zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gołuchów
5:2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Centra Ostrów Wielkopolski
8:0
Czarni Dobrzyca
Jarota Hotel Jarocin
3:0
Raszkowianka Raszków
Astra Krotoszyn
4:1
Barycz Janków Przygodzki
Piast Kobylin
0:3
Calisia 14 Kalisz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Dobrzyca
3:1
Calisia 14 Kalisz
Centra Ostrów Wielkopolski
3:0
Jarota Hotel Jarocin
Raszkowianka Raszków
3:4
Astra Krotoszyn
Barycz Janków Przygodzki
0:3
LKS Gołuchów
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
6:1
Piast Kobylin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Jarota Hotel Jarocin
4:3
Czarni Dobrzyca
Calisia 14 Kalisz
2:3
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Piast Kobylin
4:1
Barycz Janków Przygodzki
Astra Krotoszyn
1:0
Centra Ostrów Wielkopolski
LKS Gołuchów
2:7
Raszkowianka Raszków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Barycz Janków Przygodzki
1:0
Calisia 14 Kalisz
Czarni Dobrzyca
3:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Raszkowianka Raszków
7:1
Piast Kobylin
Jarota Hotel Jarocin
4:2
Astra Krotoszyn
Centra Ostrów Wielkopolski
3:0
LKS Gołuchów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Kobylin
1:5
Centra Ostrów Wielkopolski
Calisia 14 Kalisz
1:1
Raszkowianka Raszków
Astra Krotoszyn
5:1
Czarni Dobrzyca
LKS Gołuchów
3:4
Jarota Hotel Jarocin
Barycz Janków Przygodzki
2:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Dobrzyca
6:3
Barycz Janków Przygodzki
Raszkowianka Raszków
2:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Astra Krotoszyn
1:2
LKS Gołuchów
Jarota Hotel Jarocin
14:1
Piast Kobylin
Centra Ostrów Wielkopolski
5:0
Calisia 14 Kalisz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Kobylin
1:10
Astra Krotoszyn
Calisia 14 Kalisz
3:3
Jarota Hotel Jarocin
LKS Gołuchów
5:0
Czarni Dobrzyca
Barycz Janków Przygodzki
0:10
Raszkowianka Raszków
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
1:4
Centra Ostrów Wielkopolski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Dobrzyca
1:5
Raszkowianka Raszków
Centra Ostrów Wielkopolski
14:0
Barycz Janków Przygodzki
Astra Krotoszyn
3:0
Calisia 14 Kalisz
LKS Gołuchów
15:0
Piast Kobylin
Jarota Hotel Jarocin
2:4
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Kobylin
5:0
Czarni Dobrzyca
Calisia 14 Kalisz
3:1
LKS Gołuchów
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
0:2
Astra Krotoszyn
Raszkowianka Raszków
1:1
Centra Ostrów Wielkopolski
Barycz Janków Przygodzki
2:3
Jarota Hotel Jarocin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Raszkowianka Raszków
3:0*
Jarota Hotel Jarocin
Czarni Dobrzyca
0:3
Centra Ostrów Wielkopolski
Barycz Janków Przygodzki
2:4
Astra Krotoszyn
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
1:1
LKS Gołuchów
Calisia 14 Kalisz
1:3
Piast Kobylin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Dobrzyca
1:7
Calisia 14 Kalisz
Piast Kobylin
5:3
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
LKS Gołuchów
4:1
Barycz Janków Przygodzki
Jarota Hotel Jarocin
0:3*
Centra Ostrów Wielkopolski
Astra Krotoszyn
3:1
Raszkowianka Raszków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Dobrzyca
3:0*
Jarota Hotel Jarocin
Raszkowianka Raszków
2:0
LKS Gołuchów
Centra Ostrów Wielkopolski
0:0
Astra Krotoszyn
Barycz Janków Przygodzki
4:7
Piast Kobylin
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
5:3
Calisia 14 Kalisz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Astra Krotoszyn
3:0*
Jarota Hotel Jarocin
Piast Kobylin
0:2
Raszkowianka Raszków
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
8:2
Czarni Dobrzyca
LKS Gołuchów
0:1
Centra Ostrów Wielkopolski
Calisia 14 Kalisz
- : -
Barycz Janków Przygodzki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Jarota Hotel Jarocin
0:3*
LKS Gołuchów
Czarni Dobrzyca
0:8
Astra Krotoszyn
Centra Ostrów Wielkopolski
4:1
Piast Kobylin
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
2:1
Barycz Janków Przygodzki
Raszkowianka Raszków
6:0
Calisia 14 Kalisz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
1:0
Calisia 14 Kalisz
Piast Kobylin
3:0*
Jarota Hotel Jarocin
LKS Gołuchów
0:3
Astra Krotoszyn
Barycz Janków Przygodzki
7:1
Czarni Dobrzyca
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
5:0
Raszkowianka Raszków
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Jarota Hotel Jarocin
0:3*
Calisia 14 Kalisz
Czarni Dobrzyca
2:2
LKS Gołuchów
Astra Krotoszyn
8:0
Piast Kobylin
Centra Ostrów Wielkopolski
2:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Raszkowianka Raszków
3:1
Barycz Janków Przygodzki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
3:0*
Jarota Hotel Jarocin
Piast Kobylin
- : -
LKS Gołuchów
Raszkowianka Raszków
- : -
Czarni Dobrzyca
Calisia 14 Kalisz
- : -
Astra Krotoszyn
Barycz Janków Przygodzki
- : -
Centra Ostrów Wielkopolski
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gołuchów
- : -
Calisia 14 Kalisz
Czarni Dobrzyca
- : -
Piast Kobylin
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
- : -
Astra Krotoszyn
Centra Ostrów Wielkopolski
2:1
Raszkowianka Raszków
Jarota Hotel Jarocin
0:3*
Barycz Janków Przygodzki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij