zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Korona-Pogoń Stawiszyn
Iskra Sieroszewice
5:0
Calisia Kalisz II
Centra Ostrów Wielkopolski
3:1
LKS Gołuchów
Jarota Hotel Jarocin
10:1
Barycz Janków Przygodzki
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
- : -
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
Pauza
Jarota Hotel Jarocin
11:1
Korona-Pogoń Stawiszyn
LKS Gołuchów
1:5
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Barycz Janków Przygodzki
1:4
Iskra Sieroszewice
Calisia Kalisz II
0:4
Centra Ostrów Wielkopolski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Gołuchów
Iskra Sieroszewice
1:2
Jarota Hotel Jarocin
Centra Ostrów Wielkopolski
5:1
Barycz Janków Przygodzki
Korona-Pogoń Stawiszyn
10:0
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
9:0
Calisia Kalisz II
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Calisia Kalisz II
Pauza
Jarota Hotel Jarocin
12:1
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
LKS Gołuchów
0:3
Korona-Pogoń Stawiszyn
Barycz Janków Przygodzki
1:9
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Iskra Sieroszewice
3:1
Centra Ostrów Wielkopolski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Barycz Janków Przygodzki
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
3:2
LKS Gołuchów
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
4:0
Iskra Sieroszewice
Centra Ostrów Wielkopolski
1:5
Jarota Hotel Jarocin
Korona-Pogoń Stawiszyn
3:3
Calisia Kalisz II
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Sieroszewice
Pauza
Jarota Hotel Jarocin
4:0
LKS Gołuchów
Centra Ostrów Wielkopolski
0:4
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Barycz Janków Przygodzki
1:0
Korona-Pogoń Stawiszyn
Calisia Kalisz II
1:1
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Centra Ostrów Wielkopolski
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
4:0
Barycz Janków Przygodzki
LKS Gołuchów
3:0
Calisia Kalisz II
Korona-Pogoń Stawiszyn
4:1
Iskra Sieroszewice
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
2:1
Jarota Hotel Jarocin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Pauza
Jarota Hotel Jarocin
10:1
Calisia Kalisz II
Iskra Sieroszewice
5:1
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
Barycz Janków Przygodzki
1:10
LKS Gołuchów
Centra Ostrów Wielkopolski
0:3
Korona-Pogoń Stawiszyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Jarota Hotel Jarocin
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
3:1
Centra Ostrów Wielkopolski
LKS Gołuchów
2:1
Iskra Sieroszewice
Korona-Pogoń Stawiszyn
0:6
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Calisia Kalisz II
0:5
Barycz Janków Przygodzki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona-Pogoń Stawiszyn
Pauza
LKS Gołuchów
3:1
Centra Ostrów Wielkopolski
Calisia Kalisz II
1:3
Iskra Sieroszewice
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
1:7
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Jarota Hotel Jarocin
- : -
Barycz Janków Przygodzki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
Centra Ostrów Wielkopolski
1:2
Calisia Kalisz II
Korona-Pogoń Stawiszyn
1:2
Jarota Hotel Jarocin
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
6:1
LKS Gołuchów
Iskra Sieroszewice
- : -
Barycz Janków Przygodzki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Gołuchów
Jarota Hotel Jarocin
5:0
Iskra Sieroszewice
Calisia Kalisz II
1:5
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
2:0
Korona-Pogoń Stawiszyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Calisia Kalisz II
Centra Ostrów Wielkopolski
3:3
Iskra Sieroszewice
Korona-Pogoń Stawiszyn
6:1
LKS Gołuchów
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
0:5
Jarota Hotel Jarocin
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
3:0*
Barycz Janków Przygodzki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Barycz Janków Przygodzki
Pauza
LKS Gołuchów
4:1
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
Iskra Sieroszewice
0:2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Calisia Kalisz II
1:7
Korona-Pogoń Stawiszyn
Jarota Hotel Jarocin
4:0
Centra Ostrów Wielkopolski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Sieroszewice
Pauza
LKS Gołuchów
0:1
Jarota Hotel Jarocin
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
6:1
Calisia Kalisz II
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
3:0
Centra Ostrów Wielkopolski
Korona-Pogoń Stawiszyn
- : -
Barycz Janków Przygodzki
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
Pauza
Jarota Hotel Jarocin
1:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Barycz Janków Przygodzki
- : -
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
Iskra Sieroszewice
1:2
Korona-Pogoń Stawiszyn
Calisia Kalisz II
- : -
LKS Gołuchów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Pauza
Calisia Kalisz II
- : -
Jarota Hotel Jarocin
LKS Gołuchów
- : -
Barycz Janków Przygodzki
Korona-Pogoń Stawiszyn
- : -
Centra Ostrów Wielkopolski
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
- : -
Iskra Sieroszewice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Jarota Hotel Jarocin
Pauza
Calisia Kalisz II
- : -
Barycz Janków Przygodzki
Centra Ostrów Wielkopolski
- : -
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
Iskra Sieroszewice
- : -
LKS Gołuchów
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
- : -
Korona-Pogoń Stawiszyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij