zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ślesin
Pauza
Sokół Kleczew
0:3
Znicz Władysławów
Strażak Licheń Stary
4:2
Sparta Sklejka Orzechowo
Górnik Konin
4:3
GKS Sompolno
Górnik Kłodawa
3:0*
Victoria Września
Olimpia II Koło
4:3
MKS Dąbie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Konin
2:1
Sokół Kleczew
Znicz Władysławów
0:3
Olimpia II Koło
Sparta Sklejka Orzechowo
5:2
Górnik Kłodawa
Strażak Licheń Stary
2:4
LKS Ślesin
Victoria Września
10:1
MKS Dąbie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Licheń Stary
Pauza
Górnik Kłodawa
0:4
LKS Ślesin
Górnik Konin
4:2
Olimpia II Koło
Znicz Władysławów
1:12
Victoria Września
Sparta Sklejka Orzechowo
6:1
MKS Dąbie
GKS Sompolno
1:3
Sokół Kleczew
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kleczew
Pauza
Olimpia II Koło
- : -
GKS Sompolno
Górnik Konin
- : -
Victoria Września
LKS Ślesin
- : -
MKS Dąbie
Sparta Sklejka Orzechowo
- : -
Znicz Władysławów
Strażak Licheń Stary
- : -
Górnik Kłodawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Kłodawa
Pauza
LKS Ślesin
- : -
Znicz Władysławów
Sparta Sklejka Orzechowo
- : -
Górnik Konin
GKS Sompolno
- : -
Victoria Września
MKS Dąbie
- : -
Strażak Licheń Stary
Sokół Kleczew
- : -
Olimpia II Koło
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Koło
Pauza
LKS Ślesin
- : -
Górnik Konin
Sparta Sklejka Orzechowo
- : -
GKS Sompolno
Strażak Licheń Stary
- : -
Znicz Władysławów
Victoria Września
- : -
Sokół Kleczew
MKS Dąbie
- : -
Górnik Kłodawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Dąbie
Pauza
Strażak Licheń Stary
- : -
Górnik Konin
GKS Sompolno
- : -
LKS Ślesin
Górnik Kłodawa
- : -
Znicz Władysławów
Sokół Kleczew
- : -
Sparta Sklejka Orzechowo
Olimpia II Koło
- : -
Victoria Września
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
Pauza
LKS Ślesin
- : -
Sokół Kleczew
Sparta Sklejka Orzechowo
- : -
Olimpia II Koło
Górnik Kłodawa
- : -
Górnik Konin
Znicz Władysławów
- : -
MKS Dąbie
GKS Sompolno
- : -
Strażak Licheń Stary
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Władysławów
Pauza
Górnik Konin
- : -
MKS Dąbie
Sparta Sklejka Orzechowo
- : -
Victoria Września
Sokół Kleczew
- : -
Strażak Licheń Stary
Olimpia II Koło
- : -
LKS Ślesin
GKS Sompolno
- : -
Górnik Kłodawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Sklejka Orzechowo
Pauza
Victoria Września
- : -
LKS Ślesin
Znicz Władysławów
- : -
Górnik Konin
Górnik Kłodawa
- : -
Sokół Kleczew
Olimpia II Koło
- : -
Strażak Licheń Stary
MKS Dąbie
- : -
GKS Sompolno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Konin
Pauza
Sokół Kleczew
- : -
MKS Dąbie
Znicz Władysławów
- : -
GKS Sompolno
LKS Ślesin
- : -
Sparta Sklejka Orzechowo
Strażak Licheń Stary
- : -
Victoria Września
Olimpia II Koło
- : -
Górnik Kłodawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij