zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Kowalewo Pomorskie
10:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Błękitni Podwiesk
0:11
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Węgrowianka Węgrowo
7:7
Zryw Książki
Elana IV Toruń
0:2
JSS II Toruń
Gol Brodnica
2:1
Olimpia III Grudziądz
Elana III Toruń
0:3
Sokół Radomin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Książki
1:7
Promień Kowalewo Pomorskie
JSS II Toruń
2:0
Błękitni Podwiesk
Sokół Radomin
2:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Gol Brodnica
4:3
Elana III Toruń
Piłkarz Golub-Dobrzyń
3:3
Węgrowianka Węgrowo
Olimpia III Grudziądz
1:0
Elana IV Toruń
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Kowalewo Pomorskie
2:0
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Gol Brodnica
3:3
Sokół Radomin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2:7
Zryw Książki
Błękitni Podwiesk
1:4
Olimpia III Grudziądz
Elana IV Toruń
1:3
Elana III Toruń
Węgrowianka Węgrowo
4:4
JSS II Toruń
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gol Brodnica
5:0
Elana IV Toruń
Piłkarz Golub-Dobrzyń
4:2
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Sokół Radomin
4:0
Zryw Książki
Elana III Toruń
8:1
Błękitni Podwiesk
Olimpia III Grudziądz
3:0
Węgrowianka Węgrowo
JSS II Toruń
1:5
Promień Kowalewo Pomorskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Kowalewo Pomorskie
6:1
Olimpia III Grudziądz
Zryw Książki
1:1
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Elana IV Toruń
0:3
Sokół Radomin
Węgrowianka Węgrowo
2:2
Elana III Toruń
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2:0
JSS II Toruń
Błękitni Podwiesk
0:10
Gol Brodnica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gol Brodnica
0:0
Węgrowianka Węgrowo
Zryw Książki
4:1
JSS II Toruń
Elana III Toruń
2:3
Promień Kowalewo Pomorskie
Elana IV Toruń
1:0
Błękitni Podwiesk
Olimpia III Grudziądz
4:3
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Sokół Radomin
1:1
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2:4
Elana III Toruń
Błękitni Podwiesk
1:7
Sokół Radomin
Piłkarz Golub-Dobrzyń
6:0
JSS II Toruń
Węgrowianka Węgrowo
3:0
Elana IV Toruń
Promień Kowalewo Pomorskie
4:4
Gol Brodnica
Zryw Książki
3:1
Olimpia III Grudziądz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:9
Gol Brodnica
Sokół Radomin
9:1
JSS II Toruń
Elana III Toruń
5:0
Zryw Książki
Błękitni Podwiesk
2:5
Węgrowianka Węgrowo
Olimpia III Grudziądz
1:1
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Elana IV Toruń
0:2
Promień Kowalewo Pomorskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Kowalewo Pomorskie
5:2
Błękitni Podwiesk
Piłkarz Golub-Dobrzyń
2:1
Elana III Toruń
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:1
Elana IV Toruń
Węgrowianka Węgrowo
0:3
Sokół Radomin
Zryw Książki
1:2
Gol Brodnica
JSS II Toruń
0:1
Olimpia III Grudziądz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Węgrowianka Węgrowo
0:0
Promień Kowalewo Pomorskie
Sokół Radomin
3:0
Olimpia III Grudziądz
Błękitni Podwiesk
2:5
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Elana III Toruń
4:0
JSS II Toruń
Elana IV Toruń
0:1
Zryw Książki
Gol Brodnica
10:0
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Kowalewo Pomorskie
3:0
Sokół Radomin
Piłkarz Golub-Dobrzyń
2:0
Elana IV Toruń
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2:2
Węgrowianka Węgrowo
Zryw Książki
5:2
Błękitni Podwiesk
Olimpia III Grudziądz
0:4
Elana III Toruń
JSS II Toruń
0:4
Gol Brodnica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:2
Promień Kowalewo Pomorskie
Sokół Radomin
2:0
Elana III Toruń
JSS II Toruń
0:1
Elana IV Toruń
Olimpia III Grudziądz
1:3
Gol Brodnica
Piłkarz Golub-Dobrzyń
0:3
Błękitni Podwiesk
Zryw Książki
1:2
Węgrowianka Węgrowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Elana III Toruń
0:4
Gol Brodnica
Promień Kowalewo Pomorskie
2:4
Zryw Książki
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:0
Sokół Radomin
Elana IV Toruń
1:1
Olimpia III Grudziądz
Błękitni Podwiesk
5:1
JSS II Toruń
Węgrowianka Węgrowo
0:1
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Radomin
2:4
Gol Brodnica
Elana III Toruń
1:0
Elana IV Toruń
Piłkarz Golub-Dobrzyń
1:1
Promień Kowalewo Pomorskie
Olimpia III Grudziądz
1:4
Błękitni Podwiesk
Zryw Książki
5:2
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
JSS II Toruń
- : -
Węgrowianka Węgrowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Książki
0:1
Sokół Radomin
Węgrowianka Węgrowo
5:1
Olimpia III Grudziądz
Promień Kowalewo Pomorskie
5:1
JSS II Toruń
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:1
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Elana IV Toruń
1:4
Gol Brodnica
Błękitni Podwiesk
2:0
Elana III Toruń
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Gol Brodnica
0:3
Błękitni Podwiesk
Sokół Radomin
4:0
Elana IV Toruń
Elana III Toruń
3:1
Węgrowianka Węgrowo
JSS II Toruń
5:3
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Piłkarz Golub-Dobrzyń
1:1
Zryw Książki
Olimpia III Grudziądz
1:4
Promień Kowalewo Pomorskie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Piłkarz Golub-Dobrzyń
0:0
Sokół Radomin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:0
Olimpia III Grudziądz
Węgrowianka Węgrowo
2:4
Gol Brodnica
JSS II Toruń
2:6
Zryw Książki
Promień Kowalewo Pomorskie
1:0
Elana III Toruń
Błękitni Podwiesk
7:0
Elana IV Toruń
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia III Grudziądz
2:3
Zryw Książki
Sokół Radomin
7:0
Błękitni Podwiesk
Gol Brodnica
2:1
Promień Kowalewo Pomorskie
Elana IV Toruń
0:2
Węgrowianka Węgrowo
Elana III Toruń
3:3
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
JSS II Toruń
0:4
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Piłkarz Golub-Dobrzyń
5:0
Olimpia III Grudziądz
JSS II Toruń
0:3
Sokół Radomin
Węgrowianka Węgrowo
6:0
Błękitni Podwiesk
Gol Brodnica
4:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Zryw Książki
6:0
Elana III Toruń
Promień Kowalewo Pomorskie
8:1
Elana IV Toruń
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Radomin
0:2
Węgrowianka Węgrowo
Gol Brodnica
5:1
Zryw Książki
Błękitni Podwiesk
2:0
Promień Kowalewo Pomorskie
Elana III Toruń
0:2
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Elana IV Toruń
4:3
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Olimpia III Grudziądz
4:1
JSS II Toruń
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Kowalewo Pomorskie
3:0
Węgrowianka Węgrowo
Piłkarz Golub-Dobrzyń
0:2
Gol Brodnica
JSS II Toruń
0:0
Elana III Toruń
Olimpia III Grudziądz
0:2
Sokół Radomin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
3:4
Błękitni Podwiesk
Zryw Książki
8:0
Elana IV Toruń
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Radomin
1:0
Promień Kowalewo Pomorskie
Błękitni Podwiesk
1:1
Zryw Książki
Gol Brodnica
10:1
JSS II Toruń
Węgrowianka Węgrowo
6:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Elana III Toruń
1:1
Olimpia III Grudziądz
Elana IV Toruń
0:7
Piłkarz Golub-Dobrzyń
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij