zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło II Kwidzyn
3:0
Drutex-Bytovia II Bytów
KP Starogard Gdański
2:0
Anioły Garczegorze
Gedania Gdańsk
2:0
Centrum Pelplin
Gryf Tczew
4:2
MKS Władysławowo
Pogoń Lębork
1:0
GKS Kolbudy
Stolem Gniewino
0:2
DKS POWIŚLE
Wikęd/ GOSRiT Luzino
4:0
Zawisza Borzytuchom
Brda Przechlewo
2:0
MKS Start Miastko
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
2:1
Jantar Ustka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
4:1
Stolem Gniewino
Centrum Pelplin
0:5
Rodło II Kwidzyn
Zawisza Borzytuchom
1:2
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
DKS POWIŚLE
3:1
Gedania Gdańsk
GKS Kolbudy
4:1
Gryf Tczew
Anioły Garczegorze
0:1
Jantar Ustka
Drutex-Bytovia II Bytów
4:0
Brda Przechlewo
MKS Start Miastko
0:2
Pogoń Lębork
MKS Władysławowo
2:4
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło II Kwidzyn
2:1
DKS POWIŚLE
Gedania Gdańsk
0:0
KP Starogard Gdański
Gryf Tczew
1:3
MKS Start Miastko
Pogoń Lębork
3:0
Drutex-Bytovia II Bytów
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
0:1
MKS Władysławowo
Stolem Gniewino
1:0
Anioły Garczegorze
Brda Przechlewo
1:3
Centrum Pelplin
Jantar Ustka
8:0
Zawisza Borzytuchom
Wikęd/ GOSRiT Luzino
0:2
GKS Kolbudy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Start Miastko
2:2
Wikęd/ GOSRiT Luzino
KP Starogard Gdański
1:2
Rodło II Kwidzyn
Centrum Pelplin
0:1
Pogoń Lębork
DKS POWIŚLE
2:0
Brda Przechlewo
GKS Kolbudy
0:1
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
Anioły Garczegorze
5:2
Zawisza Borzytuchom
Drutex-Bytovia II Bytów
1:0
Gryf Tczew
MKS Władysławowo
1:3
Jantar Ustka
Stolem Gniewino
2:2
Gedania Gdańsk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło II Kwidzyn
0:0
Stolem Gniewino
Gedania Gdańsk
4:2
Anioły Garczegorze
Gryf Tczew
2:1
Centrum Pelplin
Pogoń Lębork
3:1
DKS POWIŚLE
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
1:1
MKS Start Miastko
Brda Przechlewo
3:0
KP Starogard Gdański
Jantar Ustka
1:7
GKS Kolbudy
Wikęd/ GOSRiT Luzino
1:3
Drutex-Bytovia II Bytów
Zawisza Borzytuchom
4:5
MKS Władysławowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
0:3
Pogoń Lębork
Gedania Gdańsk
0:6
Rodło II Kwidzyn
DKS POWIŚLE
2:0
Gryf Tczew
GKS Kolbudy
5:2
Zawisza Borzytuchom
Anioły Garczegorze
1:1
MKS Władysławowo
Drutex-Bytovia II Bytów
5:0
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
Stolem Gniewino
1:2
Brda Przechlewo
MKS Start Miastko
3:2
Jantar Ustka
Centrum Pelplin
2:0
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło II Kwidzyn
3:0
Anioły Garczegorze
Gryf Tczew
0:5
KP Starogard Gdański
Pogoń Lębork
0:0
Stolem Gniewino
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
1:0
Centrum Pelplin
MKS Władysławowo
2:5
GKS Kolbudy
Brda Przechlewo
1:4
Gedania Gdańsk
Jantar Ustka
2:2
Drutex-Bytovia II Bytów
Wikęd/ GOSRiT Luzino
0:1
DKS POWIŚLE
Zawisza Borzytuchom
2:2
MKS Start Miastko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło II Kwidzyn
2:0
Brda Przechlewo
Centrum Pelplin
1:3
Jantar Ustka
Gedania Gdańsk
1:0
Pogoń Lębork
DKS POWIŚLE
0:0
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
Anioły Garczegorze
1:1
GKS Kolbudy
Stolem Gniewino
1:1
Gryf Tczew
MKS Start Miastko
3:1
MKS Władysławowo
Drutex-Bytovia II Bytów
5:2
Zawisza Borzytuchom
KP Starogard Gdański
1:3
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Tczew
0:2
Gedania Gdańsk
GKS Kolbudy
3:0
MKS Start Miastko
Pogoń Lębork
2:5
Rodło II Kwidzyn
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
0:0
KP Starogard Gdański
MKS Władysławowo
1:0
Drutex-Bytovia II Bytów
Brda Przechlewo
3:0
Anioły Garczegorze
Jantar Ustka
2:3
DKS POWIŚLE
Wikęd/ GOSRiT Luzino
4:0
Stolem Gniewino
Zawisza Borzytuchom
3:1
Centrum Pelplin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło II Kwidzyn
3:0
Gryf Tczew
KP Starogard Gdański
8:0
Jantar Ustka
Centrum Pelplin
0:4
MKS Władysławowo
Anioły Garczegorze
6:1
MKS Start Miastko
Drutex-Bytovia II Bytów
0:2
GKS Kolbudy
Stolem Gniewino
0:0
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
Brda Przechlewo
1:3
Pogoń Lębork
Gedania Gdańsk
4:0
Wikęd/ GOSRiT Luzino
DKS POWIŚLE
3:1
Zawisza Borzytuchom
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Tczew
2:3
Brda Przechlewo
GKS Kolbudy
5:1
Centrum Pelplin
Pogoń Lębork
1:0
Anioły Garczegorze
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
1:1
Gedania Gdańsk
MKS Władysławowo
2:3
DKS POWIŚLE
Jantar Ustka
2:2
Stolem Gniewino
Zawisza Borzytuchom
0:5
KP Starogard Gdański
Wikęd/ GOSRiT Luzino
0:1
Rodło II Kwidzyn
MKS Start Miastko
3:4
Drutex-Bytovia II Bytów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło II Kwidzyn
2:2
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
KP Starogard Gdański
8:0
MKS Władysławowo
Gedania Gdańsk
1:3
Jantar Ustka
DKS POWIŚLE
1:2
GKS Kolbudy
Anioły Garczegorze
1:0
Drutex-Bytovia II Bytów
Pogoń Lębork
1:0
Gryf Tczew
Brda Przechlewo
2:2
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Stolem Gniewino
2:0
Zawisza Borzytuchom
Centrum Pelplin
0:0
MKS Start Miastko
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Władysławowo
1:4
Stolem Gniewino
Drutex-Bytovia II Bytów
1:0
Centrum Pelplin
Wikęd/ GOSRiT Luzino
1:1
Pogoń Lębork
GKS Kolbudy
0:0
KP Starogard Gdański
Gryf Tczew
2:1
Anioły Garczegorze
Zawisza Borzytuchom
1:5
Gedania Gdańsk
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
1:3
Brda Przechlewo
MKS Start Miastko
1:4
DKS POWIŚLE
Jantar Ustka
1:1
Rodło II Kwidzyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
4:0
MKS Start Miastko
Gedania Gdańsk
4:1
MKS Władysławowo
DKS POWIŚLE
3:2
Drutex-Bytovia II Bytów
Anioły Garczegorze
0:1
Centrum Pelplin
Pogoń Lębork
1:1
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
Stolem Gniewino
2:1
GKS Kolbudy
Brda Przechlewo
1:1
Jantar Ustka
Rodło II Kwidzyn
1:0
Zawisza Borzytuchom
Gryf Tczew
1:0
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Centrum Pelplin
2:0
DKS POWIŚLE
Zawisza Borzytuchom
2:5
Brda Przechlewo
GKS Kolbudy
0:3*
Gedania Gdańsk
Drutex-Bytovia II Bytów
0:2
KP Starogard Gdański
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
5:0
Gryf Tczew
MKS Władysławowo
0:7
Rodło II Kwidzyn
MKS Start Miastko
1:2
Stolem Gniewino
Jantar Ustka
2:4
Pogoń Lębork
Wikęd/ GOSRiT Luzino
3:1
Anioły Garczegorze
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło II Kwidzyn
3:0
GKS Kolbudy
KP Starogard Gdański
0:0
Centrum Pelplin
Gedania Gdańsk
5:0
MKS Start Miastko
Gryf Tczew
4:4
Jantar Ustka
Pogoń Lębork
5:0
Zawisza Borzytuchom
Stolem Gniewino
0:2
Drutex-Bytovia II Bytów
Brda Przechlewo
1:1
MKS Władysławowo
Wikęd/ GOSRiT Luzino
3:0
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
Anioły Garczegorze
3:1
DKS POWIŚLE
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Centrum Pelplin
2:1
Stolem Gniewino
Zawisza Borzytuchom
1:4
Gryf Tczew
DKS POWIŚLE
3:5
KP Starogard Gdański
GKS Kolbudy
0:3*
Brda Przechlewo
Drutex-Bytovia II Bytów
3:0
Gedania Gdańsk
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
1:1
Anioły Garczegorze
MKS Władysławowo
3:4
Pogoń Lębork
MKS Start Miastko
1:4
Rodło II Kwidzyn
Jantar Ustka
0:2
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Centrum Pelplin
3:1
Gedania Gdańsk
DKS POWIŚLE
0:3
Stolem Gniewino
Drutex-Bytovia II Bytów
0:2
Rodło II Kwidzyn
Zawisza Borzytuchom
1:5
Wikęd/ GOSRiT Luzino
MKS Władysławowo
4:0
Gryf Tczew
Anioły Garczegorze
2:1
KP Starogard Gdański
MKS Start Miastko
5:1
Brda Przechlewo
Jantar Ustka
0:6
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
GKS Kolbudy
1:2
Pogoń Lębork
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło II Kwidzyn
1:1
Centrum Pelplin
Gedania Gdańsk
0:1
DKS POWIŚLE
Wikęd/ GOSRiT Luzino
0:2
MKS Władysławowo
Pogoń Lębork
1:1
MKS Start Miastko
Brda Przechlewo
3:1
Drutex-Bytovia II Bytów
Jantar Ustka
0:5
Anioły Garczegorze
Stolem Gniewino
1:2
KP Starogard Gdański
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
3:0
Zawisza Borzytuchom
Gryf Tczew
1:4
GKS Kolbudy
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Borzytuchom
0:3
Jantar Ustka
MKS Władysławowo
1:0
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
MKS Start Miastko
3:2
Gryf Tczew
KP Starogard Gdański
3:3
Gedania Gdańsk
Centrum Pelplin
1:0
Brda Przechlewo
DKS POWIŚLE
0:0
Rodło II Kwidzyn
GKS Kolbudy
1:4
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Drutex-Bytovia II Bytów
3:1
Pogoń Lębork
Anioły Garczegorze
5:1
Stolem Gniewino
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło II Kwidzyn
2:0
KP Starogard Gdański
Gedania Gdańsk
0:3
Stolem Gniewino
Pogoń Lębork
4:0
Centrum Pelplin
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
0:4
GKS Kolbudy
Jantar Ustka
0:2
MKS Władysławowo
Wikęd/ GOSRiT Luzino
0:0
MKS Start Miastko
Zawisza Borzytuchom
0:3
Anioły Garczegorze
Brda Przechlewo
1:1
DKS POWIŚLE
Gryf Tczew
1:4
Drutex-Bytovia II Bytów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Władysławowo
3:0
Zawisza Borzytuchom
Drutex-Bytovia II Bytów
1:3
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Stolem Gniewino
1:0
Rodło II Kwidzyn
Centrum Pelplin
4:0
Gryf Tczew
DKS POWIŚLE
0:2
Pogoń Lębork
GKS Kolbudy
7:0
Jantar Ustka
MKS Start Miastko
2:2
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
KP Starogard Gdański
10:2
Brda Przechlewo
Anioły Garczegorze
2:1
Gedania Gdańsk
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Borzytuchom
0:3
GKS Kolbudy
Gryf Tczew
1:3
DKS POWIŚLE
Wikęd/ GOSRiT Luzino
0:2
Centrum Pelplin
MKS Władysławowo
0:2
Anioły Garczegorze
Brda Przechlewo
1:1
Stolem Gniewino
Pogoń Lębork
1:0
KP Starogard Gdański
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
0:5
Drutex-Bytovia II Bytów
Jantar Ustka
0:1
MKS Start Miastko
Rodło II Kwidzyn
1:1
Gedania Gdańsk
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Gedania Gdańsk
5:0
Brda Przechlewo
Stolem Gniewino
1:0
Pogoń Lębork
KP Starogard Gdański
2:1
Gryf Tczew
DKS POWIŚLE
0:0
Wikęd/ GOSRiT Luzino
GKS Kolbudy
2:0
MKS Władysławowo
MKS Start Miastko
3:0
Zawisza Borzytuchom
Centrum Pelplin
2:2
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
Drutex-Bytovia II Bytów
7:0
Jantar Ustka
Anioły Garczegorze
0:0
Rodło II Kwidzyn
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Borzytuchom
0:3
Drutex-Bytovia II Bytów
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
1:1
DKS POWIŚLE
Gryf Tczew
0:9
Stolem Gniewino
MKS Władysławowo
2:1
MKS Start Miastko
Wikęd/ GOSRiT Luzino
0:3
KP Starogard Gdański
GKS Kolbudy
3:0
Anioły Garczegorze
Pogoń Lębork
3:0
Gedania Gdańsk
Brda Przechlewo
1:0
Rodło II Kwidzyn
Jantar Ustka
1:6
Centrum Pelplin
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Centrum Pelplin
3:0
Zawisza Borzytuchom
Stolem Gniewino
0:0
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Gedania Gdańsk
3:2
Gryf Tczew
MKS Start Miastko
0:1
GKS Kolbudy
DKS POWIŚLE
3:0*
Jantar Ustka
Drutex-Bytovia II Bytów
6:2
MKS Władysławowo
KP Starogard Gdański
2:1
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
Anioły Garczegorze
2:0
Brda Przechlewo
Rodło II Kwidzyn
2:0
Pogoń Lębork
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Borzytuchom
0:3
DKS POWIŚLE
MKS Start Miastko
1:2
Anioły Garczegorze
Gryf Tczew
1:8
Rodło II Kwidzyn
MKS Władysławowo
2:4
Centrum Pelplin
Wikęd/ GOSRiT Luzino
0:0
Gedania Gdańsk
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
1:0
Stolem Gniewino
GKS Kolbudy
1:2
Drutex-Bytovia II Bytów
Pogoń Lębork
4:0
Brda Przechlewo
Jantar Ustka
2:5
KP Starogard Gdański
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
3:0
Zawisza Borzytuchom
Gedania Gdańsk
2:3
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
Stolem Gniewino
5:1
Jantar Ustka
Rodło II Kwidzyn
3:1
Wikęd/ GOSRiT Luzino
DKS POWIŚLE
0:2
MKS Władysławowo
Drutex-Bytovia II Bytów
0:0
MKS Start Miastko
Centrum Pelplin
0:0
GKS Kolbudy
Anioły Garczegorze
0:0
Pogoń Lębork
Brda Przechlewo
5:3
Gryf Tczew
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Jantar Ustka
0:1
Gedania Gdańsk
Gryf Tczew
1:4
Pogoń Lębork
Zawisza Borzytuchom
0:3
Stolem Gniewino
Wikęd/ GOSRiT Luzino
1:1
Brda Przechlewo
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
0:3
Rodło II Kwidzyn
MKS Władysławowo
0:5
KP Starogard Gdański
MKS Start Miastko
2:0
Centrum Pelplin
GKS Kolbudy
0:1
DKS POWIŚLE
Drutex-Bytovia II Bytów
2:1
Anioły Garczegorze
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło II Kwidzyn
6:1
Jantar Ustka
Gedania Gdańsk
3:0
Zawisza Borzytuchom
DKS POWIŚLE
1:1
MKS Start Miastko
Anioły Garczegorze
3:0
Gryf Tczew
Pogoń Lębork
1:0
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Brda Przechlewo
0:4
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
Centrum Pelplin
1:3
Drutex-Bytovia II Bytów
KP Starogard Gdański
1:0
GKS Kolbudy
Stolem Gniewino
2:1
MKS Władysławowo
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Centrum Pelplin
3:0
Anioły Garczegorze
Zawisza Borzytuchom
0:3
Rodło II Kwidzyn
Wikęd/ GOSRiT Luzino
4:0
Gryf Tczew
GKS Kolbudy
1:0
Stolem Gniewino
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
0:5
Pogoń Lębork
MKS Władysławowo
0:2
Gedania Gdańsk
Jantar Ustka
1:0
Brda Przechlewo
MKS Start Miastko
0:2
KP Starogard Gdański
Drutex-Bytovia II Bytów
2:0
DKS POWIŚLE
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło II Kwidzyn
1:0
MKS Władysławowo
KP Starogard Gdański
2:2
Drutex-Bytovia II Bytów
Gedania Gdańsk
0:1
GKS Kolbudy
Gryf Tczew
1:4
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
Anioły Garczegorze
2:1
Wikęd/ GOSRiT Luzino
Pogoń Lębork
7:2
Jantar Ustka
Brda Przechlewo
3:0
Zawisza Borzytuchom
Stolem Gniewino
2:1
MKS Start Miastko
DKS POWIŚLE
2:1
Centrum Pelplin
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Centrum Pelplin
0:4
KP Starogard Gdański
Zawisza Borzytuchom
0:3
Pogoń Lębork
GKS Kolbudy
3:0
Rodło II Kwidzyn
Drutex-Bytovia II Bytów
0:3
Stolem Gniewino
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
3:0
Wikęd/ GOSRiT Luzino
MKS Władysławowo
5:0
Brda Przechlewo
Jantar Ustka
3:0
Gryf Tczew
MKS Start Miastko
0:2
Gedania Gdańsk
DKS POWIŚLE
2:2
Anioły Garczegorze
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło II Kwidzyn
0:0
MKS Start Miastko
KP Starogard Gdański
2:3
DKS POWIŚLE
Gedania Gdańsk
6:0
Drutex-Bytovia II Bytów
Gryf Tczew
3:0
Zawisza Borzytuchom
Wikęd/ GOSRiT Luzino
4:0
Jantar Ustka
Anioły Garczegorze
1:0
Jaguar Gdańsk 2009 Północ
Pogoń Lębork
1:0
MKS Władysławowo
Stolem Gniewino
1:3
Centrum Pelplin
Brda Przechlewo
2:2
GKS Kolbudy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij