zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wierzbinek
Pauza
Sparta Barłogi
12:2
LZS Karszew
GKS Osiek Wielki
4:2
SRW Łuczywno
Orion Skulsk
2:1
Fanclub Dąbroszyn
Baszta Przedecz
0:0
Sokół II Kleczew
Czarni Brzeźno
7:1
Kasztelania II Brudzew
Mirek Adamów
0:1
GKS Olszówka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Mirek Adamów
Pauza
SRW Łuczywno
0:6
Czarni Brzeźno
Kasztelania II Brudzew
2:2
Górnik Wierzbinek
GKS Olszówka
2:2
Sparta Barłogi
Orion Skulsk
3:3
Baszta Przedecz
Fanclub Dąbroszyn
3:3
LZS Karszew
Sokół II Kleczew
2:1
GKS Osiek Wielki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Barłogi
Pauza
SRW Łuczywno
2:3
Górnik Wierzbinek
Baszta Przedecz
3:1
Fanclub Dąbroszyn
GKS Osiek Wielki
6:1
Orion Skulsk
Czarni Brzeźno
3:3
Sokół II Kleczew
Mirek Adamów
1:1
Kasztelania II Brudzew
LZS Karszew
1:1
GKS Olszówka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Karszew
Pauza
Kasztelania II Brudzew
6:3
Sparta Barłogi
SRW Łuczywno
3:2
Mirek Adamów
Orion Skulsk
3:6
Czarni Brzeźno
Baszta Przedecz
1:2
GKS Osiek Wielki
Fanclub Dąbroszyn
3:4
GKS Olszówka
Sokół II Kleczew
2:3
Górnik Wierzbinek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Olszówka
Pauza
GKS Osiek Wielki
3:0
Fanclub Dąbroszyn
Sparta Barłogi
10:0
SRW Łuczywno
Czarni Brzeźno
2:1
Baszta Przedecz
Mirek Adamów
0:2
Sokół II Kleczew
LZS Karszew
1:4
Kasztelania II Brudzew
Górnik Wierzbinek
7:2
Orion Skulsk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Fanclub Dąbroszyn
Pauza
SRW Łuczywno
3:0
LZS Karszew
Kasztelania II Brudzew
1:1
GKS Olszówka
Orion Skulsk
4:2
Mirek Adamów
Baszta Przedecz
2:1
Górnik Wierzbinek
GKS Osiek Wielki
0:0
Czarni Brzeźno
Sokół II Kleczew
5:1
Sparta Barłogi
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelania II Brudzew
Pauza
GKS Olszówka
7:1
SRW Łuczywno
Czarni Brzeźno
3:3
Fanclub Dąbroszyn
Sparta Barłogi
0:0
Orion Skulsk
Górnik Wierzbinek
3:3
GKS Osiek Wielki
Mirek Adamów
4:1
Baszta Przedecz
LZS Karszew
0:5
Sokół II Kleczew
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
SRW Łuczywno
Pauza
Orion Skulsk
3:0
LZS Karszew
Baszta Przedecz
2:1
Sparta Barłogi
Fanclub Dąbroszyn
1:3
Kasztelania II Brudzew
Sokół II Kleczew
3:0
GKS Olszówka
GKS Osiek Wielki
1:0
Mirek Adamów
Czarni Brzeźno
1:5
Górnik Wierzbinek
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół II Kleczew
Pauza
Kasztelania II Brudzew
1:4
SRW Łuczywno
GKS Olszówka
8:1
Orion Skulsk
Górnik Wierzbinek
5:0
Fanclub Dąbroszyn
Sparta Barłogi
1:1
GKS Osiek Wielki
Mirek Adamów
4:1
Czarni Brzeźno
LZS Karszew
1:3
Baszta Przedecz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orion Skulsk
Pauza
Górnik Wierzbinek
1:0
Mirek Adamów
Baszta Przedecz
2:1
GKS Olszówka
GKS Osiek Wielki
3:1
LZS Karszew
Czarni Brzeźno
5:4
Sparta Barłogi
Fanclub Dąbroszyn
3:0
SRW Łuczywno
Sokół II Kleczew
3:0
Kasztelania II Brudzew
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Baszta Przedecz
Pauza
SRW Łuczywno
2:3
Sokół II Kleczew
Kasztelania II Brudzew
11:4
Orion Skulsk
GKS Olszówka
0:2
GKS Osiek Wielki
Sparta Barłogi
3:1
Górnik Wierzbinek
Mirek Adamów
8:0
Fanclub Dąbroszyn
LZS Karszew
1:2
Czarni Brzeźno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Osiek Wielki
Pauza
Orion Skulsk
4:1
SRW Łuczywno
Baszta Przedecz
1:1
Kasztelania II Brudzew
Górnik Wierzbinek
10:0
LZS Karszew
Czarni Brzeźno
2:7
GKS Olszówka
Mirek Adamów
0:1
Sparta Barłogi
Fanclub Dąbroszyn
1:3
Sokół II Kleczew
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Brzeźno
Pauza
SRW Łuczywno
1:4
Baszta Przedecz
Kasztelania II Brudzew
1:6
GKS Osiek Wielki
GKS Olszówka
2:0
Górnik Wierzbinek
Sparta Barłogi
2:1
Fanclub Dąbroszyn
LZS Karszew
3:1
Mirek Adamów
Sokół II Kleczew
3:0
Orion Skulsk
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wierzbinek
Pauza
GKS Olszówka
2:2
Mirek Adamów
SRW Łuczywno
0:1
GKS Osiek Wielki
Kasztelania II Brudzew
2:2
Czarni Brzeźno
Fanclub Dąbroszyn
4:1
Orion Skulsk
Sokół II Kleczew
2:0
Baszta Przedecz
LZS Karszew
0:2
Sparta Barłogi
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Mirek Adamów
Pauza
Baszta Przedecz
5:1
Orion Skulsk
Górnik Wierzbinek
2:3
Kasztelania II Brudzew
GKS Osiek Wielki
1:1
Sokół II Kleczew
Czarni Brzeźno
6:1
SRW Łuczywno
Sparta Barłogi
2:1
GKS Olszówka
LZS Karszew
1:8
Fanclub Dąbroszyn
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Barłogi
Pauza
Górnik Wierzbinek
3:0
SRW Łuczywno
Orion Skulsk
0:8
GKS Osiek Wielki
Kasztelania II Brudzew
2:2
Mirek Adamów
GKS Olszówka
4:1
LZS Karszew
Fanclub Dąbroszyn
1:6
Baszta Przedecz
Sokół II Kleczew
4:1
Czarni Brzeźno
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Karszew
Pauza
GKS Olszówka
3:0
Fanclub Dąbroszyn
Sparta Barłogi
4:0
Kasztelania II Brudzew
Górnik Wierzbinek
5:4
Sokół II Kleczew
GKS Osiek Wielki
1:2
Baszta Przedecz
Czarni Brzeźno
3:0
Orion Skulsk
Mirek Adamów
5:0
SRW Łuczywno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Olszówka
Pauza
Orion Skulsk
2:6
Górnik Wierzbinek
SRW Łuczywno
0:3
Sparta Barłogi
Kasztelania II Brudzew
3:3
LZS Karszew
Sokół II Kleczew
2:0
Mirek Adamów
Baszta Przedecz
4:3
Czarni Brzeźno
Fanclub Dąbroszyn
0:2
GKS Osiek Wielki
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Fanclub Dąbroszyn
Pauza
GKS Olszówka
2:1
Kasztelania II Brudzew
LZS Karszew
4:0
SRW Łuczywno
Sparta Barłogi
2:2
Sokół II Kleczew
Górnik Wierzbinek
2:3
Baszta Przedecz
Czarni Brzeźno
0:2
GKS Osiek Wielki
Mirek Adamów
3:1
Orion Skulsk
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelania II Brudzew
Pauza
SRW Łuczywno
2:5
GKS Olszówka
GKS Osiek Wielki
0:0
Górnik Wierzbinek
Orion Skulsk
1:1
Sparta Barłogi
Sokół II Kleczew
3:0
LZS Karszew
Baszta Przedecz
1:1
Mirek Adamów
Fanclub Dąbroszyn
0:3
Czarni Brzeźno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
SRW Łuczywno
Pauza
GKS Olszówka
1:1
Sokół II Kleczew
Kasztelania II Brudzew
3:0
Fanclub Dąbroszyn
Mirek Adamów
0:3
GKS Osiek Wielki
Sparta Barłogi
0:0
Baszta Przedecz
Górnik Wierzbinek
3:2
Czarni Brzeźno
LZS Karszew
9:2
Orion Skulsk
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół II Kleczew
Pauza
SRW Łuczywno
1:2
Kasztelania II Brudzew
GKS Osiek Wielki
4:2
Sparta Barłogi
Orion Skulsk
1:2
GKS Olszówka
Baszta Przedecz
2:2
LZS Karszew
Fanclub Dąbroszyn
2:6
Górnik Wierzbinek
Czarni Brzeźno
1:1
Mirek Adamów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Orion Skulsk
Pauza
GKS Olszówka
1:2
Baszta Przedecz
SRW Łuczywno
1:0
Fanclub Dąbroszyn
Kasztelania II Brudzew
1:1
Sokół II Kleczew
LZS Karszew
4:1
GKS Osiek Wielki
Sparta Barłogi
0:2
Czarni Brzeźno
Mirek Adamów
1:7
Górnik Wierzbinek
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Baszta Przedecz
Pauza
Górnik Wierzbinek
3:0
Sparta Barłogi
Fanclub Dąbroszyn
4:1
Mirek Adamów
Orion Skulsk
4:0
Kasztelania II Brudzew
Sokół II Kleczew
4:0
SRW Łuczywno
GKS Osiek Wielki
1:0
GKS Olszówka
Czarni Brzeźno
2:2
LZS Karszew
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Osiek Wielki
Pauza
Sparta Barłogi
3:0
Mirek Adamów
SRW Łuczywno
3:6
Orion Skulsk
Kasztelania II Brudzew
3:0
Baszta Przedecz
GKS Olszówka
6:2
Czarni Brzeźno
LZS Karszew
2:5
Górnik Wierzbinek
Sokół II Kleczew
1:0
Fanclub Dąbroszyn
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Brzeźno
Pauza
Baszta Przedecz
3:1
SRW Łuczywno
Górnik Wierzbinek
4:2
GKS Olszówka
GKS Osiek Wielki
4:1
Kasztelania II Brudzew
Fanclub Dąbroszyn
5:1
Sparta Barłogi
Mirek Adamów
1:1
LZS Karszew
Orion Skulsk
0:0
Sokół II Kleczew
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij