zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
1:1
MKS Nielba Wągrowiec
Przemysław Poznań
0:5
UKS Akademia Reissa Poznań
Oranje Poznań
1:5
Błękitni Owińska
SPN Szamotuły
1:0
UKS Śrem
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Owińska
1:2
Przemysław Poznań
UKS Akademia Reissa Poznań
7:1
SPN Szamotuły
MKS Nielba Wągrowiec
1:0
UKS Śrem
Lech Poznań
2:1
Oranje Poznań
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Śrem
0:5
UKS Akademia Reissa Poznań
Przemysław Poznań
1:2
Lech Poznań
Oranje Poznań
2:1
MKS Nielba Wągrowiec
SPN Szamotuły
1:2
Błękitni Owińska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Nielba Wągrowiec
4:2
UKS Akademia Reissa Poznań
Lech Poznań
4:2
SPN Szamotuły
Błękitni Owińska
2:2
UKS Śrem
Oranje Poznań
2:3
Przemysław Poznań
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Śrem
1:1
Lech Poznań
UKS Akademia Reissa Poznań
2:0
Błękitni Owińska
Przemysław Poznań
0:4
MKS Nielba Wągrowiec
SPN Szamotuły
2:0
Oranje Poznań
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemysław Poznań
1:8
SPN Szamotuły
Lech Poznań
1:0
UKS Akademia Reissa Poznań
MKS Nielba Wągrowiec
3:1
Błękitni Owińska
Oranje Poznań
2:3
UKS Śrem
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Śrem
1:0
Przemysław Poznań
UKS Akademia Reissa Poznań
4:0
Oranje Poznań
Błękitni Owińska
0:2
Lech Poznań
SPN Szamotuły
0:4
MKS Nielba Wągrowiec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Śrem
0:4
SPN Szamotuły
Błękitni Owińska
0:4
Oranje Poznań
MKS Nielba Wągrowiec
0:2
Lech Poznań
UKS Akademia Reissa Poznań
10:0
Przemysław Poznań
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Śrem
0:3
MKS Nielba Wągrowiec
Przemysław Poznań
2:4
Błękitni Owińska
Oranje Poznań
0:3
Lech Poznań
SPN Szamotuły
0:6
UKS Akademia Reissa Poznań
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Nielba Wągrowiec
5:1
Oranje Poznań
Błękitni Owińska
1:5
SPN Szamotuły
UKS Akademia Reissa Poznań
4:0
UKS Śrem
Lech Poznań
2:0
Przemysław Poznań
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemysław Poznań
3:3
Oranje Poznań
SPN Szamotuły
0:5
Lech Poznań
UKS Akademia Reissa Poznań
3:1
MKS Nielba Wągrowiec
UKS Śrem
0:1
Błękitni Owińska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Owińska
2:3
UKS Akademia Reissa Poznań
MKS Nielba Wągrowiec
1:0
Przemysław Poznań
Oranje Poznań
4:4
SPN Szamotuły
Lech Poznań
2:0
UKS Śrem
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Śrem
0:3
Oranje Poznań
Błękitni Owińska
0:5
MKS Nielba Wągrowiec
UKS Akademia Reissa Poznań
1:1
Lech Poznań
SPN Szamotuły
0:1
Przemysław Poznań
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Oranje Poznań
- : -
UKS Akademia Reissa Poznań
Przemysław Poznań
- : -
UKS Śrem
Lech Poznań
- : -
Błękitni Owińska
MKS Nielba Wągrowiec
- : -
SPN Szamotuły
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij