zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Węgrowianka Węgrowo
Pauza
Promień Kowalewo Pomorskie
Pauza
Sparta Brodnica
0:5
Sokół Radomin
Elana Toruń
0:6
Olimpia Grudziądz
Gol Brodnica
4:1
Drwęca Golub-Dobrzyń
UKS Boguszewo
0:11
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
Pauza
Sokół Radomin
Pauza
Drwęca Golub-Dobrzyń
18:0
UKS Boguszewo
Promień Kowalewo Pomorskie
2:3
Sparta Brodnica
Węgrowianka Węgrowo
0:3
Gol Brodnica
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
6:0
Elana Toruń
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Pauza
Gol Brodnica
Pauza
UKS Boguszewo
1:6
Węgrowianka Węgrowo
Sokół Radomin
5:1
Promień Kowalewo Pomorskie
Sparta Brodnica
4:4
Olimpia Grudziądz
Elana Toruń
0:12
Drwęca Golub-Dobrzyń
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Drwęca Golub-Dobrzyń
Pauza
Promień Kowalewo Pomorskie
Pauza
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:3*
Sparta Brodnica
Węgrowianka Węgrowo
0:0
Elana Toruń
Olimpia Grudziądz
8:1
Sokół Radomin
Gol Brodnica
10:1
UKS Boguszewo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Węgrowianka Węgrowo
Pauza
UKS Boguszewo
Pauza
Elana Toruń
1:4
Gol Brodnica
Sokół Radomin
5:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Promień Kowalewo Pomorskie
3:2
Olimpia Grudziądz
Sparta Brodnica
3:3
Drwęca Golub-Dobrzyń
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
Pauza
Gol Brodnica
Pauza
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
4:3
Promień Kowalewo Pomorskie
Drwęca Golub-Dobrzyń
4:1
Sokół Radomin
Węgrowianka Węgrowo
2:6
Sparta Brodnica
UKS Boguszewo
8:2
Elana Toruń
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Elana Toruń
Pauza
UKS Boguszewo
Pauza
Promień Kowalewo Pomorskie
4:5
Drwęca Golub-Dobrzyń
Sokół Radomin
4:0
Węgrowianka Węgrowo
Sparta Brodnica
0:2
Gol Brodnica
Olimpia Grudziądz
5:4
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Elana Toruń
Pauza
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Pauza
Drwęca Golub-Dobrzyń
0:0
Olimpia Grudziądz
Węgrowianka Węgrowo
2:0
Promień Kowalewo Pomorskie
UKS Boguszewo
2:3
Sparta Brodnica
Gol Brodnica
1:1
Sokół Radomin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
18:1
Elana Toruń
Olimpia Grudziądz
0:0
Węgrowianka Węgrowo
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:2
Drwęca Golub-Dobrzyń
Sokół Radomin
9:0
UKS Boguszewo
Promień Kowalewo Pomorskie
1:1
Gol Brodnica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
Pauza
Drwęca Golub-Dobrzyń
Pauza
Elana Toruń
0:6
Sokół Radomin
Gol Brodnica
6:2
Olimpia Grudziądz
Węgrowianka Węgrowo
4:3
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
UKS Boguszewo
6:4
Promień Kowalewo Pomorskie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
Pauza
Sokół Radomin
Pauza
Olimpia Grudziądz
7:1
UKS Boguszewo
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
3:4
Gol Brodnica
Promień Kowalewo Pomorskie
5:0
Elana Toruń
Drwęca Golub-Dobrzyń
7:0
Węgrowianka Węgrowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij