zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Kotwica Kołobrzeg
Pauza
Arkonia Szczecin
3:13
KS FASE Szczecin
Błękitni Stargard Szczeciński
3:0
SL SALOS Szczecin
Akademia Piłkarska Szczecinek
3:5
AP REISSA BŁONIE 03
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
9:1
Barlinecka Akademia Futbolu
Energetyk Gryfino
1:4
Chemik Police
Pogoń Szczecin
4:2
Stal Szczecin
Gwardia Koszalin
5:0
Bałtyk Koszalin
Football Academy Szczecin
4:1
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
SL SALOS Szczecin
Pauza
Bałtyk Koszalin
0:6
Pogoń Szczecin
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
1:2
Arkonia Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
4:1
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Chemik Police
2:5
Błękitni Stargard Szczeciński
Barlinecka Akademia Futbolu
8:2
Akademia Piłkarska Szczecinek
AP REISSA BŁONIE 03
0:3
Gwardia Koszalin
Stal Szczecin
1:4
Football Academy Szczecin
KS FASE Szczecin
11:0
Energetyk Gryfino
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Football Academy Szczecin
1:2
Bałtyk Koszalin
Gwardia Koszalin
5:1
Barlinecka Akademia Futbolu
Arkonia Szczecin
2:1
Stal Szczecin
Błękitni Stargard Szczeciński
0:3
KS FASE Szczecin
SL SALOS Szczecin
1:2
Chemik Police
Energetyk Gryfino
1:3
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Akademia Piłkarska Szczecinek
0:12
AP Kotwica Kołobrzeg
Pogoń Szczecin
3:0
AP REISSA BŁONIE 03
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Police
Pauza
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
2:0
Błękitni Stargard Szczeciński
KS FASE Szczecin
1:0
SL SALOS Szczecin
Barlinecka Akademia Futbolu
1:14
Pogoń Szczecin
AP REISSA BŁONIE 03
1:7
Football Academy Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
4:0
Gwardia Koszalin
Stal Szczecin
0:2
Energetyk Gryfino
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
8:1
Akademia Piłkarska Szczecinek
Bałtyk Koszalin
2:2
Arkonia Szczecin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Szczecinek
Pauza
Gwardia Koszalin
2:1
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
SL SALOS Szczecin
4:0
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Football Academy Szczecin
6:2
Barlinecka Akademia Futbolu
Pogoń Szczecin
8:0
AP Kotwica Kołobrzeg
Arkonia Szczecin
5:1
AP REISSA BŁONIE 03
Błękitni Stargard Szczeciński
6:3
Stal Szczecin
Energetyk Gryfino
0:4
Bałtyk Koszalin
Chemik Police
3:2
KS FASE Szczecin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS FASE Szczecin
Pauza
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
0:7
Chemik Police
AP Kotwica Kołobrzeg
2:1
Football Academy Szczecin
Stal Szczecin
1:2
SL SALOS Szczecin
Akademia Piłkarska Szczecinek
2:5
Gwardia Koszalin
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
1:4
Pogoń Szczecin
Barlinecka Akademia Futbolu
0:5
Arkonia Szczecin
AP REISSA BŁONIE 03
2:1
Energetyk Gryfino
Bałtyk Koszalin
1:2
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Koszalin
Pauza
Chemik Police
1:1
Stal Szczecin
Pogoń Szczecin
3:0*
Akademia Piłkarska Szczecinek
Arkonia Szczecin
0:2
AP Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard Szczeciński
0:3*
AP REISSA BŁONIE 03
Football Academy Szczecin
1:3
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
KS FASE Szczecin
12:1
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
SL SALOS Szczecin
1:1
Bałtyk Koszalin
Energetyk Gryfino
3:4
Barlinecka Akademia Futbolu
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Pauza
Bałtyk Koszalin
2:2
Chemik Police
Stal Szczecin
0:4
KS FASE Szczecin
Akademia Piłkarska Szczecinek
1:11
Football Academy Szczecin
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
4:1
Arkonia Szczecin
Barlinecka Akademia Futbolu
2:9
Błękitni Stargard Szczeciński
AP REISSA BŁONIE 03
0:3
SL SALOS Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
7:0
Energetyk Gryfino
Gwardia Koszalin
2:14
Pogoń Szczecin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Szczecin
Pauza
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
0:1
Stal Szczecin
Arkonia Szczecin
4:2
Akademia Piłkarska Szczecinek
SL SALOS Szczecin
5:1
Barlinecka Akademia Futbolu
KS FASE Szczecin
3:1
Bałtyk Koszalin
Football Academy Szczecin
2:1
Gwardia Koszalin
Błękitni Stargard Szczeciński
0:2
AP Kotwica Kołobrzeg
Chemik Police
7:0
AP REISSA BŁONIE 03
Energetyk Gryfino
0:8
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Szczecin
Pauza
Bałtyk Koszalin
1:1
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Gwardia Koszalin
0:3
Arkonia Szczecin
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
2:2
Błękitni Stargard Szczeciński
Barlinecka Akademia Futbolu
1:10
Chemik Police
AP REISSA BŁONIE 03
0:14
KS FASE Szczecin
Pogoń Szczecin
6:0
Football Academy Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
5:0
SL SALOS Szczecin
Akademia Piłkarska Szczecinek
10:1
Energetyk Gryfino
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Football Academy Szczecin
Pauza
Arkonia Szczecin
0:7
Pogoń Szczecin
Chemik Police
1:1
AP Kotwica Kołobrzeg
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
2:2
AP REISSA BŁONIE 03
SL SALOS Szczecin
1:1
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Błękitni Stargard Szczeciński
7:1
Akademia Piłkarska Szczecinek
Stal Szczecin
0:1
Bałtyk Koszalin
KS FASE Szczecin
18:1
Barlinecka Akademia Futbolu
Energetyk Gryfino
2:4
Gwardia Koszalin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
Pauza
Football Academy Szczecin
6:0
Arkonia Szczecin
Akademia Piłkarska Szczecinek
0:7
SL SALOS Szczecin
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
1:0
Chemik Police
Barlinecka Akademia Futbolu
1:1
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Gwardia Koszalin
0:2
Błękitni Stargard Szczeciński
Pogoń Szczecin
14:0
Energetyk Gryfino
AP Kotwica Kołobrzeg
3:2
KS FASE Szczecin
AP REISSA BŁONIE 03
2:3
Stal Szczecin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkonia Szczecin
Pauza
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
0:10
AP Kotwica Kołobrzeg
Chemik Police
5:1
Akademia Piłkarska Szczecinek
Bałtyk Koszalin
6:0
AP REISSA BŁONIE 03
Energetyk Gryfino
0:3
Football Academy Szczecin
SL SALOS Szczecin
2:3
Gwardia Koszalin
KS FASE Szczecin
5:1
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Błękitni Stargard Szczeciński
0:3
Pogoń Szczecin
Stal Szczecin
3:2
Barlinecka Akademia Futbolu
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
AP REISSA BŁONIE 03
Pauza
Akademia Piłkarska Szczecinek
0:3
KS FASE Szczecin
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
3:0
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Barlinecka Akademia Futbolu
0:8
Bałtyk Koszalin
Gwardia Koszalin
1:0
Chemik Police
AP Kotwica Kołobrzeg
5:1
Stal Szczecin
Pogoń Szczecin
5:0
SL SALOS Szczecin
Arkonia Szczecin
3:0
Energetyk Gryfino
Football Academy Szczecin
3:1
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
Pauza
Bałtyk Koszalin
0:0
AP Kotwica Kołobrzeg
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
8:1
Akademia Piłkarska Szczecinek
SL SALOS Szczecin
0:6
Football Academy Szczecin
Stal Szczecin
0:4
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
AP REISSA BŁONIE 03
8:2
Barlinecka Akademia Futbolu
Chemik Police
0:9
Pogoń Szczecin
Błękitni Stargard Szczeciński
3:0
Arkonia Szczecin
KS FASE Szczecin
4:0
Gwardia Koszalin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Barlinecka Akademia Futbolu
Pauza
Football Academy Szczecin
1:0
Chemik Police
Arkonia Szczecin
1:1
SL SALOS Szczecin
Akademia Piłkarska Szczecinek
0:3
Stal Szczecin
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
3:1
Bałtyk Koszalin
Gwardia Koszalin
4:2
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Energetyk Gryfino
0:9
Błękitni Stargard Szczeciński
Pogoń Szczecin
6:0
KS FASE Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
4:0
AP REISSA BŁONIE 03
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stargard Szczeciński
Pauza
KS FASE Szczecin
2:2
Football Academy Szczecin
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
0:17
Pogoń Szczecin
Barlinecka Akademia Futbolu
0:13
AP Kotwica Kołobrzeg
Stal Szczecin
2:2
Gwardia Koszalin
Chemik Police
1:2
Arkonia Szczecin
SL SALOS Szczecin
4:0
Energetyk Gryfino
AP REISSA BŁONIE 03
0:5
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Bałtyk Koszalin
1:1
Akademia Piłkarska Szczecinek
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Kotwica Kołobrzeg
2:1
Arkonia Szczecin
Pogoń Szczecin
7:0
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Błękitni Stargard Szczeciński
2:0
Gwardia Koszalin
Football Academy Szczecin
1:2
KS FASE Szczecin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS FASE Szczecin
3:1
Błękitni Stargard Szczeciński
Pogoń Szczecin
3:0
AP Kotwica Kołobrzeg
Arkonia Szczecin
1:2
Football Academy Szczecin
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
1:1
Gwardia Koszalin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Football Academy Szczecin
0:4
Pogoń Szczecin
Gwardia Koszalin
1:3
KS FASE Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
2:1
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Błękitni Stargard Szczeciński
2:0
Arkonia Szczecin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Kotwica Kołobrzeg
- : -
Football Academy Szczecin
Arkonia Szczecin
3:1
Gwardia Koszalin
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
1:2
KS FASE Szczecin
Pogoń Szczecin
2:0
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Koszalin
0:13
Pogoń Szczecin
Błękitni Stargard Szczeciński
1:3
AP Kotwica Kołobrzeg
KS FASE Szczecin
8:1
Arkonia Szczecin
Football Academy Szczecin
- : -
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
2:2
Arkonia Szczecin
Football Academy Szczecin
- : -
Błękitni Stargard Szczeciński
AP Kotwica Kołobrzeg
- : -
Gwardia Koszalin
Pogoń Szczecin
- : -
KS FASE Szczecin
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Koszalin
- : -
Football Academy Szczecin
Arkonia Szczecin
- : -
Pogoń Szczecin
Błękitni Stargard Szczeciński
- : -
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
KS FASE Szczecin
- : -
AP Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Koszalin
- : -
Błękitni Stargard Szczeciński
Arkonia Szczecin
- : -
AP Kotwica Kołobrzeg
KS FASE Szczecin
- : -
Football Academy Szczecin
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
- : -
Pogoń Szczecin
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stargard Szczeciński
- : -
KS FASE Szczecin
Football Academy Szczecin
- : -
Arkonia Szczecin
Gwardia Koszalin
- : -
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
AP Kotwica Kołobrzeg
- : -
Pogoń Szczecin
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkonia Szczecin
- : -
Błękitni Stargard Szczeciński
Pogoń Szczecin
- : -
Football Academy Szczecin
KS FASE Szczecin
- : -
Gwardia Koszalin
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
- : -
AP Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Football Academy Szczecin
- : -
AP Kotwica Kołobrzeg
Gwardia Koszalin
- : -
Arkonia Szczecin
KS FASE Szczecin
- : -
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Błękitni Stargard Szczeciński
- : -
Pogoń Szczecin
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Kotwica Kołobrzeg
- : -
Błękitni Stargard Szczeciński
Arkonia Szczecin
- : -
KS FASE Szczecin
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
- : -
Football Academy Szczecin
Pogoń Szczecin
- : -
Gwardia Koszalin
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stargard Szczeciński
- : -
Football Academy Szczecin
Gwardia Koszalin
- : -
AP Kotwica Kołobrzeg
Arkonia Szczecin
- : -
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
KS FASE Szczecin
- : -
Pogoń Szczecin
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
- : -
Błękitni Stargard Szczeciński
Football Academy Szczecin
- : -
Gwardia Koszalin
Pogoń Szczecin
- : -
Arkonia Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
- : -
KS FASE Szczecin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij