zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Płużnica
10:2
Gwiazda Starogród
Wisła Hacom Pędzewo
11:0
Gwiazda-Kania Toruń
KS Pomorzanin Toruń
5:3
Kasztelan Papowo Biskupie
Elana Toruń
2:6
Wojownik Wabcz
Włókniarz Toruń
1:2
Promień Kowalewo Pomorskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda-Kania Toruń
1:10
KS Pomorzanin Toruń
Kasztelan Papowo Biskupie
0:5
Promień Kowalewo Pomorskie
Gwiazda Starogród
2:1
Elana Toruń
Wojownik Wabcz
2:1
Wisła Hacom Pędzewo
Włókniarz Toruń
0:4
UKS Płużnica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelan Papowo Biskupie
3:0
Gwiazda-Kania Toruń
Wisła Hacom Pędzewo
0:1
Gwiazda Starogród
KS Pomorzanin Toruń
4:3
Wojownik Wabcz
Elana Toruń
0:1
Włókniarz Toruń
UKS Płużnica
2:3
Promień Kowalewo Pomorskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
6:0
Wisła Hacom Pędzewo
Gwiazda Starogród
1:2
KS Pomorzanin Toruń
UKS Płużnica
8:0
Elana Toruń
Wojownik Wabcz
11:1
Kasztelan Papowo Biskupie
Promień Kowalewo Pomorskie
14:0
Gwiazda-Kania Toruń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wojownik Wabcz
11:0
Gwiazda-Kania Toruń
Kasztelan Papowo Biskupie
1:3
Gwiazda Starogród
KS Pomorzanin Toruń
0:2
Włókniarz Toruń
Wisła Hacom Pędzewo
0:1
UKS Płużnica
Elana Toruń
2:2
Promień Kowalewo Pomorskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
7:1
Kasztelan Papowo Biskupie
Promień Kowalewo Pomorskie
1:1
Wojownik Wabcz
UKS Płużnica
3:0
KS Pomorzanin Toruń
Elana Toruń
2:2
Wisła Hacom Pędzewo
Gwiazda Starogród
3:0
Gwiazda-Kania Toruń
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelan Papowo Biskupie
2:3
UKS Płużnica
Wisła Hacom Pędzewo
1:2
Promień Kowalewo Pomorskie
KS Pomorzanin Toruń
3:4
Elana Toruń
Gwiazda-Kania Toruń
0:11
Włókniarz Toruń
Wojownik Wabcz
2:1
Gwiazda Starogród
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
3:0
Wojownik Wabcz
Promień Kowalewo Pomorskie
4:0
Gwiazda Starogród
UKS Płużnica
4:0
Gwiazda-Kania Toruń
Wisła Hacom Pędzewo
2:0
KS Pomorzanin Toruń
Elana Toruń
4:1
Kasztelan Papowo Biskupie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pomorzanin Toruń
1:3
Promień Kowalewo Pomorskie
Gwiazda Starogród
1:2
Włókniarz Toruń
Kasztelan Papowo Biskupie
2:5
Wisła Hacom Pędzewo
Wojownik Wabcz
0:8
UKS Płużnica
Gwiazda-Kania Toruń
1:2
Elana Toruń
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelan Papowo Biskupie
3:6
KS Pomorzanin Toruń
Gwiazda Starogród
0:5
UKS Płużnica
Gwiazda-Kania Toruń
0:14
Wisła Hacom Pędzewo
Wojownik Wabcz
4:2
Elana Toruń
Promień Kowalewo Pomorskie
4:1
Włókniarz Toruń
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Hacom Pędzewo
0:1
Wojownik Wabcz
Elana Toruń
3:0
Gwiazda Starogród
UKS Płużnica
0:1
Włókniarz Toruń
KS Pomorzanin Toruń
10:1
Gwiazda-Kania Toruń
Promień Kowalewo Pomorskie
11:1
Kasztelan Papowo Biskupie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Starogród
1:4
Wisła Hacom Pędzewo
Włókniarz Toruń
0:1
Elana Toruń
Gwiazda-Kania Toruń
0:3
Kasztelan Papowo Biskupie
Wojownik Wabcz
5:6
KS Pomorzanin Toruń
Promień Kowalewo Pomorskie
1:2
UKS Płużnica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Hacom Pędzewo
1:0
Włókniarz Toruń
Kasztelan Papowo Biskupie
2:9
Wojownik Wabcz
Elana Toruń
0:2
UKS Płużnica
KS Pomorzanin Toruń
1:0
Gwiazda Starogród
Gwiazda-Kania Toruń
0:12
Promień Kowalewo Pomorskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Starogród
2:0
Kasztelan Papowo Biskupie
Włókniarz Toruń
5:1
KS Pomorzanin Toruń
UKS Płużnica
3:0
Wisła Hacom Pędzewo
Gwiazda-Kania Toruń
1:7
Wojownik Wabcz
Promień Kowalewo Pomorskie
2:1
Elana Toruń
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Hacom Pędzewo
1:1
Elana Toruń
Kasztelan Papowo Biskupie
2:4
Włókniarz Toruń
Gwiazda-Kania Toruń
1:8
Gwiazda Starogród
Wojownik Wabcz
2:1
Promień Kowalewo Pomorskie
KS Pomorzanin Toruń
2:2
UKS Płużnica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
14:0
Gwiazda-Kania Toruń
Gwiazda Starogród
1:1
Wojownik Wabcz
Elana Toruń
0:1
KS Pomorzanin Toruń
Promień Kowalewo Pomorskie
6:1
Wisła Hacom Pędzewo
UKS Płużnica
10:1
Kasztelan Papowo Biskupie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelan Papowo Biskupie
0:8
Elana Toruń
Gwiazda Starogród
0:0
Promień Kowalewo Pomorskie
KS Pomorzanin Toruń
3:0*
Wisła Hacom Pędzewo
Wojownik Wabcz
2:6
Włókniarz Toruń
Gwiazda-Kania Toruń
0:20
UKS Płużnica
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Toruń
- : -
Gwiazda Starogród
Wisła Hacom Pędzewo
- : -
Kasztelan Papowo Biskupie
Elana Toruń
- : -
Gwiazda-Kania Toruń
Promień Kowalewo Pomorskie
- : -
KS Pomorzanin Toruń
UKS Płużnica
- : -
Wojownik Wabcz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij