zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
5:1
Grom Wolsztyn
KKS Kalisz
0:1
Dąbroczanka Pępowo
PKS Racot
2:2
LKS Gołuchów
Orzeł Mroczeń
1:1
Olimpia Koło
Victoria Ostrzeszów
2:1
Obra 1912 Kościan
Jarota II Hotel Jarocin
1:4
Górnik Konin
Warta Krzymów
0:3
LKS Ślesin
SKP Słupca
3:0
Piast Kobylin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbroczanka Pępowo
0:1
Olimpia Koło
LKS Ślesin
3:3
Górnik Konin
Obra 1912 Kościan
7:0
PKS Racot
Jarota II Hotel Jarocin
1:2
Orzeł Mroczeń
Grom Wolsztyn
2:3
Victoria Ostrzeszów
KKS Kalisz
4:1
SKP Słupca
LKS Gołuchów
0:2
Warta Krzymów
Piast Kobylin
0:2
Victoria Września
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
2:0
Jarota II Hotel Jarocin
Orzeł Mroczeń
2:1
LKS Ślesin
Victoria Ostrzeszów
0:0
Piast Kobylin
Warta Krzymów
0:2
Obra 1912 Kościan
Victoria Września
2:2
KKS Kalisz
SKP Słupca
0:1
Dąbroczanka Pępowo
Górnik Konin
3:2
LKS Gołuchów
PKS Racot
2:0
Grom Wolsztyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ślesin
1:0
Olimpia Koło
Piast Kobylin
0:3
PKS Racot
Obra 1912 Kościan
1:3
Górnik Konin
Grom Wolsztyn
4:1
Warta Krzymów
KKS Kalisz
0:1
Victoria Ostrzeszów
LKS Gołuchów
1:2
Orzeł Mroczeń
SKP Słupca
3:4
Victoria Września
Jarota II Hotel Jarocin
0:1
Dąbroczanka Pępowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
0:1
Dąbroczanka Pępowo
Olimpia Koło
1:2
LKS Gołuchów
Warta Krzymów
1:1
Piast Kobylin
Górnik Konin
0:1
Grom Wolsztyn
PKS Racot
3:4
KKS Kalisz
Orzeł Mroczeń
1:1
Obra 1912 Kościan
Victoria Ostrzeszów
1:1
SKP Słupca
Jarota II Hotel Jarocin
3:1
LKS Ślesin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Wolsztyn
3:3
Orzeł Mroczeń
Obra 1912 Kościan
1:0
Olimpia Koło
Dąbroczanka Pępowo
2:1
LKS Ślesin
Victoria Września
5:1
Victoria Ostrzeszów
KKS Kalisz
2:1
Warta Krzymów
LKS Gołuchów
0:1
Jarota II Hotel Jarocin
SKP Słupca
2:1
PKS Racot
Piast Kobylin
2:5
Górnik Konin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
1:0
Grom Wolsztyn
PKS Racot
1:1
Victoria Września
LKS Ślesin
1:1
LKS Gołuchów
Orzeł Mroczeń
2:0
Piast Kobylin
Warta Krzymów
1:1
SKP Słupca
Victoria Ostrzeszów
3:4
Dąbroczanka Pępowo
Jarota II Hotel Jarocin
1:2
Obra 1912 Kościan
Górnik Konin
1:0
KKS Kalisz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Wolsztyn
2:2
Jarota II Hotel Jarocin
Victoria Września
6:0
Warta Krzymów
Obra 1912 Kościan
0:2
LKS Ślesin
Górnik Konin
1:0
SKP Słupca
Dąbroczanka Pępowo
0:0
LKS Gołuchów
KKS Kalisz
0:1
Orzeł Mroczeń
Victoria Ostrzeszów
2:1
PKS Racot
Piast Kobylin
1:0
Olimpia Koło
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ślesin
2:0
Grom Wolsztyn
LKS Gołuchów
0:2
Obra 1912 Kościan
Górnik Konin
0:0
Victoria Września
PKS Racot
1:2
Dąbroczanka Pępowo
Orzeł Mroczeń
0:1
SKP Słupca
Warta Krzymów
0:2
Victoria Ostrzeszów
Jarota II Hotel Jarocin
0:0
Piast Kobylin
Olimpia Koło
0:3
KKS Kalisz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Wolsztyn
2:3
LKS Gołuchów
Dąbroczanka Pępowo
2:2
Obra 1912 Kościan
Victoria Września
4:2
Orzeł Mroczeń
SKP Słupca
0:0
Olimpia Koło
PKS Racot
2:0
Warta Krzymów
KKS Kalisz
1:1
Jarota II Hotel Jarocin
Piast Kobylin
2:5
LKS Ślesin
Victoria Ostrzeszów
1:3
Górnik Konin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gołuchów
4:0
Piast Kobylin
Olimpia Koło
1:3
Victoria Września
Warta Krzymów
0:6
Dąbroczanka Pępowo
LKS Ślesin
0:1
KKS Kalisz
Obra 1912 Kościan
1:0
Grom Wolsztyn
Górnik Konin
4:1
PKS Racot
Orzeł Mroczeń
2:0
Victoria Ostrzeszów
Jarota II Hotel Jarocin
4:1
SKP Słupca
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Racot
5:1
Orzeł Mroczeń
SKP Słupca
1:3
LKS Ślesin
Victoria Września
5:0
Jarota II Hotel Jarocin
Dąbroczanka Pępowo
2:1
Grom Wolsztyn
Warta Krzymów
0:1
Górnik Konin
KKS Kalisz
1:0
LKS Gołuchów
Victoria Ostrzeszów
1:2
Olimpia Koło
Piast Kobylin
0:5
Obra 1912 Kościan
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gołuchów
1:0
SKP Słupca
Olimpia Koło
1:3
PKS Racot
Grom Wolsztyn
5:0
Piast Kobylin
LKS Ślesin
1:3
Victoria Września
Obra 1912 Kościan
2:1
KKS Kalisz
Górnik Konin
0:0
Dąbroczanka Pępowo
Orzeł Mroczeń
1:2
Warta Krzymów
Jarota II Hotel Jarocin
2:2
Victoria Ostrzeszów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Słupca
2:2
Obra 1912 Kościan
Warta Krzymów
0:1
Olimpia Koło
Victoria Września
1:1
LKS Gołuchów
Górnik Konin
3:0
Orzeł Mroczeń
PKS Racot
0:0
Jarota II Hotel Jarocin
Dąbroczanka Pępowo
0:0
Piast Kobylin
KKS Kalisz
1:1
Grom Wolsztyn
Victoria Ostrzeszów
0:2
LKS Ślesin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Konin
5:2
Jarota II Hotel Jarocin
Dąbroczanka Pępowo
1:1
KKS Kalisz
LKS Ślesin
6:0
Warta Krzymów
Grom Wolsztyn
2:4
Victoria Września
Obra 1912 Kościan
3:0
Victoria Ostrzeszów
LKS Gołuchów
6:1
PKS Racot
Piast Kobylin
1:3
SKP Słupca
Olimpia Koło
3:3
Orzeł Mroczeń
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Słupca
3:1
KKS Kalisz
Górnik Konin
0:2
LKS Ślesin
Olimpia Koło
0:3
Dąbroczanka Pępowo
Victoria Września
6:0
Piast Kobylin
PKS Racot
0:1
Obra 1912 Kościan
Warta Krzymów
1:2
LKS Gołuchów
Orzeł Mroczeń
3:1
Jarota II Hotel Jarocin
Victoria Ostrzeszów
1:1
Grom Wolsztyn
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Wolsztyn
2:2
PKS Racot
Dąbroczanka Pępowo
3:1
SKP Słupca
LKS Ślesin
0:1
Orzeł Mroczeń
Obra 1912 Kościan
4:0
Warta Krzymów
KKS Kalisz
1:2
Victoria Września
Jarota II Hotel Jarocin
0:3
Olimpia Koło
LKS Gołuchów
1:4
Górnik Konin
Piast Kobylin
2:0
Victoria Ostrzeszów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Racot
2:1
Piast Kobylin
Olimpia Koło
1:1
LKS Ślesin
Victoria Września
3:0
SKP Słupca
Dąbroczanka Pępowo
3:0
Jarota II Hotel Jarocin
Górnik Konin
0:0
Obra 1912 Kościan
Orzeł Mroczeń
0:0
LKS Gołuchów
Victoria Ostrzeszów
0:2
KKS Kalisz
Warta Krzymów
2:7
Grom Wolsztyn
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Wolsztyn
2:1
Górnik Konin
SKP Słupca
3:0
Victoria Ostrzeszów
Dąbroczanka Pępowo
0:2
Victoria Września
LKS Ślesin
3:0
Jarota II Hotel Jarocin
Obra 1912 Kościan
1:2
Orzeł Mroczeń
KKS Kalisz
0:1
PKS Racot
LKS Gołuchów
0:1
Olimpia Koło
Piast Kobylin
3:0
Warta Krzymów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
2:3
Obra 1912 Kościan
LKS Ślesin
0:2
Dąbroczanka Pępowo
Jarota II Hotel Jarocin
0:3
LKS Gołuchów
PKS Racot
3:2
SKP Słupca
Górnik Konin
2:0
Piast Kobylin
Orzeł Mroczeń
1:0
Grom Wolsztyn
Warta Krzymów
0:3
KKS Kalisz
Victoria Ostrzeszów
1:2
Victoria Września
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Kalisz
0:1
Górnik Konin
LKS Gołuchów
0:1
LKS Ślesin
Dąbroczanka Pępowo
5:0
Victoria Ostrzeszów
Victoria Września
0:0
PKS Racot
Obra 1912 Kościan
3:0
Jarota II Hotel Jarocin
SKP Słupca
5:1
Warta Krzymów
Piast Kobylin
0:2
Orzeł Mroczeń
Grom Wolsztyn
4:2
Olimpia Koło
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Jarota II Hotel Jarocin
0:3
Grom Wolsztyn
Orzeł Mroczeń
0:5
KKS Kalisz
Olimpia Koło
4:0
Piast Kobylin
LKS Ślesin
3:3
Obra 1912 Kościan
SKP Słupca
1:0
Górnik Konin
LKS Gołuchów
0:1
Dąbroczanka Pępowo
PKS Racot
0:1
Victoria Ostrzeszów
Warta Krzymów
1:2
Victoria Września
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbroczanka Pępowo
6:0
PKS Racot
Victoria Września
0:0
Górnik Konin
Obra 1912 Kościan
0:1
LKS Gołuchów
Piast Kobylin
3:0
Jarota II Hotel Jarocin
Grom Wolsztyn
4:1
LKS Ślesin
KKS Kalisz
3:1
Olimpia Koło
SKP Słupca
3:0
Orzeł Mroczeń
Victoria Ostrzeszów
5:0
Warta Krzymów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
0:1
Górnik Konin
LKS Ślesin
3:0
PKS Racot
Obra 1912 Kościan
1:1
Victoria Września
LKS Gołuchów
3:0
Victoria Ostrzeszów
Piast Kobylin
0:1
KKS Kalisz
Grom Wolsztyn
5:0
SKP Słupca
Orzeł Mroczeń
2:2
Dąbroczanka Pępowo
Jarota II Hotel Jarocin
4:1
Warta Krzymów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Jarota II Hotel Jarocin
0:3
KKS Kalisz
Olimpia Koło
3:2
SKP Słupca
Obra 1912 Kościan
1:0
Dąbroczanka Pępowo
LKS Ślesin
3:2
Piast Kobylin
LKS Gołuchów
2:3
Grom Wolsztyn
Górnik Konin
1:2
Victoria Ostrzeszów
Orzeł Mroczeń
1:2
Victoria Września
Warta Krzymów
2:3
PKS Racot
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Kobylin
1:0
LKS Gołuchów
Dąbroczanka Pępowo
5:0
Warta Krzymów
Grom Wolsztyn
3:0
Obra 1912 Kościan
Victoria Września
6:1
Olimpia Koło
SKP Słupca
3:0
Jarota II Hotel Jarocin
PKS Racot
4:2
Górnik Konin
KKS Kalisz
1:2
LKS Ślesin
Victoria Ostrzeszów
3:0
Orzeł Mroczeń
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
3:0
Victoria Ostrzeszów
Obra 1912 Kościan
1:0
Piast Kobylin
LKS Ślesin
0:2
SKP Słupca
LKS Gołuchów
0:0
KKS Kalisz
Jarota II Hotel Jarocin
0:3
Victoria Września
Grom Wolsztyn
1:2
Dąbroczanka Pępowo
Orzeł Mroczeń
2:1
PKS Racot
Górnik Konin
4:0
Warta Krzymów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbroczanka Pępowo
0:0
Górnik Konin
Victoria Września
4:2
LKS Ślesin
KKS Kalisz
1:2
Obra 1912 Kościan
SKP Słupca
1:0
LKS Gołuchów
Victoria Ostrzeszów
3:0
Jarota II Hotel Jarocin
PKS Racot
2:7
Olimpia Koło
Piast Kobylin
1:1
Grom Wolsztyn
Warta Krzymów
1:4
Orzeł Mroczeń
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ślesin
3:2
Victoria Ostrzeszów
Jarota II Hotel Jarocin
0:3
PKS Racot
Olimpia Koło
2:2
Warta Krzymów
Piast Kobylin
0:2
Dąbroczanka Pępowo
Obra 1912 Kościan
3:0
SKP Słupca
Orzeł Mroczeń
1:3
Górnik Konin
LKS Gołuchów
1:2
Victoria Września
Grom Wolsztyn
1:1
KKS Kalisz
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Racot
2:3
LKS Ślesin
Dąbroczanka Pępowo
6:2
Orzeł Mroczeń
Warta Krzymów
3:0
Jarota II Hotel Jarocin
Victoria Września
2:1
Obra 1912 Kościan
KKS Kalisz
4:2
Piast Kobylin
SKP Słupca
3:0
Grom Wolsztyn
Victoria Ostrzeszów
1:1
LKS Gołuchów
Górnik Konin
2:0
Olimpia Koło
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij