zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSRiT Luzino
3:4
Gryf Wejherowo
MKS Władysławowo
2:2
KS EKO-PROD Szemud
Korona Żelistrzewo
1:9
Jedynka Reda
Orkan Rumia
6:1
Cisowa Gdynia
AP KP Gdynia
9:0
Iskra Gdynia
Zatoka 95 Puck
0:21
Arka Gdynia
Pogoń Lębork
0:5
Bałtyk Gdynia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Wejherowo
5:1
AP KP Gdynia
Iskra Gdynia
1:3
Korona Żelistrzewo
Cisowa Gdynia
3:3
MKS Władysławowo
Bałtyk Gdynia
5:0
Orkan Rumia
Arka Gdynia
3:2
Jedynka Reda
KS EKO-PROD Szemud
0:13
GOSRiT Luzino
Zatoka 95 Puck
3:4
Pogoń Lębork
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Władysławowo
0:9
Bałtyk Gdynia
GOSRiT Luzino
13:1
Cisowa Gdynia
Pogoń Lębork
0:13
Arka Gdynia
Orkan Rumia
8:1
Zatoka 95 Puck
Jedynka Reda
5:0
Iskra Gdynia
Korona Żelistrzewo
0:11
Gryf Wejherowo
AP KP Gdynia
13:0
KS EKO-PROD Szemud
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Wejherowo
5:0
Jedynka Reda
Pogoń Lębork
2:4
Orkan Rumia
Korona Żelistrzewo
5:1
KS EKO-PROD Szemud
Cisowa Gdynia
3:2
AP KP Gdynia
Arka Gdynia
3:0
Iskra Gdynia
Zatoka 95 Puck
0:4
MKS Władysławowo
Bałtyk Gdynia
3:3
GOSRiT Luzino
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Władysławowo
0:5
Pogoń Lębork
Orkan Rumia
1:11
Arka Gdynia
Iskra Gdynia
2:7
Gryf Wejherowo
GOSRiT Luzino
15:0
Zatoka 95 Puck
Korona Żelistrzewo
7:4
Cisowa Gdynia
Jedynka Reda
11:2
KS EKO-PROD Szemud
AP KP Gdynia
3:1
Bałtyk Gdynia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisowa Gdynia
0:4
Jedynka Reda
Pogoń Lębork
2:4
GOSRiT Luzino
Orkan Rumia
6:2
MKS Władysławowo
Arka Gdynia
2:1
Gryf Wejherowo
Zatoka 95 Puck
2:8
AP KP Gdynia
KS EKO-PROD Szemud
0:6
Iskra Gdynia
Bałtyk Gdynia
10:0
Korona Żelistrzewo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Władysławowo
0:16
Arka Gdynia
Korona Żelistrzewo
3:1
Zatoka 95 Puck
Gryf Wejherowo
11:0
KS EKO-PROD Szemud
GOSRiT Luzino
6:1
Orkan Rumia
Jedynka Reda
2:0
Bałtyk Gdynia
Iskra Gdynia
6:1
Cisowa Gdynia
AP KP Gdynia
6:1
Pogoń Lębork
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Władysławowo
2:10
GOSRiT Luzino
Bałtyk Gdynia
4:0
Iskra Gdynia
Zatoka 95 Puck
0:15
Jedynka Reda
Cisowa Gdynia
1:2
Gryf Wejherowo
Orkan Rumia
1:2
AP KP Gdynia
Pogoń Lębork
1:4
Korona Żelistrzewo
Arka Gdynia
21:0
KS EKO-PROD Szemud
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
AP KP Gdynia
7:4
MKS Władysławowo
Iskra Gdynia
4:0
Zatoka 95 Puck
GOSRiT Luzino
1:11
Arka Gdynia
Korona Żelistrzewo
1:2
Orkan Rumia
Gryf Wejherowo
6:1
Bałtyk Gdynia
Jedynka Reda
3:0
Pogoń Lębork
KS EKO-PROD Szemud
0:9
Cisowa Gdynia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zatoka 95 Puck
0:19
Gryf Wejherowo
Orkan Rumia
2:4
Jedynka Reda
GOSRiT Luzino
7:1
AP KP Gdynia
Pogoń Lębork
4:4
Iskra Gdynia
MKS Władysławowo
1:0
Korona Żelistrzewo
Bałtyk Gdynia
16:0
KS EKO-PROD Szemud
Arka Gdynia
7:2
Cisowa Gdynia
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Wejherowo
8:0
Pogoń Lębork
KS EKO-PROD Szemud
7:2
Zatoka 95 Puck
Jedynka Reda
9:0
MKS Władysławowo
Iskra Gdynia
2:1
Orkan Rumia
Cisowa Gdynia
2:4
Bałtyk Gdynia
Korona Żelistrzewo
4:8
GOSRiT Luzino
AP KP Gdynia
0:7
Arka Gdynia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zatoka 95 Puck
3:13
Cisowa Gdynia
GOSRiT Luzino
2:1
Jedynka Reda
Pogoń Lębork
5:0
KS EKO-PROD Szemud
Orkan Rumia
2:11
Gryf Wejherowo
MKS Władysławowo
1:1
Iskra Gdynia
Arka Gdynia
4:0
Bałtyk Gdynia
AP KP Gdynia
0:3
Korona Żelistrzewo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Wejherowo
11:0
MKS Władysławowo
Cisowa Gdynia
2:0
Pogoń Lębork
Jedynka Reda
3:0
AP KP Gdynia
Iskra Gdynia
1:4
GOSRiT Luzino
Korona Żelistrzewo
0:6
Arka Gdynia
Bałtyk Gdynia
11:0
Zatoka 95 Puck
KS EKO-PROD Szemud
1:7
Orkan Rumia
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Reda
4:2
Korona Żelistrzewo
Cisowa Gdynia
4:2
Orkan Rumia
Iskra Gdynia
1:2
AP KP Gdynia
KS EKO-PROD Szemud
3:3
MKS Władysławowo
Gryf Wejherowo
6:0
GOSRiT Luzino
Arka Gdynia
20:1
Zatoka 95 Puck
Bałtyk Gdynia
5:1
Pogoń Lębork
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSRiT Luzino
4:1
KS EKO-PROD Szemud
Pogoń Lębork
7:0
Zatoka 95 Puck
Orkan Rumia
0:2
Bałtyk Gdynia
MKS Władysławowo
0:0
Cisowa Gdynia
Korona Żelistrzewo
5:0
Iskra Gdynia
AP KP Gdynia
1:7
Gryf Wejherowo
Jedynka Reda
0:5
Arka Gdynia
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisowa Gdynia
0:4
GOSRiT Luzino
Arka Gdynia
0:3*
Pogoń Lębork
Zatoka 95 Puck
2:3
Orkan Rumia
Iskra Gdynia
0:5
Jedynka Reda
KS EKO-PROD Szemud
1:5
AP KP Gdynia
Bałtyk Gdynia
11:1
MKS Władysławowo
Gryf Wejherowo
7:0
Korona Żelistrzewo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSRiT Luzino
1:3
Bałtyk Gdynia
MKS Władysławowo
4:3
Zatoka 95 Puck
Iskra Gdynia
0:3
Arka Gdynia
KS EKO-PROD Szemud
1:5
Korona Żelistrzewo
Jedynka Reda
0:3
Gryf Wejherowo
Orkan Rumia
1:3
Pogoń Lębork
AP KP Gdynia
1:1
Cisowa Gdynia
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Lębork
3:2
MKS Władysławowo
Bałtyk Gdynia
3:1
AP KP Gdynia
Cisowa Gdynia
1:1
Korona Żelistrzewo
Arka Gdynia
6:0
Orkan Rumia
Gryf Wejherowo
3:2
Iskra Gdynia
Zatoka 95 Puck
1:5
GOSRiT Luzino
KS EKO-PROD Szemud
1:12
Jedynka Reda
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSRiT Luzino
2:0
Pogoń Lębork
MKS Władysławowo
0:3
Orkan Rumia
Jedynka Reda
6:0
Cisowa Gdynia
Iskra Gdynia
4:1
KS EKO-PROD Szemud
Gryf Wejherowo
0:4
Arka Gdynia
Korona Żelistrzewo
0:6
Bałtyk Gdynia
AP KP Gdynia
10:0
Zatoka 95 Puck
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisowa Gdynia
5:1
Iskra Gdynia
Pogoń Lębork
1:0
AP KP Gdynia
Zatoka 95 Puck
1:7
Korona Żelistrzewo
Arka Gdynia
16:0
MKS Władysławowo
Bałtyk Gdynia
1:6
Jedynka Reda
KS EKO-PROD Szemud
0:13
Gryf Wejherowo
Orkan Rumia
3:1
GOSRiT Luzino
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Gdynia
0:1
Bałtyk Gdynia
KS EKO-PROD Szemud
0:11
Arka Gdynia
GOSRiT Luzino
10:1
MKS Władysławowo
Korona Żelistrzewo
3:0
Pogoń Lębork
Jedynka Reda
11:0
Zatoka 95 Puck
Gryf Wejherowo
2:0
Cisowa Gdynia
AP KP Gdynia
1:1
Orkan Rumia
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Rumia
1:1
Korona Żelistrzewo
MKS Władysławowo
0:2
AP KP Gdynia
Bałtyk Gdynia
0:2
Gryf Wejherowo
Zatoka 95 Puck
5:2
Iskra Gdynia
Cisowa Gdynia
4:0
KS EKO-PROD Szemud
Arka Gdynia
10:2
GOSRiT Luzino
Pogoń Lębork
1:3
Jedynka Reda
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Gdynia
0:0
Pogoń Lębork
KS EKO-PROD Szemud
0:10
Bałtyk Gdynia
Korona Żelistrzewo
6:3
MKS Władysławowo
Jedynka Reda
1:0
Orkan Rumia
Gryf Wejherowo
11:0
Zatoka 95 Puck
AP KP Gdynia
2:2
GOSRiT Luzino
Cisowa Gdynia
0:10
Arka Gdynia
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Zatoka 95 Puck
5:3
KS EKO-PROD Szemud
Bałtyk Gdynia
6:2
Cisowa Gdynia
MKS Władysławowo
2:13
Jedynka Reda
Orkan Rumia
0:0
Iskra Gdynia
Arka Gdynia
6:0
AP KP Gdynia
GOSRiT Luzino
3:1
Korona Żelistrzewo
Pogoń Lębork
0:3
Gryf Wejherowo
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisowa Gdynia
9:0
Zatoka 95 Puck
Iskra Gdynia
0:6
MKS Władysławowo
Gryf Wejherowo
4:0
Orkan Rumia
KS EKO-PROD Szemud
2:0
Pogoń Lębork
Jedynka Reda
7:0
GOSRiT Luzino
Bałtyk Gdynia
0:3
Arka Gdynia
Korona Żelistrzewo
0:0
AP KP Gdynia
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia
3:1
Korona Żelistrzewo
Pogoń Lębork
3:2
Cisowa Gdynia
GOSRiT Luzino
6:0
Iskra Gdynia
AP KP Gdynia
1:7
Jedynka Reda
Orkan Rumia
7:2
KS EKO-PROD Szemud
MKS Władysławowo
0:12
Gryf Wejherowo
Zatoka 95 Puck
0:10
Bałtyk Gdynia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij