zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkonia Szczecin
1:6
Gavia Choszczno
Gwardia Koszalin
Pauza
Football Academy Szczecin
0:0
AP Kotwica Kołobrzeg
Energetyk Gryfino
4:2
Akademia Piłkarska Szczecinek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gavia Choszczno
Pauza
Gwardia Koszalin
5:1
Football Academy Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
5:0
Energetyk Gryfino
Akademia Piłkarska Szczecinek
3:4
Arkonia Szczecin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Football Academy Szczecin
Pauza
Energetyk Gryfino
1:5
Gwardia Koszalin
Arkonia Szczecin
0:4
AP Kotwica Kołobrzeg
Gavia Choszczno
2:2
Akademia Piłkarska Szczecinek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Szczecinek
Pauza
AP Kotwica Kołobrzeg
2:0
Gavia Choszczno
Gwardia Koszalin
4:3
Arkonia Szczecin
Football Academy Szczecin
3:1
Energetyk Gryfino
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
Pauza
Akademia Piłkarska Szczecinek
1:4
AP Kotwica Kołobrzeg
Gavia Choszczno
0:2
Gwardia Koszalin
Arkonia Szczecin
3:0
Football Academy Szczecin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Kotwica Kołobrzeg
Pauza
Energetyk Gryfino
1:6
Arkonia Szczecin
Gwardia Koszalin
2:1
Akademia Piłkarska Szczecinek
Football Academy Szczecin
1:3
Gavia Choszczno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkonia Szczecin
Pauza
Akademia Piłkarska Szczecinek
1:1
Football Academy Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
3:1
Gwardia Koszalin
Gavia Choszczno
5:0
Energetyk Gryfino
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Koszalin
Pauza
AP Kotwica Kołobrzeg
3:2
Football Academy Szczecin
Gavia Choszczno
0:5
Arkonia Szczecin
Akademia Piłkarska Szczecinek
1:1
Energetyk Gryfino
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gavia Choszczno
Pauza
Energetyk Gryfino
1:8
AP Kotwica Kołobrzeg
Arkonia Szczecin
11:0
Akademia Piłkarska Szczecinek
Football Academy Szczecin
2:2
Gwardia Koszalin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Football Academy Szczecin
Pauza
Akademia Piłkarska Szczecinek
2:1
Gavia Choszczno
Gwardia Koszalin
12:0
Energetyk Gryfino
AP Kotwica Kołobrzeg
0:1
Arkonia Szczecin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Szczecinek
Pauza
Energetyk Gryfino
3:3
Football Academy Szczecin
Gavia Choszczno
3:0
AP Kotwica Kołobrzeg
Arkonia Szczecin
1:0
Gwardia Koszalin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
Pauza
AP Kotwica Kołobrzeg
4:0
Akademia Piłkarska Szczecinek
Football Academy Szczecin
4:0
Arkonia Szczecin
Gwardia Koszalin
4:0
Gavia Choszczno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Kotwica Kołobrzeg
Pauza
Akademia Piłkarska Szczecinek
0:2
Gwardia Koszalin
Gavia Choszczno
4:1
Football Academy Szczecin
Arkonia Szczecin
3:1
Energetyk Gryfino
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkonia Szczecin
Pauza
Energetyk Gryfino
3:3
Gavia Choszczno
Gwardia Koszalin
1:3
AP Kotwica Kołobrzeg
Football Academy Szczecin
3:3
Akademia Piłkarska Szczecinek
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij