zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Rodło II Kwidzyn
Rodło II Kwidzyn 5 11 6 - 0 3 2 0
2
DAP Rypin
DAP Rypin 5 9 5 - 0 2 3 0
3
AP MARKO-GOL Gdańsk
AP MARKO-GOL Gdańsk 5 8 2 - 2 2 2 1
4
Rodło II Kwidzyn
Rodło II Kwidzyn 5 3 0 - 3 0 3 2
5
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 3 0 - 3 0 3 2
6
Motława Suchy Dąb
Motława Suchy Dąb 5 3 0 - 5 0 3 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AP MARKO-GOL Gdańsk
1:0
Motława Suchy Dąb
Beniaminek 03 Starogard Gdański
0:2
Rodło II Kwidzyn
DAP Rypin
0:0
Rodło II Kwidzyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
0:0
AP MARKO-GOL Gdańsk
Motława Suchy Dąb
0:0
Rodło II Kwidzyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AP MARKO-GOL Gdańsk
1:0
Rodło II Kwidzyn
Motława Suchy Dąb
0:0
Beniaminek 03 Starogard Gdański
DAP Rypin
0:0
Rodło II Kwidzyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Rypin
0:0
AP MARKO-GOL Gdańsk
Rodło II Kwidzyn
0:0
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
0:1
DAP Rypin
Rodło II Kwidzyn
2:0
AP MARKO-GOL Gdańsk
Rodło II Kwidzyn
0:0
Motława Suchy Dąb
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Motława Suchy Dąb
0:4
DAP Rypin
Rodło II Kwidzyn
2:0
Rodło II Kwidzyn
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Wierzyca Pelplin
Wierzyca Pelplin 5 15 8 - 0 5 0 0
2
Gol Brodnica
Gol Brodnica 5 12 8 - 2 4 0 1
3
Bałtyk Gdynia
Bałtyk Gdynia 5 3 2 - 5 0 3 2
4
Akademia Piłkarska Eurotur
Akademia Piłkarska Eurotur 5 3 1 - 4 0 3 2
5
Pomezania Malbork
Pomezania Malbork 5 3 1 - 5 0 3 2
6
Czarni Pruszcz Gdański
Czarni Pruszcz Gdański 5 3 1 - 5 0 3 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gol Brodnica
0:1
Wierzyca Pelplin
Czarni Pruszcz Gdański
0:0
Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Eurotur
0:0
Pomezania Malbork
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Pruszcz Gdański
1:1
Akademia Piłkarska Eurotur
Pomezania Malbork
1:1
Bałtyk Gdynia
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
0:0
Akademia Piłkarska Eurotur
Pomezania Malbork
0:0
Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gol Brodnica
2:0
Czarni Pruszcz Gdański
Wierzyca Pelplin
1:0
Bałtyk Gdynia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Pruszcz Gdański
0:2
Wierzyca Pelplin
Bałtyk Gdynia
1:3
Gol Brodnica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Eurotur
0:2
Gol Brodnica
Pomezania Malbork
0:3
Wierzyca Pelplin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gol Brodnica
1:0
Pomezania Malbork
Wierzyca Pelplin
1:0
Akademia Piłkarska Eurotur

Faza Pucharowa

o V-te miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
AP MARKO-GOL Gdańsk
0:1
Bałtyk Gdynia
PÓŁFINAŁY
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło II Kwidzyn
1:0
Gol Brodnica
Wierzyca Pelplin
3:1
DAP Rypin
o III-cie miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Gol Brodnica
1:0
DAP Rypin
FINAŁ
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło II Kwidzyn
2:1
Wierzyca Pelplin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij