zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
5:8
Sokół Grzywna
Elana Toruń
6:1
JSS Erbud Toruń
Pomowiec Kijewo Królewskie
3:6
Legia Chełmża
Orkan
3:8
Olimpia Grudziądz
Unislavia Unisław
2:1
Flisak Złotoria
Cyklon Kończewice
7:2
KS Pomorzanin Toruń
Mustang Ostaszewo
3:5
Chełminianka Chełmno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
4:3
KS Pomorzanin Toruń
Sokół Grzywna
1:2
Unislavia Unisław
Pomowiec Kijewo Królewskie
4:0
Gwiazda-Kania Toruń
Legia Chełmża
2:6
Cyklon Kończewice
Orkan
1:2
Elana Toruń
Flisak Złotoria
4:3
Mustang Ostaszewo
Włókniarz Toruń
1:3
JSS Erbud Toruń
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
0:4
Orkan
Mustang Ostaszewo
1:4
Sokół Grzywna
Pomowiec Kijewo Królewskie
3:5
Chełminianka Chełmno
Unislavia Unisław
1:0
JSS Erbud Toruń
KS Pomorzanin Toruń
1:8
Legia Chełmża
Elana Toruń
0:3
Olimpia Grudziądz
Cyklon Kończewice
13:1
Gwiazda-Kania Toruń
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan
3:0
Unislavia Unisław
Elana Toruń
9:1
Włókniarz Toruń
Flisak Złotoria
4:5
Pomowiec Kijewo Królewskie
Olimpia Grudziądz
5:4
Legia Chełmża
Gwiazda-Kania Toruń
2:4
KS Pomorzanin Toruń
JSS Erbud Toruń
7:0
Mustang Ostaszewo
Chełminianka Chełmno
1:0
Cyklon Kończewice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
2:1
Olimpia Grudziądz
Cyklon Kończewice
11:1
Flisak Złotoria
Mustang Ostaszewo
2:3
Orkan
Unislavia Unisław
0:9
Elana Toruń
Pomowiec Kijewo Królewskie
3:0
Sokół Grzywna
Legia Chełmża
9:1
Gwiazda-Kania Toruń
KS Pomorzanin Toruń
1:7
Chełminianka Chełmno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
1:2
Unislavia Unisław
Chełminianka Chełmno
7:3
Legia Chełmża
Flisak Złotoria
1:6
KS Pomorzanin Toruń
Elana Toruń
18:2
Mustang Ostaszewo
Olimpia Grudziądz
3:0
Gwiazda-Kania Toruń
Sokół Grzywna
0:3
Cyklon Kończewice
JSS Erbud Toruń
6:0
Pomowiec Kijewo Królewskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Chełmża
11:2
Flisak Złotoria
Pomowiec Kijewo Królewskie
0:3
Orkan
Unislavia Unisław
0:0
Olimpia Grudziądz
Cyklon Kończewice
2:0
JSS Erbud Toruń
Gwiazda-Kania Toruń
0:8
Chełminianka Chełmno
KS Pomorzanin Toruń
5:1
Sokół Grzywna
Mustang Ostaszewo
2:2
Włókniarz Toruń
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
3:6
Chełminianka Chełmno
Sokół Grzywna
3:0
Legia Chełmża
Orkan
0:3
Cyklon Kończewice
Flisak Złotoria
6:2
Gwiazda-Kania Toruń
Elana Toruń
11:0
Pomowiec Kijewo Królewskie
Unislavia Unisław
3:2
Mustang Ostaszewo
JSS Erbud Toruń
6:2
KS Pomorzanin Toruń
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda-Kania Toruń
1:2
Sokół Grzywna
Legia Chełmża
5:5
JSS Erbud Toruń
Chełminianka Chełmno
15:1
Flisak Złotoria
Pomowiec Kijewo Królewskie
2:3
Włókniarz Toruń
Mustang Ostaszewo
0:6
Olimpia Grudziądz
KS Pomorzanin Toruń
4:0
Orkan
Cyklon Kończewice
1:2
Elana Toruń
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
0:4
Cyklon Kończewice
JSS Erbud Toruń
4:0
Gwiazda-Kania Toruń
Olimpia Grudziądz
6:1
Flisak Złotoria
Sokół Grzywna
2:5
Chełminianka Chełmno
Orkan
2:9
Legia Chełmża
Unislavia Unisław
2:3
Pomowiec Kijewo Królewskie
Elana Toruń
4:0
KS Pomorzanin Toruń
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda-Kania Toruń
1:1
Orkan
Chełminianka Chełmno
4:5
JSS Erbud Toruń
Cyklon Kończewice
2:0
Unislavia Unisław
Pomowiec Kijewo Królewskie
4:3
Mustang Ostaszewo
Legia Chełmża
2:7
Elana Toruń
Flisak Złotoria
1:3
Sokół Grzywna
Włókniarz Toruń
2:2
KS Pomorzanin Toruń
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
1:5
Legia Chełmża
Mustang Ostaszewo
1:7
Cyklon Kończewice
Unislavia Unisław
0:4
KS Pomorzanin Toruń
Orkan
2:2
Chełminianka Chełmno
JSS Erbud Toruń
7:0
Flisak Złotoria
Elana Toruń
10:0
Gwiazda-Kania Toruń
Olimpia Grudziądz
6:0
Sokół Grzywna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda-Kania Toruń
0:5
Włókniarz Toruń
Chełminianka Chełmno
1:1
Elana Toruń
Sokół Grzywna
0:5
JSS Erbud Toruń
Pomowiec Kijewo Królewskie
0:8
Olimpia Grudziądz
Legia Chełmża
9:2
Unislavia Unisław
Flisak Złotoria
1:3
Orkan
KS Pomorzanin Toruń
2:1
Mustang Ostaszewo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomowiec Kijewo Królewskie
0:4
Cyklon Kończewice
Orkan
1:1
Sokół Grzywna
Elana Toruń
13:0
Flisak Złotoria
Włókniarz Toruń
2:3
Chełminianka Chełmno
Unislavia Unisław
0:1
Gwiazda-Kania Toruń
Olimpia Grudziądz
1:0
JSS Erbud Toruń
Mustang Ostaszewo
2:7
Legia Chełmża
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełminianka Chełmno
4:0
Unislavia Unisław
JSS Erbud Toruń
5:3
Orkan
Sokół Grzywna
2:2
Elana Toruń
KS Pomorzanin Toruń
3:1
Pomowiec Kijewo Królewskie
Flisak Złotoria
3:8
Włókniarz Toruń
Cyklon Kończewice
2:0
Olimpia Grudziądz
Gwiazda-Kania Toruń
0:0
Mustang Ostaszewo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełminianka Chełmno
14:2
Mustang Ostaszewo
Legia Chełmża
14:2
Pomowiec Kijewo Królewskie
Flisak Złotoria
5:1
Unislavia Unisław
Olimpia Grudziądz
6:0
Orkan
JSS Erbud Toruń
2:1
Elana Toruń
KS Pomorzanin Toruń
3:4
Cyklon Kończewice
Sokół Grzywna
0:6
Włókniarz Toruń
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Mustang Ostaszewo
1:5
Flisak Złotoria
Unislavia Unisław
2:0
Sokół Grzywna
JSS Erbud Toruń
2:1
Włókniarz Toruń
Elana Toruń
5:0
Orkan
Gwiazda-Kania Toruń
3:0
Pomowiec Kijewo Królewskie
KS Pomorzanin Toruń
1:7
Olimpia Grudziądz
Cyklon Kończewice
4:3
Legia Chełmża
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan
0:0
Włókniarz Toruń
Chełminianka Chełmno
16:1
Pomowiec Kijewo Królewskie
JSS Erbud Toruń
3:0
Unislavia Unisław
Sokół Grzywna
2:1
Mustang Ostaszewo
Legia Chełmża
3:2
KS Pomorzanin Toruń
Olimpia Grudziądz
1:0
Elana Toruń
Gwiazda-Kania Toruń
2:7
Cyklon Kończewice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
0:5
Elana Toruń
Pomowiec Kijewo Królewskie
1:2
Flisak Złotoria
Unislavia Unisław
2:2
Orkan
KS Pomorzanin Toruń
5:1
Gwiazda-Kania Toruń
Legia Chełmża
1:5
Olimpia Grudziądz
Mustang Ostaszewo
1:6
JSS Erbud Toruń
Cyklon Kończewice
2:1
Chełminianka Chełmno
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Grzywna
3:0
Pomowiec Kijewo Królewskie
Chełminianka Chełmno
4:1
KS Pomorzanin Toruń
Flisak Złotoria
1:2
Cyklon Kończewice
Elana Toruń
9:0
Unislavia Unisław
Gwiazda-Kania Toruń
6:0
Legia Chełmża
Olimpia Grudziądz
2:0
Włókniarz Toruń
Orkan
2:0
Mustang Ostaszewo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda-Kania Toruń
3:1
Olimpia Grudziądz
Mustang Ostaszewo
0:4
Elana Toruń
Unislavia Unisław
4:0
Włókniarz Toruń
Pomowiec Kijewo Królewskie
0:9
JSS Erbud Toruń
Legia Chełmża
1:11
Chełminianka Chełmno
KS Pomorzanin Toruń
2:0
Flisak Złotoria
Cyklon Kończewice
5:2
Sokół Grzywna
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
10:0
Unislavia Unisław
Włókniarz Toruń
4:0
Mustang Ostaszewo
Chełminianka Chełmno
5:2
Gwiazda-Kania Toruń
Orkan
7:2
Pomowiec Kijewo Królewskie
Flisak Złotoria
9:5
Legia Chełmża
JSS Erbud Toruń
2:4
Cyklon Kończewice
Sokół Grzywna
0:0
KS Pomorzanin Toruń
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełminianka Chełmno
0:0
Olimpia Grudziądz
Mustang Ostaszewo
1:6
Unislavia Unisław
Legia Chełmża
7:1
Sokół Grzywna
Pomowiec Kijewo Królewskie
0:14
Elana Toruń
Gwiazda-Kania Toruń
3:4
Flisak Złotoria
KS Pomorzanin Toruń
2:5
JSS Erbud Toruń
Cyklon Kończewice
4:0
Orkan
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
8:1
Pomowiec Kijewo Królewskie
Orkan
3:1
KS Pomorzanin Toruń
JSS Erbud Toruń
6:1
Legia Chełmża
Flisak Złotoria
0:7
Chełminianka Chełmno
Elana Toruń
2:0
Cyklon Kończewice
Olimpia Grudziądz
5:1
Mustang Ostaszewo
Sokół Grzywna
0:2
Gwiazda-Kania Toruń
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełminianka Chełmno
9:0
Sokół Grzywna
Cyklon Kończewice
2:0
Włókniarz Toruń
Flisak Złotoria
1:5
Olimpia Grudziądz
KS Pomorzanin Toruń
1:5
Elana Toruń
Pomowiec Kijewo Królewskie
0:1
Unislavia Unisław
Legia Chełmża
1:1
Orkan
Gwiazda-Kania Toruń
1:4
JSS Erbud Toruń
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Mustang Ostaszewo
1:1
Pomowiec Kijewo Królewskie
Sokół Grzywna
4:1
Flisak Złotoria
Unislavia Unisław
0:4
Cyklon Kończewice
Orkan
5:3
Gwiazda-Kania Toruń
KS Pomorzanin Toruń
1:2
Włókniarz Toruń
Elana Toruń
11:1
Legia Chełmża
JSS Erbud Toruń
4:1
Chełminianka Chełmno
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Grzywna
0:6
Olimpia Grudziądz
Chełminianka Chełmno
3:2
Orkan
Legia Chełmża
6:2
Włókniarz Toruń
Flisak Złotoria
1:11
JSS Erbud Toruń
Cyklon Kończewice
6:1
Mustang Ostaszewo
KS Pomorzanin Toruń
4:1
Unislavia Unisław
Gwiazda-Kania Toruń
1:4
Elana Toruń
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
0:3
Gwiazda-Kania Toruń
JSS Erbud Toruń
7:0
Sokół Grzywna
Mustang Ostaszewo
0:9
KS Pomorzanin Toruń
Elana Toruń
1:1
Chełminianka Chełmno
Unislavia Unisław
1:3
Legia Chełmża
Orkan
6:0
Flisak Złotoria
Olimpia Grudziądz
2:0
Pomowiec Kijewo Królewskie
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Grzywna
1:5
Orkan
Chełminianka Chełmno
6:0
Włókniarz Toruń
JSS Erbud Toruń
3:1
Olimpia Grudziądz
Flisak Złotoria
3:0
Elana Toruń
Cyklon Kończewice
3:0
Pomowiec Kijewo Królewskie
Legia Chełmża
6:0
Mustang Ostaszewo
Gwiazda-Kania Toruń
4:2
Unislavia Unisław
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
1:1
Flisak Złotoria
Mustang Ostaszewo
1:4
Gwiazda-Kania Toruń
Elana Toruń
5:0
Sokół Grzywna
Unislavia Unisław
1:4
Chełminianka Chełmno
Pomowiec Kijewo Królewskie
0:3
KS Pomorzanin Toruń
Orkan
1:3
JSS Erbud Toruń
Olimpia Grudziądz
1:0
Cyklon Kończewice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij