zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
9:0
GKS Kowale
KORNER Korne
3:1
Gryf Tczew
Jantar Ustka
1:3
Gryf Wejherowo
Pogoń Lębork
8:0
Chojniczanka Chojnice
Akademia Sportowa POMORZE
1:1
Arka Gdynia
Gryf Słupsk
1:9
Gedania Gdańsk
Biało Zielone Gdańsk
6:1
Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia
15:0
Gryf Wejherowo
Gryf Tczew
1:2
Jantar Ustka
Akademia Sportowa POMORZE
4:0
Pogoń Lębork
GKS Kowale
2:9
KORNER Korne
Czarni Pruszcz Gdański
8:0
Gryf Słupsk
Gedania Gdańsk
1:3
KP Starogard Gdański
Chojniczanka Chojnice
0:9
Biało Zielone Gdańsk
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Lębork
1:10
Arka Gdynia
KORNER Korne
3:5
Gedania Gdańsk
KP Starogard Gdański
7:0
Czarni Pruszcz Gdański
Jantar Ustka
5:1
GKS Kowale
Gryf Słupsk
0:0
Chojniczanka Chojnice
Gryf Wejherowo
2:1
Gryf Tczew
Biało Zielone Gdańsk
4:1
Akademia Sportowa POMORZE
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kowale
1:5
Gryf Wejherowo
Arka Gdynia
5:0
Gryf Tczew
Pogoń Lębork
1:7
Biało Zielone Gdańsk
Akademia Sportowa POMORZE
12:0
Gryf Słupsk
Gedania Gdańsk
8:2
Jantar Ustka
Chojniczanka Chojnice
0:4
KP Starogard Gdański
Czarni Pruszcz Gdański
1:2
KORNER Korne
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KORNER Korne
4:4
Chojniczanka Chojnice
Jantar Ustka
0:3
Czarni Pruszcz Gdański
KP Starogard Gdański
0:1
Akademia Sportowa POMORZE
Gryf Tczew
2:1
GKS Kowale
Biało Zielone Gdańsk
4:3
Arka Gdynia
Gryf Słupsk
1:3
Pogoń Lębork
Gryf Wejherowo
4:5
Gedania Gdańsk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Lębork
2:3
KP Starogard Gdański
Arka Gdynia
19:0
GKS Kowale
Gedania Gdańsk
4:1
Gryf Tczew
Akademia Sportowa POMORZE
8:1
KORNER Korne
Biało Zielone Gdańsk
16:0
Gryf Słupsk
Chojniczanka Chojnice
3:0
Jantar Ustka
Czarni Pruszcz Gdański
5:2
Gryf Wejherowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kowale
1:10
Gedania Gdańsk
Gryf Tczew
1:3
Czarni Pruszcz Gdański
KP Starogard Gdański
0:6
Biało Zielone Gdańsk
Gryf Wejherowo
2:3
Chojniczanka Chojnice
Gryf Słupsk
0:13
Arka Gdynia
Jantar Ustka
0:4
Akademia Sportowa POMORZE
KORNER Korne
3:6
Pogoń Lębork
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Pruszcz Gdański
7:2
GKS Kowale
Gryf Słupsk
1:7
KP Starogard Gdański
Chojniczanka Chojnice
4:1
Gryf Tczew
Akademia Sportowa POMORZE
6:2
Gryf Wejherowo
Pogoń Lębork
0:1
Jantar Ustka
Arka Gdynia
6:2
Gedania Gdańsk
Biało Zielone Gdańsk
10:0
KORNER Korne
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KORNER Korne
3:0
Gryf Słupsk
GKS Kowale
1:1
Chojniczanka Chojnice
KP Starogard Gdański
1:5
Arka Gdynia
Jantar Ustka
0:8
Biało Zielone Gdańsk
Gryf Tczew
2:2
Akademia Sportowa POMORZE
Gedania Gdańsk
3:0
Czarni Pruszcz Gdański
Gryf Wejherowo
3:2
Pogoń Lębork
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Lębork
3:1
Gryf Tczew
Akademia Sportowa POMORZE
9:1
GKS Kowale
KP Starogard Gdański
6:1
KORNER Korne
Biało Zielone Gdańsk
3:0
Gryf Wejherowo
Gryf Słupsk
0:2
Jantar Ustka
Chojniczanka Chojnice
0:6
Gedania Gdańsk
Arka Gdynia
13:3
Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KORNER Korne
0:18
Arka Gdynia
GKS Kowale
0:6
Pogoń Lębork
Gryf Wejherowo
8:0
Gryf Słupsk
Jantar Ustka
0:4
KP Starogard Gdański
Gryf Tczew
0:7
Biało Zielone Gdańsk
Gedania Gdańsk
6:1
Akademia Sportowa POMORZE
Czarni Pruszcz Gdański
3:1
Chojniczanka Chojnice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
2:2
Gryf Wejherowo
Pogoń Lębork
1:5
Gedania Gdańsk
Arka Gdynia
12:1
Chojniczanka Chojnice
KORNER Korne
5:4
Jantar Ustka
Biało Zielone Gdańsk
17:0
GKS Kowale
Akademia Sportowa POMORZE
2:3
Czarni Pruszcz Gdański
Gryf Słupsk
1:1
Gryf Tczew
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kowale
3:0
Gryf Słupsk
Gedania Gdańsk
0:9
Biało Zielone Gdańsk
Jantar Ustka
0:9
Arka Gdynia
Chojniczanka Chojnice
2:1
Akademia Sportowa POMORZE
Gryf Tczew
2:1
KP Starogard Gdański
Gryf Wejherowo
2:3
KORNER Korne
Czarni Pruszcz Gdański
2:2
Pogoń Lębork
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Tczew
2:1
KORNER Korne
Chojniczanka Chojnice
4:1
Pogoń Lębork
GKS Kowale
1:3
KP Starogard Gdański
Gryf Wejherowo
5:2
Jantar Ustka
Czarni Pruszcz Gdański
1:4
Biało Zielone Gdańsk
Gedania Gdańsk
11:2
Gryf Słupsk
Arka Gdynia
3:2
Akademia Sportowa POMORZE
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
0:0
Gedania Gdańsk
Gryf Słupsk
0:7
Czarni Pruszcz Gdański
Jantar Ustka
2:2
Gryf Tczew
KORNER Korne
2:3
GKS Kowale
Gryf Wejherowo
1:6
Arka Gdynia
Pogoń Lębork
1:1
Akademia Sportowa POMORZE
Biało Zielone Gdańsk
8:0
Chojniczanka Chojnice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniczanka Chojnice
4:1
Gryf Słupsk
Arka Gdynia
7:0
Pogoń Lębork
Akademia Sportowa POMORZE
0:3
Biało Zielone Gdańsk
Gedania Gdańsk
3:0
KORNER Korne
GKS Kowale
3:3
Jantar Ustka
Gryf Tczew
3:0
Gryf Wejherowo
Czarni Pruszcz Gdański
0:0
KP Starogard Gdański
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
11:0
Chojniczanka Chojnice
Jantar Ustka
4:3
Gedania Gdańsk
Gryf Wejherowo
1:0
GKS Kowale
Gryf Tczew
1:4
Arka Gdynia
KORNER Korne
0:0
Czarni Pruszcz Gdański
Gryf Słupsk
0:9
Akademia Sportowa POMORZE
Biało Zielone Gdańsk
5:1
Pogoń Lębork
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniczanka Chojnice
1:1
KORNER Korne
GKS Kowale
3:0
Gryf Tczew
Pogoń Lębork
2:0
Gryf Słupsk
Akademia Sportowa POMORZE
6:3
KP Starogard Gdański
Czarni Pruszcz Gdański
1:1
Jantar Ustka
Arka Gdynia
2:3
Biało Zielone Gdańsk
Gedania Gdańsk
8:1
Gryf Wejherowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
5:0
Pogoń Lębork
GKS Kowale
0:14
Arka Gdynia
Gryf Tczew
0:2
Gedania Gdańsk
Gryf Wejherowo
3:4
Czarni Pruszcz Gdański
Gryf Słupsk
0:10
Biało Zielone Gdańsk
Jantar Ustka
2:1
Chojniczanka Chojnice
KORNER Korne
0:5
Akademia Sportowa POMORZE
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Biało Zielone Gdańsk
3:0
KP Starogard Gdański
Chojniczanka Chojnice
3:4
Gryf Wejherowo
Pogoń Lębork
8:3
KORNER Korne
Arka Gdynia
14:0
Gryf Słupsk
Czarni Pruszcz Gdański
3:1
Gryf Tczew
Akademia Sportowa POMORZE
5:1
Jantar Ustka
Gedania Gdańsk
3:0
GKS Kowale
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
3:1
Gryf Słupsk
Gryf Tczew
3:1
Chojniczanka Chojnice
GKS Kowale
3:2
Czarni Pruszcz Gdański
KORNER Korne
0:15
Biało Zielone Gdańsk
Jantar Ustka
0:2
Pogoń Lębork
Gryf Wejherowo
1:0
Akademia Sportowa POMORZE
Gedania Gdańsk
2:10
Arka Gdynia
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Lębork
0:4
Gryf Wejherowo
Czarni Pruszcz Gdański
1:4
Gedania Gdańsk
Chojniczanka Chojnice
1:1
GKS Kowale
Akademia Sportowa POMORZE
2:4
Gryf Tczew
Gryf Słupsk
1:1
KORNER Korne
Biało Zielone Gdańsk
9:1
Jantar Ustka
Arka Gdynia
1:1
KP Starogard Gdański
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Tczew
1:2
Pogoń Lębork
GKS Kowale
0:5
Akademia Sportowa POMORZE
KORNER Korne
0:1
KP Starogard Gdański
Jantar Ustka
3:1
Gryf Słupsk
Gedania Gdańsk
5:2
Chojniczanka Chojnice
Gryf Wejherowo
0:8
Biało Zielone Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański
1:4
Arka Gdynia
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Lębork
3:0
GKS Kowale
Chojniczanka Chojnice
0:4
Czarni Pruszcz Gdański
KP Starogard Gdański
2:2
Jantar Ustka
Biało Zielone Gdańsk
12:0
Gryf Tczew
Akademia Sportowa POMORZE
2:4
Gedania Gdańsk
Arka Gdynia
14:1
KORNER Korne
Gryf Słupsk
3:2
Gryf Wejherowo
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniczanka Chojnice
0:16
Arka Gdynia
GKS Kowale
0:14
Biało Zielone Gdańsk
Jantar Ustka
1:1
KORNER Korne
Gryf Wejherowo
4:4
KP Starogard Gdański
Gryf Tczew
5:1
Gryf Słupsk
Gedania Gdańsk
4:2
Pogoń Lębork
Czarni Pruszcz Gdański
3:2
Akademia Sportowa POMORZE
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Biało Zielone Gdańsk
11:1
Gedania Gdańsk
KP Starogard Gdański
4:2
Gryf Tczew
Gryf Słupsk
2:0
GKS Kowale
Pogoń Lębork
1:4
Czarni Pruszcz Gdański
Akademia Sportowa POMORZE
4:0
Chojniczanka Chojnice
KORNER Korne
4:2
Gryf Wejherowo
Arka Gdynia
2:1
Jantar Ustka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij