zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Węgrowianka Węgrowo
Pauza
Sokół Radomin
3:3
Olimpia Grudziądz
Saturn Ostrowite
8:3
Piast Łasin
Stal Grudziądz
0:2
Gol Brodnica
KS II Pomorzanin Toruń
0:5
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Sparta Brodnica
3:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Elana Toruń
3:0*
Flisak II Złotoria
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Pauza
Piast Łasin
0:12
KS II Pomorzanin Toruń
Flisak II Złotoria
3:3
Stal Grudziądz
Węgrowianka Węgrowo
1:3
Elana Toruń
Gol Brodnica
2:0
Sparta Brodnica
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
3:2
Sokół Radomin
Olimpia Grudziądz
10:1
Saturn Ostrowite
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Elana Toruń
Pauza
Saturn Ostrowite
3:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Sokół Radomin
0:3
Gol Brodnica
Piłkarz Golub-Dobrzyń
5:1
Piast Łasin
KS II Pomorzanin Toruń
4:2
Olimpia Grudziądz
Sparta Brodnica
4:1
Flisak II Złotoria
Stal Grudziądz
3:0
Węgrowianka Węgrowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Łasin
Pauza
Olimpia Grudziądz
5:1
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Gol Brodnica
11:0
Saturn Ostrowite
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:0
KS II Pomorzanin Toruń
Węgrowianka Węgrowo
1:2
Sparta Brodnica
Sokół Radomin
3:1
Flisak II Złotoria
Elana Toruń
10:1
Stal Grudziądz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Grudziądz
Pauza
Gol Brodnica
3:0
KS II Pomorzanin Toruń
Saturn Ostrowite
3:7
Flisak II Złotoria
Piast Łasin
0:5
Olimpia Grudziądz
Piłkarz Golub-Dobrzyń
3:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Sparta Brodnica
0:5
Elana Toruń
Węgrowianka Węgrowo
0:3
Sokół Radomin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
Pauza
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2:5
Piast Łasin
Węgrowianka Węgrowo
2:3
Saturn Ostrowite
Elana Toruń
5:1
Sokół Radomin
Stal Grudziądz
0:1
Sparta Brodnica
Flisak II Złotoria
1:7
KS II Pomorzanin Toruń
Gol Brodnica
0:1
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
Pauza
Sokół Radomin
0:1
Stal Grudziądz
Saturn Ostrowite
0:7
Elana Toruń
Piłkarz Golub-Dobrzyń
7:3
Flisak II Złotoria
Piast Łasin
1:12
Gol Brodnica
Olimpia Grudziądz
6:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
KS II Pomorzanin Toruń
5:0
Węgrowianka Węgrowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Pauza
Stal Grudziądz
2:1
Saturn Ostrowite
Flisak II Złotoria
9:6
Piast Łasin
Gol Brodnica
2:0
Olimpia Grudziądz
Sparta Brodnica
2:1
Sokół Radomin
Węgrowianka Węgrowo
0:3
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Elana Toruń
1:1
KS II Pomorzanin Toruń
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
5:2
Flisak II Złotoria
Saturn Ostrowite
2:3
Sparta Brodnica
Piłkarz Golub-Dobrzyń
2:0
Elana Toruń
Piast Łasin
7:1
Węgrowianka Węgrowo
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:0
Gol Brodnica
KS II Pomorzanin Toruń
2:0
Stal Grudziądz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gol Brodnica
Pauza
Węgrowianka Węgrowo
0:1
Olimpia Grudziądz
Flisak II Złotoria
5:2
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
KS II Pomorzanin Toruń
2:0
Sparta Brodnica
Sokół Radomin
4:1
Saturn Ostrowite
Stal Grudziądz
2:6
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Elana Toruń
9:0
Piast Łasin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Saturn Ostrowite
Pauza
Piłkarz Golub-Dobrzyń
2:2
Sparta Brodnica
KS II Pomorzanin Toruń
6:1
Sokół Radomin
Piast Łasin
1:1
Stal Grudziądz
Olimpia Grudziądz
0:3
Elana Toruń
Gol Brodnica
12:0
Flisak II Złotoria
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
- : -
Węgrowianka Węgrowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Flisak II Złotoria
Pauza
Saturn Ostrowite
1:13
KS II Pomorzanin Toruń
Sparta Brodnica
4:2
Piast Łasin
Węgrowianka Węgrowo
0:4
Gol Brodnica
Sokół Radomin
0:4
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Stal Grudziądz
0:5
Olimpia Grudziądz
Elana Toruń
4:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Pomorzanin Toruń
Pauza
Gol Brodnica
3:0
Elana Toruń
Piast Łasin
3:0
Sokół Radomin
Piłkarz Golub-Dobrzyń
2:0
Saturn Ostrowite
Flisak II Złotoria
5:3
Węgrowianka Węgrowo
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
3:2
Stal Grudziądz
Olimpia Grudziądz
2:0
Sparta Brodnica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Węgrowianka Węgrowo
Pauza
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:4
Sparta Brodnica
Piłkarz Golub-Dobrzyń
0:0
KS II Pomorzanin Toruń
Gol Brodnica
5:0
Stal Grudziądz
Olimpia Grudziądz
2:2
Sokół Radomin
Piast Łasin
0:1
Saturn Ostrowite
Flisak II Złotoria
1:6
Elana Toruń
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Pauza
Sokół Radomin
2:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
KS II Pomorzanin Toruń
3:0*
Piast Łasin
Sparta Brodnica
1:1
Gol Brodnica
Saturn Ostrowite
2:3
Olimpia Grudziądz
Elana Toruń
7:0
Węgrowianka Węgrowo
Stal Grudziądz
5:3
Flisak II Złotoria
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Elana Toruń
Pauza
Gol Brodnica
11:0
Sokół Radomin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:5
Saturn Ostrowite
Olimpia Grudziądz
0:0
KS II Pomorzanin Toruń
Piast Łasin
0:7
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Flisak II Złotoria
1:3
Sparta Brodnica
Węgrowianka Węgrowo
1:1
Stal Grudziądz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Łasin
Pauza
Piłkarz Golub-Dobrzyń
2:1
Olimpia Grudziądz
Sparta Brodnica
4:1
Węgrowianka Węgrowo
Stal Grudziądz
0:2
Elana Toruń
Flisak II Złotoria
3:2
Sokół Radomin
KS II Pomorzanin Toruń
8:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Saturn Ostrowite
0:8
Gol Brodnica
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Grudziądz
Pauza
Sokół Radomin
0:2
Węgrowianka Węgrowo
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:3
Piłkarz Golub-Dobrzyń
KS II Pomorzanin Toruń
0:1
Gol Brodnica
Elana Toruń
3:2
Sparta Brodnica
Flisak II Złotoria
4:1
Saturn Ostrowite
Olimpia Grudziądz
12:1
Piast Łasin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
Pauza
Piłkarz Golub-Dobrzyń
0:2
Gol Brodnica
Saturn Ostrowite
3:0
Węgrowianka Węgrowo
Sparta Brodnica
5:1
Stal Grudziądz
Piast Łasin
2:4
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
KS II Pomorzanin Toruń
10:1
Flisak II Złotoria
Sokół Radomin
3:1
Elana Toruń
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
Pauza
Flisak II Złotoria
2:13
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:5
Olimpia Grudziądz
Gol Brodnica
13:1
Piast Łasin
Elana Toruń
4:1
Saturn Ostrowite
Stal Grudziądz
0:3
Sokół Radomin
Węgrowianka Węgrowo
0:6
KS II Pomorzanin Toruń
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Pauza
KS II Pomorzanin Toruń
3:0
Elana Toruń
Olimpia Grudziądz
0:1
Gol Brodnica
Piłkarz Golub-Dobrzyń
2:1
Węgrowianka Węgrowo
Sokół Radomin
1:4
Sparta Brodnica
Piast Łasin
3:3
Flisak II Złotoria
Saturn Ostrowite
2:1
Stal Grudziądz
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Radomin
Pauza
Sparta Brodnica
12:0
Saturn Ostrowite
Elana Toruń
2:1
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Gol Brodnica
4:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Flisak II Złotoria
1:5
Olimpia Grudziądz
Węgrowianka Węgrowo
1:0
Piast Łasin
Stal Grudziądz
2:4
KS II Pomorzanin Toruń
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Gol Brodnica
Pauza
Piłkarz Golub-Dobrzyń
6:0
Stal Grudziądz
Sparta Brodnica
1:3
KS II Pomorzanin Toruń
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
8:0
Flisak II Złotoria
Piast Łasin
0:6
Elana Toruń
Olimpia Grudziądz
3:0
Węgrowianka Węgrowo
Saturn Ostrowite
0:6
Sokół Radomin
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Saturn Ostrowite
Pauza
Sparta Brodnica
2:1
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Węgrowianka Węgrowo
2:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Sokół Radomin
3:5
KS II Pomorzanin Toruń
Stal Grudziądz
2:0
Piast Łasin
Flisak II Złotoria
0:3*
Gol Brodnica
Elana Toruń
2:1
Olimpia Grudziądz
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Flisak II Złotoria
Pauza
Piłkarz Golub-Dobrzyń
2:2
Sokół Radomin
Gol Brodnica
7:0
Węgrowianka Węgrowo
Piast Łasin
0:10
Sparta Brodnica
KS II Pomorzanin Toruń
6:0
Saturn Ostrowite
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:5
Elana Toruń
Olimpia Grudziądz
5:0
Stal Grudziądz
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Pomorzanin Toruń
Pauza
Stal Grudziądz
4:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Elana Toruń
0:0
Gol Brodnica
Sparta Brodnica
1:3
Olimpia Grudziądz
Sokół Radomin
11:0
Piast Łasin
Węgrowianka Węgrowo
0:1
Flisak II Złotoria
Saturn Ostrowite
0:7
Piłkarz Golub-Dobrzyń
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij