko
2:3
Janar Ustka
Pogoń Lębork
1:1
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Amator Kiełpino
1:4
Polonia Gdańsk
Anioły Garczegorze
1:2
Gryf Słupsk
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Gdańsk
2:3
Koral Dębnica
MKS Władysławowo
4:1
Amator Kiełpino
KP Starogard Gdański
5:2
Pogoń Lębork
Gryf Słupsk
6:2
Centrum Pelplin
GKS Kolbudy
1:2
Anioły Garczegorze
Wierzyca Pelplin
0:0
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
Janar Ustka
0:0
DKS POWIŚLE
Drutex-Bytovia II Bytów
2:0
MKS Start Miastko
Wikęd/ GOSRiT Luzino
3:0
Olimpia Sztum
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
1:0
Janar Ustka
MKS Władysławowo
3:0
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Olimpia Sztum
0:1
KP Starogard Gdański
DKS POWIŚLE
5:0
Drutex-Bytovia II Bytów
Pogoń Lębork
0:3
Wierzyca Pelplin
Centrum Pelplin
4:1
GKS Kolbudy
MKS Start Miastko
1:7
Gryf Słupsk
Anioły Garczegorze
1:0
Polonia Gdańsk
Amator Kiełpino
0:7
Koral Dębnica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Gdańsk
2:3
Centrum Pelplin
Koral Dębnica
0:0
Anioły Garczegorze
KP Starogard Gdański
7:3
MKS Władysławowo
Gryf Słupsk
2:2
DKS POWIŚLE
GKS Kolbudy
7:1
MKS Start Miastko
Wierzyca Pelplin
1:0
Olimpia Sztum
Janar Ustka
2:0
Pogoń Lębork
Drutex-Bytovia II Bytów
3:0
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
Wikęd/ GOSRiT Luzino
1:0
Amator Kiełpino
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Sztum
1:3
Janar Ustka
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
2:5
Gryf Słupsk
DKS POWIŚLE
1:2
GKS Kolbudy
Pogoń Lębork
2:3
Drutex-Bytovia II Bytów
MKS Władysławowo
1:3
Wierzyca Pelplin
Centrum Pelplin
4:0
Koral Dębnica
MKS Start Miastko
0:0
Polonia Gdańsk
Amator Kiełpino
0:2
Anioły Garczegorze
Wikęd/ GOSRiT Luzino
0:3
KP Starogard Gdański
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Gdańsk
1:2
DKS POWIŚLE
Gryf Słupsk
4:0
Pogoń Lębork
KP Starogard Gdański
6:0
Amator Kiełpino
Koral Dębnica
4:1
MKS Start Miastko
GKS Kolbudy
1:2
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
Wierzyca Pelplin
4:1
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Janar Ustka
0:2
MKS Władysławowo
Drutex-Bytovia II Bytów
6:1
Olimpia Sztum
Anioły Garczegorze
2:1
Centrum Pelplin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Koral Dębnica
0:3*
DKS POWIŚLE
Gryf Słupsk
3:0*
Olimpia Sztum
GKS Kolbudy
2:1
Pogoń Lębork
Wierzyca Pelplin
2:0
KP Starogard Gdański
Janar Ustka
1:4
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Polonia Gdańsk
0:0
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
Drutex-Bytovia II Bytów
2:1
MKS Władysławowo
Amator Kiełpino
1:6
Centrum Pelplin
Anioły Garczegorze
0:0
MKS Start Miastko
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Drutex-Bytovia II Bytów
1:1
Wikęd/ GOSRiT Luzino
KP Starogard Gdański
0:0
Janar Ustka
MKS Start Miastko
2:2
Centrum Pelplin
DKS POWIŚLE
0:0
Anioły Garczegorze
MKS Władysławowo
0:2
Gryf Słupsk
Pogoń Lębork
3:1
Polonia Gdańsk
Wierzyca Pelplin
5:0
Amator Kiełpino
Olimpia Sztum
0:3*
GKS Kolbudy
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
3:0*
Koral Dębnica
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
3:1
Drutex-Bytovia II Bytów
Wikęd/ GOSRiT Luzino
0:1
Gryf Słupsk
GKS Kolbudy
1:0
MKS Władysławowo
Wierzyca Pelplin
1:0
Janar Ustka
Koral Dębnica
0:3*
Pogoń Lębork
Polonia Gdańsk
3:0*
Olimpia Sztum
Centrum Pelplin
0:0
DKS POWIŚLE
Amator Kiełpino
4:2
MKS Start Miastko
Anioły Garczegorze
1:2
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Wikęd/ GOSRiT Luzino
1:0
GKS Kolbudy
MKS Władysławowo
1:1
Polonia Gdańsk
Olimpia Sztum
3:3*
Koral Dębnica
DKS POWIŚLE
2:0
MKS Start Miastko
Wierzyca Pelplin
0:1
Drutex-Bytovia II Bytów
Janar Ustka
7:0
Amator Kiełpino
Pogoń Lębork
1:0
Anioły Garczegorze
Gryf Słupsk
2:2
KP Starogard Gdański
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
2:2
Centrum Pelplin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Koral Dębnica
0:3*
MKS Władysławowo
Gryf Słupsk
3:0
Wierzyca Pelplin
Anioły Garczegorze
3:0*
Olimpia Sztum
Drutex-Bytovia II Bytów
2:3
Janar Ustka
Centrum Pelplin
0:3*
Pogoń Lębork
Polonia Gdańsk
0:1
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Amator Kiełpino
1:4
DKS POWIŚLE
MKS Start Miastko
5:3
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
GKS Kolbudy
1:2
KP Starogard Gdański
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Wikęd/ GOSRiT Luzino
3:0*
Koral Dębnica
KP Starogard Gdański
0:0
Polonia Gdańsk
Olimpia Sztum
0:3*
Centrum Pelplin
Drutex-Bytovia II Bytów
3:0*
Amator Kiełpino
Wierzyca Pelplin
6:3
GKS Kolbudy
Pogoń Lębork
0:0
MKS Start Miastko
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
1:4
DKS POWIŚLE
MKS Władysławowo
0:2
Anioły Garczegorze
Janar Ustka
3:2
Gryf Słupsk
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Centrum Pelplin
0:3*
MKS Władysławowo
Koral Dębnica
0:3*
KP Starogard Gdański
Polonia Gdańsk
0:1
Wierzyca Pelplin
Amator Kiełpino
0:5
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
DKS POWIŚLE
1:2
Pogoń Lębork
Gryf Słupsk
0:1
Drutex-Bytovia II Bytów
GKS Kolbudy
3:1
Janar Ustka
MKS Start Miastko
3:0*
Olimpia Sztum
Anioły Garczegorze
1:1
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Wikęd/ GOSRiT Luzino
1:1
Centrum Pelplin
KP Starogard Gdański
2:0
Anioły Garczegorze
Olimpia Sztum
0:3*
DKS POWIŚLE
Gryf Słupsk
9:0
Amator Kiełpino
Drutex-Bytovia II Bytów
3:0
GKS Kolbudy
Wierzyca Pelplin
3:0*
Koral Dębnica
Pogoń Lębork
3:0*
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
MKS Władysławowo
3:0
MKS Start Miastko
Janar Ustka
0:0
Polonia Gdańsk
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Start Miastko
3:2
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Centrum Pelplin
3:0
KP Starogard Gdański
Koral Dębnica
0:3*
Janar Ustka
Polonia Gdańsk
2:3
Drutex-Bytovia II Bytów
Amator Kiełpino
0:4
Pogoń Lębork
DKS POWIŚLE
1:2
MKS Władysławowo
GKS Kolbudy
1:1
Gryf Słupsk
Anioły Garczegorze
5:0
Wierzyca Pelplin
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
3:0*
Olimpia Sztum
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
5:1
MKS Start Miastko
Olimpia Sztum
0:3*
Pogoń Lębork
Gryf Słupsk
4:2
Polonia Gdańsk
GKS Kolbudy
2:0
Amator Kiełpino
Drutex-Bytovia II Bytów
3:0*
Koral Dębnica
Wierzyca Pelplin
1:0
Centrum Pelplin
MKS Władysławowo
2:1
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
Janar Ustka
1:2
Anioły Garczegorze
Wikęd/ GOSRiT Luzino
2:3
DKS POWIŚLE
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Centrum Pelplin
3:0
Janar Ustka
Koral Dębnica
0:3*
Gryf Słupsk
Polonia Gdańsk
2:1
GKS Kolbudy
Amator Kiełpino
3:0*
Olimpia Sztum
DKS POWIŚLE
2:0
KP Starogard Gdański
Anioły Garczegorze
2:0
Drutex-Bytovia II Bytów
Pogoń Lębork
2:0
MKS Władysławowo
MKS Start Miastko
2:2
Wierzyca Pelplin
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
2:1
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
0:1
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
Polonia Gdańsk
7:0
Amator Kiełpino
Gryf Słupsk
4:1
Anioły Garczegorze
GKS Kolbudy
3:0*
Koral Dębnica
Drutex-Bytovia II Bytów
0:3
Centrum Pelplin
Wierzyca Pelplin
4:2
DKS POWIŚLE
MKS Władysławowo
3:0*
Olimpia Sztum
Janar Ustka
3:2
MKS Start Miastko
Wikęd/ GOSRiT Luzino
2:2
Pogoń Lębork
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Centrum Pelplin
2:5
Gryf Słupsk
Koral Dębnica
0:3*
Polonia Gdańsk
Olimpia Sztum
0:3*
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Amator Kiełpino
0:3
MKS Władysławowo
DKS POWIŚLE
2:1
Janar Ustka
Anioły Garczegorze
4:2
GKS Kolbudy
Pogoń Lębork
1:2
KP Starogard Gdański
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
0:1
Wierzyca Pelplin
MKS Start Miastko
4:0
Drutex-Bytovia II Bytów
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
3:0*
Olimpia Sztum
Koral Dębnica
0:3*
Amator Kiełpino
Polonia Gdańsk
0:1
Anioły Garczegorze
Gryf Słupsk
4:0
MKS Start Miastko
GKS Kolbudy
2:1
Centrum Pelplin
Drutex-Bytovia II Bytów
1:4
DKS POWIŚLE
Wierzyca Pelplin
0:3
Pogoń Lębork
Janar Ustka
1:0
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
Wikęd/ GOSRiT Luzino
2:0
MKS Władysławowo
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Centrum Pelplin
3:1
Polonia Gdańsk
Olimpia Sztum
0:3*
Wierzyca Pelplin
DKS POWIŚLE
1:1
Gryf Słupsk
Anioły Garczegorze
3:0*
Koral Dębnica
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
4:0
Drutex-Bytovia II Bytów
MKS Władysławowo
1:6
KP Starogard Gdański
MKS Start Miastko
0:6
GKS Kolbudy
Pogoń Lębork
2:0
Janar Ustka
Amator Kiełpino
1:3
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Koral Dębnica
0:3*
Centrum Pelplin
Polonia Gdańsk
0:0
MKS Start Miastko
Gryf Słupsk
2:0
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
GKS Kolbudy
1:2
DKS POWIŚLE
Anioły Garczegorze
9:1
Amator Kiełpino
Drutex-Bytovia II Bytów
1:4
Pogoń Lębork
Wierzyca Pelplin
5:1
MKS Władysławowo
Janar Ustka
3:0*
Olimpia Sztum
KP Starogard Gdański
1:1
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Centrum Pelplin
0:4
Anioły Garczegorze
Olimpia Sztum
0:3*
Drutex-Bytovia II Bytów
Wikęd/ GOSRiT Luzino
2:0
Wierzyca Pelplin
Amator Kiełpino
1:4
KP Starogard Gdański
DKS POWIŚLE
1:4
Polonia Gdańsk
Pogoń Lębork
1:5
Gryf Słupsk
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
3:2
GKS Kolbudy
MKS Władysławowo
2:3
Janar Ustka
MKS Start Miastko
3:0*
Koral Dębnica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij