zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pomorzanin Toruń
4:2
Kasztelan Papowo Biskupie
Promień Kowalewo Pomorskie
6:4
JSS Erbud Toruń
Pomowiec Kijewo Królewskie
1:2
KKP Chełmża
UKS Płużnica
8:0
Cyklon Kończewice
Włókniarz Toruń
4:1
Chełminianka Chełmno
Elana Toruń
6:1
Gwiazda-Kania Toruń
Mustang Ostaszewo
9:0
Flisak Złotoria
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelan Papowo Biskupie
3:0
Mustang Ostaszewo
Włókniarz Toruń
1:5
UKS Płużnica
JSS Erbud Toruń
2:5
KS Pomorzanin Toruń
Gwiazda-Kania Toruń
0:7
Promień Kowalewo Pomorskie
Cyklon Kończewice
3:4
Elana Toruń
Pomowiec Kijewo Królewskie
10:1
Flisak Złotoria
KKP Chełmża
6:3
Chełminianka Chełmno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pomorzanin Toruń
3:1
Gwiazda-Kania Toruń
Elana Toruń
1:2
Włókniarz Toruń
Promień Kowalewo Pomorskie
4:1
Cyklon Kończewice
Mustang Ostaszewo
3:4
JSS Erbud Toruń
Pomowiec Kijewo Królewskie
5:3
Kasztelan Papowo Biskupie
KKP Chełmża
21:1
Flisak Złotoria
UKS Płużnica
8:1
Chełminianka Chełmno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
2:1
Promień Kowalewo Pomorskie
Chełminianka Chełmno
14:0
Flisak Złotoria
Kasztelan Papowo Biskupie
2:5
KKP Chełmża
JSS Erbud Toruń
2:3
Pomowiec Kijewo Królewskie
UKS Płużnica
1:2
Elana Toruń
Cyklon Kończewice
1:1
KS Pomorzanin Toruń
Gwiazda-Kania Toruń
2:1
Mustang Ostaszewo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KKP Chełmża
4:0
JSS Erbud Toruń
Flisak Złotoria
0:16
Kasztelan Papowo Biskupie
Włókniarz Toruń
2:2
KS Pomorzanin Toruń
Pomowiec Kijewo Królewskie
2:1
Gwiazda-Kania Toruń
Elana Toruń
10:1
Chełminianka Chełmno
Mustang Ostaszewo
0:5
Cyklon Kończewice
Promień Kowalewo Pomorskie
0:5
UKS Płużnica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
3:0
Mustang Ostaszewo
Chełminianka Chełmno
2:3
Kasztelan Papowo Biskupie
Cyklon Kończewice
5:3
Pomowiec Kijewo Królewskie
JSS Erbud Toruń
9:1
Flisak Złotoria
UKS Płużnica
2:2
KS Pomorzanin Toruń
Elana Toruń
6:1
Promień Kowalewo Pomorskie
KKP Chełmża
5:1
Gwiazda-Kania Toruń
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelan Papowo Biskupie
4:1
JSS Erbud Toruń
Flisak Złotoria
1:5
Gwiazda-Kania Toruń
Promień Kowalewo Pomorskie
5:1
Chełminianka Chełmno
KS Pomorzanin Toruń
1:1
Elana Toruń
Pomowiec Kijewo Królewskie
1:2
Włókniarz Toruń
KKP Chełmża
3:3
Cyklon Kończewice
Mustang Ostaszewo
3:7
UKS Płużnica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełminianka Chełmno
3:3
JSS Erbud Toruń
Gwiazda-Kania Toruń
4:2
Kasztelan Papowo Biskupie
UKS Płużnica
8:1
Pomowiec Kijewo Królewskie
Promień Kowalewo Pomorskie
3:0
KS Pomorzanin Toruń
Elana Toruń
0:1
Mustang Ostaszewo
Cyklon Kończewice
14:1
Flisak Złotoria
Włókniarz Toruń
0:0
KKP Chełmża
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelan Papowo Biskupie
0:2
Cyklon Kończewice
Flisak Złotoria
0:13
Włókniarz Toruń
KS Pomorzanin Toruń
9:4
Chełminianka Chełmno
JSS Erbud Toruń
2:1
Gwiazda-Kania Toruń
Mustang Ostaszewo
3:6
Promień Kowalewo Pomorskie
KKP Chełmża
3:4
UKS Płużnica
Pomowiec Kijewo Królewskie
4:4
Elana Toruń
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełminianka Chełmno
3:5
Gwiazda-Kania Toruń
UKS Płużnica
23:0
Flisak Złotoria
Promień Kowalewo Pomorskie
10:2
Pomowiec Kijewo Królewskie
KS Pomorzanin Toruń
2:2
Mustang Ostaszewo
Elana Toruń
1:1
KKP Chełmża
Włókniarz Toruń
2:0
Kasztelan Papowo Biskupie
Cyklon Kończewice
6:0
JSS Erbud Toruń
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelan Papowo Biskupie
1:6
UKS Płużnica
Flisak Złotoria
0:20
Elana Toruń
Gwiazda-Kania Toruń
0:1
Cyklon Kończewice
JSS Erbud Toruń
1:0
Włókniarz Toruń
KKP Chełmża
6:4
Promień Kowalewo Pomorskie
Pomowiec Kijewo Królewskie
2:1
KS Pomorzanin Toruń
Mustang Ostaszewo
1:3
Chełminianka Chełmno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
3:0
Gwiazda-Kania Toruń
Promień Kowalewo Pomorskie
13:2
Flisak Złotoria
KS Pomorzanin Toruń
0:4
KKP Chełmża
Cyklon Kończewice
4:1
Chełminianka Chełmno
UKS Płużnica
5:2
JSS Erbud Toruń
Elana Toruń
4:2
Kasztelan Papowo Biskupie
Mustang Ostaszewo
1:1
Pomowiec Kijewo Królewskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda-Kania Toruń
0:5
UKS Płużnica
Kasztelan Papowo Biskupie
2:5
Promień Kowalewo Pomorskie
JSS Erbud Toruń
0:3
Elana Toruń
Pomowiec Kijewo Królewskie
5:0
Chełminianka Chełmno
KKP Chełmża
3:0
Mustang Ostaszewo
Flisak Złotoria
0:14
KS Pomorzanin Toruń
Cyklon Kończewice
0:2
Włókniarz Toruń
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KKP Chełmża
14:1
Pomowiec Kijewo Królewskie
Chełminianka Chełmno
1:3
Włókniarz Toruń
Kasztelan Papowo Biskupie
3:2
KS Pomorzanin Toruń
JSS Erbud Toruń
4:0
Promień Kowalewo Pomorskie
Gwiazda-Kania Toruń
1:7
Elana Toruń
Cyklon Kończewice
0:3
UKS Płużnica
Flisak Złotoria
0:8
Mustang Ostaszewo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Płużnica
4:1
Włókniarz Toruń
Mustang Ostaszewo
4:1
Kasztelan Papowo Biskupie
Promień Kowalewo Pomorskie
4:2
Gwiazda-Kania Toruń
Elana Toruń
4:1
Cyklon Kończewice
KS Pomorzanin Toruń
3:1
JSS Erbud Toruń
Flisak Złotoria
2:10
Pomowiec Kijewo Królewskie
Chełminianka Chełmno
1:7
KKP Chełmża
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
3:1
Elana Toruń
Chełminianka Chełmno
2:11
UKS Płużnica
Gwiazda-Kania Toruń
1:1
KS Pomorzanin Toruń
Kasztelan Papowo Biskupie
1:1
Pomowiec Kijewo Królewskie
JSS Erbud Toruń
4:0
Mustang Ostaszewo
Flisak Złotoria
0:19
KKP Chełmża
Cyklon Kończewice
1:2
Promień Kowalewo Pomorskie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Kowalewo Pomorskie
1:0
Włókniarz Toruń
Mustang Ostaszewo
1:1
Gwiazda-Kania Toruń
Pomowiec Kijewo Królewskie
1:4
JSS Erbud Toruń
Flisak Złotoria
0:14
Chełminianka Chełmno
KS Pomorzanin Toruń
3:2
Cyklon Kończewice
Elana Toruń
2:5
UKS Płużnica
KKP Chełmża
3:0
Kasztelan Papowo Biskupie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Płużnica
6:0
Promień Kowalewo Pomorskie
Chełminianka Chełmno
2:4
Elana Toruń
Cyklon Kończewice
3:1
Mustang Ostaszewo
Kasztelan Papowo Biskupie
15:3
Flisak Złotoria
JSS Erbud Toruń
0:6
KKP Chełmża
KS Pomorzanin Toruń
1:4
Włókniarz Toruń
Gwiazda-Kania Toruń
3:1
Pomowiec Kijewo Królewskie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Mustang Ostaszewo
0:3
Włókniarz Toruń
Promień Kowalewo Pomorskie
0:2
Elana Toruń
Kasztelan Papowo Biskupie
2:1
Chełminianka Chełmno
Pomowiec Kijewo Królewskie
1:2
Cyklon Kończewice
JSS Erbud Toruń
15:0
Flisak Złotoria
KS Pomorzanin Toruń
1:9
UKS Płużnica
Gwiazda-Kania Toruń
0:6
KKP Chełmża
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
0:0
Pomowiec Kijewo Królewskie
UKS Płużnica
5:3
Mustang Ostaszewo
Chełminianka Chełmno
1:2
Promień Kowalewo Pomorskie
Elana Toruń
4:1
KS Pomorzanin Toruń
JSS Erbud Toruń
4:2
Kasztelan Papowo Biskupie
Gwiazda-Kania Toruń
12:1
Flisak Złotoria
Cyklon Kończewice
2:1
KKP Chełmża
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Mustang Ostaszewo
3:8
Elana Toruń
KKP Chełmża
2:1
Włókniarz Toruń
Pomowiec Kijewo Królewskie
3:6
UKS Płużnica
Kasztelan Papowo Biskupie
2:1
Gwiazda-Kania Toruń
Flisak Złotoria
1:20
Cyklon Kończewice
KS Pomorzanin Toruń
1:4
Promień Kowalewo Pomorskie
JSS Erbud Toruń
3:4
Chełminianka Chełmno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
3:0
Flisak Złotoria
UKS Płużnica
2:4
KKP Chełmża
Promień Kowalewo Pomorskie
3:3
Mustang Ostaszewo
Chełminianka Chełmno
5:2
KS Pomorzanin Toruń
Elana Toruń
5:2
Pomowiec Kijewo Królewskie
Cyklon Kończewice
0:3
Kasztelan Papowo Biskupie
Gwiazda-Kania Toruń
1:5
JSS Erbud Toruń
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Mustang Ostaszewo
5:6
KS Pomorzanin Toruń
Kasztelan Papowo Biskupie
1:1
Włókniarz Toruń
Pomowiec Kijewo Królewskie
1:5
Promień Kowalewo Pomorskie
JSS Erbud Toruń
1:0
Cyklon Kończewice
Flisak Złotoria
0:22
UKS Płużnica
Gwiazda-Kania Toruń
1:4
Chełminianka Chełmno
KKP Chełmża
5:2
Elana Toruń
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
5:0
JSS Erbud Toruń
Cyklon Kończewice
1:1
Gwiazda-Kania Toruń
Elana Toruń
19:0
Flisak Złotoria
Promień Kowalewo Pomorskie
1:3
KKP Chełmża
Chełminianka Chełmno
3:2
Mustang Ostaszewo
KS Pomorzanin Toruń
5:3
Pomowiec Kijewo Królewskie
UKS Płużnica
8:1
Kasztelan Papowo Biskupie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełminianka Chełmno
4:2
Cyklon Kończewice
JSS Erbud Toruń
0:7
UKS Płużnica
Flisak Złotoria
0:13
Promień Kowalewo Pomorskie
KKP Chełmża
3:0
KS Pomorzanin Toruń
Kasztelan Papowo Biskupie
1:2
Elana Toruń
Gwiazda-Kania Toruń
0:2
Włókniarz Toruń
Pomowiec Kijewo Królewskie
2:0
Mustang Ostaszewo
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Elana Toruń
1:0
JSS Erbud Toruń
Promień Kowalewo Pomorskie
2:2
Kasztelan Papowo Biskupie
Włókniarz Toruń
1:3
Cyklon Kończewice
Chełminianka Chełmno
1:3
Pomowiec Kijewo Królewskie
KS Pomorzanin Toruń
- : -
Flisak Złotoria
Mustang Ostaszewo
- : -
KKP Chełmża
UKS Płużnica
12:0
Gwiazda-Kania Toruń
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij