zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Biało Zielone Gdańsk
3:0
Pogoń Lębork
KP Starogard Gdański
6:1
Gryf Wejherowo
Chojniczanka Chojnice
4:2
Santos Gdańsk
Arka Gdynia
0:1
Gryf Słupsk
Myśliwiec Tuchomie
4:2
GAP Sparta
Pomezania Malbork
0:1
Sztorm Mosty
U-2 Bytów
0:3
AP KP Gdynia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Wejherowo
1:2
Biało Zielone Gdańsk
Sztorm Mosty
4:0
Myśliwiec Tuchomie
GAP Sparta
0:3
KP Starogard Gdański
Pogoń Lębork
1:7
Chojniczanka Chojnice
Santos Gdańsk
0:2
Arka Gdynia
U-2 Bytów
3:2
Pomezania Malbork
AP KP Gdynia
0:1
Gryf Słupsk
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Biało Zielone Gdańsk
1:0
GAP Sparta
KP Starogard Gdański
1:1
Sztorm Mosty
Gryf Słupsk
5:1
Santos Gdańsk
Chojniczanka Chojnice
7:0
Gryf Wejherowo
Arka Gdynia
5:2
Pogoń Lębork
Myśliwiec Tuchomie
2:1
U-2 Bytów
Pomezania Malbork
3:1
AP KP Gdynia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Wejherowo
5:0
Arka Gdynia
Sztorm Mosty
0:0
Biało Zielone Gdańsk
GAP Sparta
0:4
Chojniczanka Chojnice
Pogoń Lębork
2:1
Gryf Słupsk
Pomezania Malbork
5:1
Myśliwiec Tuchomie
U-2 Bytów
2:0
KP Starogard Gdański
AP KP Gdynia
3:1
Santos Gdańsk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Biało Zielone Gdańsk
0:1
U-2 Bytów
KP Starogard Gdański
1:1
Pomezania Malbork
Gryf Słupsk
3:0
Gryf Wejherowo
Chojniczanka Chojnice
5:0
Sztorm Mosty
Arka Gdynia
1:0
GAP Sparta
Santos Gdańsk
5:2
Pogoń Lębork
Myśliwiec Tuchomie
0:4
AP KP Gdynia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Wejherowo
5:1
Santos Gdańsk
Sztorm Mosty
1:0
Arka Gdynia
GAP Sparta
2:7
Gryf Słupsk
Myśliwiec Tuchomie
1:5
KP Starogard Gdański
Pomezania Malbork
1:0
Biało Zielone Gdańsk
U-2 Bytów
1:2
Chojniczanka Chojnice
AP KP Gdynia
2:1
Pogoń Lębork
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Biało Zielone Gdańsk
1:0
Myśliwiec Tuchomie
Gryf Słupsk
3:1
Sztorm Mosty
Chojniczanka Chojnice
2:0
Pomezania Malbork
Arka Gdynia
0:0
U-2 Bytów
Pogoń Lębork
5:1
Gryf Wejherowo
Santos Gdańsk
8:1
GAP Sparta
KP Starogard Gdański
2:0
AP KP Gdynia
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
2:0
Biało Zielone Gdańsk
Sztorm Mosty
2:0
Santos Gdańsk
GAP Sparta
1:4
Pogoń Lębork
Myśliwiec Tuchomie
1:3
Chojniczanka Chojnice
Pomezania Malbork
0:2
Arka Gdynia
U-2 Bytów
0:0
Gryf Słupsk
AP KP Gdynia
10:0
Gryf Wejherowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Słupsk
2:1
Pomezania Malbork
Gryf Wejherowo
4:1
GAP Sparta
Chojniczanka Chojnice
0:0
KP Starogard Gdański
Arka Gdynia
2:1
Myśliwiec Tuchomie
Pogoń Lębork
1:0
Sztorm Mosty
Santos Gdańsk
1:3
U-2 Bytów
Biało Zielone Gdańsk
0:4
AP KP Gdynia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
U-2 Bytów
4:3
Pogoń Lębork
AP KP Gdynia
11:0
GAP Sparta
Sztorm Mosty
4:2
Gryf Wejherowo
Myśliwiec Tuchomie
1:4
Gryf Słupsk
Biało Zielone Gdańsk
2:2
Chojniczanka Chojnice
KP Starogard Gdański
4:0
Arka Gdynia
Pomezania Malbork
1:3
Santos Gdańsk
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Słupsk
2:0
KP Starogard Gdański
Gryf Wejherowo
1:1
U-2 Bytów
Arka Gdynia
2:0
Biało Zielone Gdańsk
GAP Sparta
1:5
Sztorm Mosty
Pogoń Lębork
3:0
Pomezania Malbork
Santos Gdańsk
4:1
Myśliwiec Tuchomie
Chojniczanka Chojnice
2:0
AP KP Gdynia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Biało Zielone Gdańsk
0:5
Gryf Słupsk
KP Starogard Gdański
6:2
Santos Gdańsk
Chojniczanka Chojnice
4:1
Arka Gdynia
Myśliwiec Tuchomie
3:2
Pogoń Lębork
Pomezania Malbork
0:2
Gryf Wejherowo
U-2 Bytów
10:1
GAP Sparta
AP KP Gdynia
4:0
Sztorm Mosty
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Słupsk
2:4
Chojniczanka Chojnice
Gryf Wejherowo
6:0
Myśliwiec Tuchomie
Sztorm Mosty
1:5
U-2 Bytów
Pogoń Lębork
0:5
KP Starogard Gdański
Santos Gdańsk
2:1
Biało Zielone Gdańsk
Arka Gdynia
2:1
AP KP Gdynia
Pomezania Malbork
3:1
GAP Sparta
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Słupsk
2:1
Arka Gdynia
AP KP Gdynia
2:0
U-2 Bytów
Pogoń Lębork
2:1
Biało Zielone Gdańsk
Santos Gdańsk
0:10
Chojniczanka Chojnice
Gryf Wejherowo
0:1
KP Starogard Gdański
Sztorm Mosty
0:5
Pomezania Malbork
GAP Sparta
3:0*
Myśliwiec Tuchomie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia
4:4
Santos Gdańsk
Gryf Słupsk
3:1
AP KP Gdynia
Biało Zielone Gdańsk
1:3
Gryf Wejherowo
Chojniczanka Chojnice
3:1
Pogoń Lębork
KP Starogard Gdański
5:0
GAP Sparta
Myśliwiec Tuchomie
0:3*
Sztorm Mosty
Pomezania Malbork
2:2
U-2 Bytów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Wejherowo
0:0
Chojniczanka Chojnice
AP KP Gdynia
2:2
Pomezania Malbork
Sztorm Mosty
0:3
KP Starogard Gdański
GAP Sparta
0:2
Biało Zielone Gdańsk
Pogoń Lębork
3:1
Arka Gdynia
Santos Gdańsk
3:3
Gryf Słupsk
U-2 Bytów
3:0*
Myśliwiec Tuchomie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
GAP Sparta
- : -
U-2 Bytów
Pogoń Lębork
- : -
Myśliwiec Tuchomie
Gryf Słupsk
- : -
Biało Zielone Gdańsk
Arka Gdynia
- : -
Chojniczanka Chojnice
Santos Gdańsk
- : -
KP Starogard Gdański
Sztorm Mosty
- : -
AP KP Gdynia
Gryf Wejherowo
- : -
Pomezania Malbork
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Biało Zielone Gdańsk
1:2
Sztorm Mosty
Myśliwiec Tuchomie
0:3*
Pomezania Malbork
Chojniczanka Chojnice
3:0*
GAP Sparta
KP Starogard Gdański
0:0
U-2 Bytów
Santos Gdańsk
2:1
AP KP Gdynia
Gryf Słupsk
1:1
Pogoń Lębork
Arka Gdynia
5:0
Gryf Wejherowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
AP KP Gdynia
3:0*
Myśliwiec Tuchomie
Gryf Wejherowo
0:4
Gryf Słupsk
GAP Sparta
1:10
Arka Gdynia
Pogoń Lębork
5:1
Santos Gdańsk
U-2 Bytów
1:0
Biało Zielone Gdańsk
Pomezania Malbork
1:1
KP Starogard Gdański
Sztorm Mosty
3:1
Chojniczanka Chojnice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
3:0*
Myśliwiec Tuchomie
Santos Gdańsk
2:4
Gryf Wejherowo
Arka Gdynia
2:0
Sztorm Mosty
Pogoń Lębork
0:4
AP KP Gdynia
Biało Zielone Gdańsk
5:1
Pomezania Malbork
Gryf Słupsk
3:0
GAP Sparta
Chojniczanka Chojnice
6:2
U-2 Bytów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
GAP Sparta
3:6
Santos Gdańsk
Myśliwiec Tuchomie
0:3*
Biało Zielone Gdańsk
Gryf Wejherowo
3:1
Pogoń Lębork
Sztorm Mosty
2:1
Gryf Słupsk
Pomezania Malbork
2:4
Chojniczanka Chojnice
U-2 Bytów
2:0
Arka Gdynia
AP KP Gdynia
2:3
KP Starogard Gdański
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Santos Gdańsk
3:0
Sztorm Mosty
Arka Gdynia
2:4
Pomezania Malbork
Biało Zielone Gdańsk
1:5
KP Starogard Gdański
Gryf Słupsk
5:2
U-2 Bytów
Pogoń Lębork
3:0*
GAP Sparta
Gryf Wejherowo
0:0
AP KP Gdynia
Chojniczanka Chojnice
3:0*
Myśliwiec Tuchomie
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
GAP Sparta
0:3*
Gryf Wejherowo
Myśliwiec Tuchomie
0:3*
Arka Gdynia
KP Starogard Gdański
2:2
Chojniczanka Chojnice
AP KP Gdynia
0:0
Biało Zielone Gdańsk
Sztorm Mosty
1:0
Pogoń Lębork
U-2 Bytów
0:0
Santos Gdańsk
Pomezania Malbork
1:1
Gryf Słupsk
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Słupsk
3:0
Myśliwiec Tuchomie
GAP Sparta
0:3
AP KP Gdynia
Chojniczanka Chojnice
1:2
Biało Zielone Gdańsk
Pogoń Lębork
2:0
U-2 Bytów
Arka Gdynia
0:1
KP Starogard Gdański
Santos Gdańsk
4:1
Pomezania Malbork
Gryf Wejherowo
2:0
Sztorm Mosty
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Biało Zielone Gdańsk
0:2
Arka Gdynia
Myśliwiec Tuchomie
0:3
Santos Gdańsk
Sztorm Mosty
3:0
GAP Sparta
Pomezania Malbork
0:0
Pogoń Lębork
KP Starogard Gdański
2:4
Gryf Słupsk
AP KP Gdynia
0:4
Chojniczanka Chojnice
U-2 Bytów
0:1
Gryf Wejherowo
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
AP KP Gdynia
2:0
Arka Gdynia
GAP Sparta
- : -
Pomezania Malbork
Myśliwiec Tuchomie
- : -
Gryf Wejherowo
Biało Zielone Gdańsk
- : -
Santos Gdańsk
KP Starogard Gdański
- : -
Pogoń Lębork
Chojniczanka Chojnice
- : -
Gryf Słupsk
U-2 Bytów
- : -
Sztorm Mosty
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij