zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pomorzanin Toruń
0:9
Elana Toruń
MLKS Tucholanka Tuchola
0:2
Włókniarz Toruń
MUKS CWZS Bydgoszcz
1:0
Chemik Bydgoszcz
Sparta Brodnica
5:9
Olimpia Grudziądz
Lider Włocławek
0:1
Wda Świecie
Unia Wąbrzeźno
4:0
UKS SMS Włocławek
Unia Gniewkowo
1:2
BKS Bydgoszcz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
5:2
MLKS Tucholanka Tuchola
Unia Wąbrzeźno
5:2
KS Pomorzanin Toruń
UKS SMS Włocławek
2:4
Wda Świecie
Elana Toruń
2:1
MUKS CWZS Bydgoszcz
Włókniarz Toruń
3:1
Lider Włocławek
BKS Bydgoszcz
2:0
Sparta Brodnica
Chemik Bydgoszcz
1:2
Unia Gniewkowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
3:5
Chemik Bydgoszcz
Wda Świecie
2:4
Włókniarz Toruń
KS Pomorzanin Toruń
2:2
UKS SMS Włocławek
MLKS Tucholanka Tuchola
0:0
BKS Bydgoszcz
Unia Gniewkowo
2:5
Elana Toruń
MUKS CWZS Bydgoszcz
3:1
Unia Wąbrzeźno
Lider Włocławek
1:3
Olimpia Grudziądz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
2:4
Wda Świecie
Unia Wąbrzeźno
7:0
Unia Gniewkowo
UKS SMS Włocławek
2:0
Włókniarz Toruń
KS Pomorzanin Toruń
0:5
MUKS CWZS Bydgoszcz
Chemik Bydgoszcz
9:0
MLKS Tucholanka Tuchola
Elana Toruń
15:0
Sparta Brodnica
BKS Bydgoszcz
2:1
Lider Włocławek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
0:4
Chemik Bydgoszcz
Wda Świecie
5:1
BKS Bydgoszcz
MLKS Tucholanka Tuchola
1:5
Elana Toruń
Unia Gniewkowo
2:1
KS Pomorzanin Toruń
MUKS CWZS Bydgoszcz
12:0
UKS SMS Włocławek
Sparta Brodnica
0:11
Unia Wąbrzeźno
Włókniarz Toruń
0:4
Olimpia Grudziądz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
9:0
MLKS Tucholanka Tuchola
UKS SMS Włocławek
3:1
Olimpia Grudziądz
Elana Toruń
6:1
Lider Włocławek
KS Pomorzanin Toruń
2:2
Sparta Brodnica
BKS Bydgoszcz
1:0
Włókniarz Toruń
MUKS CWZS Bydgoszcz
8:1
Unia Gniewkowo
Chemik Bydgoszcz
2:2
Wda Świecie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
1:0
BKS Bydgoszcz
Lider Włocławek
0:5
Unia Wąbrzeźno
Wda Świecie
0:6
Elana Toruń
MLKS Tucholanka Tuchola
1:3
KS Pomorzanin Toruń
Unia Gniewkowo
1:1
UKS SMS Włocławek
Włókniarz Toruń
2:4
Chemik Bydgoszcz
Sparta Brodnica
0:16
MUKS CWZS Bydgoszcz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
2:0
Wda Świecie
UKS SMS Włocławek
4:2
BKS Bydgoszcz
Elana Toruń
7:0
Włókniarz Toruń
KS Pomorzanin Toruń
4:2
Lider Włocławek
Unia Gniewkowo
4:2
Sparta Brodnica
MUKS CWZS Bydgoszcz
4:0
MLKS Tucholanka Tuchola
Chemik Bydgoszcz
8:0
Olimpia Grudziądz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
1:2
Elana Toruń
Sparta Brodnica
0:6
UKS SMS Włocławek
Włókniarz Toruń
0:1
Unia Wąbrzeźno
Wda Świecie
3:1
KS Pomorzanin Toruń
MLKS Tucholanka Tuchola
0:2
Unia Gniewkowo
BKS Bydgoszcz
0:4
Chemik Bydgoszcz
Lider Włocławek
0:2
MUKS CWZS Bydgoszcz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
3:0
Olimpia Grudziądz
Sparta Brodnica
3:2
MLKS Tucholanka Tuchola
Elana Toruń
3:0
BKS Bydgoszcz
Unia Gniewkowo
3:0
Lider Włocławek
UKS SMS Włocławek
1:6
Chemik Bydgoszcz
KS Pomorzanin Toruń
2:1
Włókniarz Toruń
MUKS CWZS Bydgoszcz
6:3
Wda Świecie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
0:2
Sparta Brodnica
Wda Świecie
2:1
Unia Gniewkowo
BKS Bydgoszcz
0:3
Unia Wąbrzeźno
MLKS Tucholanka Tuchola
1:1
UKS SMS Włocławek
Włókniarz Toruń
1:5
MUKS CWZS Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz
1:1
KS Pomorzanin Toruń
Chemik Bydgoszcz
1:3
Elana Toruń
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Włocławek
1:5
Elana Toruń
Sparta Brodnica
1:7
Wda Świecie
MLKS Tucholanka Tuchola
0:2
Lider Włocławek
Unia Gniewkowo
4:1
Włókniarz Toruń
KS Pomorzanin Toruń
1:1
BKS Bydgoszcz
Unia Wąbrzeźno
0:3
Chemik Bydgoszcz
MUKS CWZS Bydgoszcz
4:1
Olimpia Grudziądz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
5:3
Unia Gniewkowo
Lider Włocławek
1:0
UKS SMS Włocławek
Elana Toruń
1:0
Unia Wąbrzeźno
Włókniarz Toruń
11:1
Sparta Brodnica
Wda Świecie
3:1
MLKS Tucholanka Tuchola
BKS Bydgoszcz
0:3
MUKS CWZS Bydgoszcz
Chemik Bydgoszcz
3:0
KS Pomorzanin Toruń
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
4:2
MLKS Tucholanka Tuchola
Olimpia Grudziądz
9:0
Sparta Brodnica
UKS SMS Włocławek
1:1
Unia Wąbrzeźno
Wda Świecie
4:1
Lider Włocławek
BKS Bydgoszcz
2:2
Unia Gniewkowo
Elana Toruń
4:0
KS Pomorzanin Toruń
Chemik Bydgoszcz
2:5
MUKS CWZS Bydgoszcz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pomorzanin Toruń
1:2
Unia Wąbrzeźno
Sparta Brodnica
1:7
BKS Bydgoszcz
MUKS CWZS Bydgoszcz
3:0
Elana Toruń
Wda Świecie
0:3
UKS SMS Włocławek
MLKS Tucholanka Tuchola
0:4
Olimpia Grudziądz
Unia Gniewkowo
1:5
Chemik Bydgoszcz
Lider Włocławek
2:1
Włókniarz Toruń
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
1:3
MUKS CWZS Bydgoszcz
Włókniarz Toruń
0:1
Wda Świecie
Olimpia Grudziądz
2:0
Lider Włocławek
UKS SMS Włocławek
0:3
KS Pomorzanin Toruń
Elana Toruń
3:2
Unia Gniewkowo
BKS Bydgoszcz
8:0
MLKS Tucholanka Tuchola
Chemik Bydgoszcz
6:1
Sparta Brodnica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
0:2
BKS Bydgoszcz
MLKS Tucholanka Tuchola
1:5
Chemik Bydgoszcz
Włókniarz Toruń
1:2
UKS SMS Włocławek
MUKS CWZS Bydgoszcz
5:1
KS Pomorzanin Toruń
Sparta Brodnica
0:14
Elana Toruń
Unia Gniewkowo
2:1
Unia Wąbrzeźno
Wda Świecie
0:4
Olimpia Grudziądz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
9:0
Sparta Brodnica
KS Pomorzanin Toruń
1:1
Unia Gniewkowo
Olimpia Grudziądz
4:0
Włókniarz Toruń
UKS SMS Włocławek
1:4
MUKS CWZS Bydgoszcz
Elana Toruń
12:0
MLKS Tucholanka Tuchola
BKS Bydgoszcz
4:2
Wda Świecie
Chemik Bydgoszcz
2:0
Lider Włocławek
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
- : -
UKS SMS Włocławek
Sparta Brodnica
- : -
KS Pomorzanin Toruń
MLKS Tucholanka Tuchola
- : -
Unia Wąbrzeźno
Wda Świecie
- : -
Chemik Bydgoszcz
Unia Gniewkowo
- : -
MUKS CWZS Bydgoszcz
Lider Włocławek
- : -
Elana Toruń
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Bydgoszcz
- : -
Włókniarz Toruń
Unia Wąbrzeźno
- : -
Lider Włocławek
KS Pomorzanin Toruń
- : -
MLKS Tucholanka Tuchola
UKS SMS Włocławek
- : -
Unia Gniewkowo
Elana Toruń
- : -
Wda Świecie
BKS Bydgoszcz
- : -
Olimpia Grudziądz
MUKS CWZS Bydgoszcz
- : -
Sparta Brodnica
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
- : -
Chemik Bydgoszcz
Lider Włocławek
- : -
KS Pomorzanin Toruń
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Bydgoszcz
- : -
BKS Bydgoszcz
KS Pomorzanin Toruń
- : -
Wda Świecie
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Bydgoszcz
- : -
UKS SMS Włocławek
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Elana Toruń
- : -
Chemik Bydgoszcz
KS Pomorzanin Toruń
- : -
Olimpia Grudziądz
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Bydgoszcz
- : -
Unia Wąbrzeźno
BKS Bydgoszcz
- : -
KS Pomorzanin Toruń
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pomorzanin Toruń
- : -
Chemik Bydgoszcz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij