zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Mustang Ostaszewo
4:8
Olimpia Grudziądz
JSS Erbud Toruń
8:4
Unislavia Unisław
MAF Toruń
10:6
Legia Chełmża
Elana Toruń
8:2
Cyklon Kończewice
DAP Toruń
8:4
KS Pomorzanin Toruń
Gwiazda-Kania Toruń
16:2
Chełminianka Chełmno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełminianka Chełmno
3:19
Legia Chełmża
Gwiazda-Kania Toruń
1:1
Elana Toruń
Cyklon Kończewice
2:9
DAP Toruń
Unislavia Unisław
7:5
Mustang Ostaszewo
Olimpia Grudziądz
8:2
MAF Toruń
KS Pomorzanin Toruń
4:5
JSS Erbud Toruń
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Elana Toruń
8:8
Chełminianka Chełmno
JSS Erbud Toruń
9:2
Cyklon Kończewice
DAP Toruń
9:0
Gwiazda-Kania Toruń
MAF Toruń
5:2
Unislavia Unisław
Legia Chełmża
4:7
Olimpia Grudziądz
Mustang Ostaszewo
6:11
KS Pomorzanin Toruń
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pomorzanin Toruń
3:7
MAF Toruń
Unislavia Unisław
5:9
Legia Chełmża
Chełminianka Chełmno
6:6
Olimpia Grudziądz
Elana Toruń
5:5
DAP Toruń
Gwiazda-Kania Toruń
4:2
JSS Erbud Toruń
Cyklon Kończewice
4:0
Mustang Ostaszewo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Toruń
17:4
Chełminianka Chełmno
Legia Chełmża
8:1
KS Pomorzanin Toruń
JSS Erbud Toruń
- : -
Elana Toruń
Mustang Ostaszewo
0:5
Gwiazda-Kania Toruń
Olimpia Grudziądz
10:1
Unislavia Unisław
MAF Toruń
9:2
Cyklon Kończewice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Toruń
6:5
JSS Erbud Toruń
Gwiazda-Kania Toruń
3:11
MAF Toruń
Elana Toruń
8:1
Mustang Ostaszewo
Chełminianka Chełmno
6:5
Unislavia Unisław
Cyklon Kończewice
2:5
Legia Chełmża
KS Pomorzanin Toruń
3:8
Olimpia Grudziądz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
JSS Erbud Toruń
15:3
Chełminianka Chełmno
MAF Toruń
3:3
Elana Toruń
Mustang Ostaszewo
2:18
DAP Toruń
Olimpia Grudziądz
9:1
Cyklon Kończewice
Unislavia Unisław
- : -
KS Pomorzanin Toruń
Legia Chełmża
7:4
Gwiazda-Kania Toruń
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Toruń
- : -
MAF Toruń
JSS Erbud Toruń
- : -
Mustang Ostaszewo
Elana Toruń
- : -
Legia Chełmża
Chełminianka Chełmno
- : -
KS Pomorzanin Toruń
Cyklon Kończewice
- : -
Unislavia Unisław
Gwiazda-Kania Toruń
1:1
Olimpia Grudziądz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pomorzanin Toruń
- : -
Cyklon Kończewice
MAF Toruń
- : -
JSS Erbud Toruń
Mustang Ostaszewo
- : -
Chełminianka Chełmno
Unislavia Unisław
- : -
Gwiazda-Kania Toruń
Legia Chełmża
- : -
DAP Toruń
Olimpia Grudziądz
- : -
Elana Toruń
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda-Kania Toruń
- : -
KS Pomorzanin Toruń
JSS Erbud Toruń
- : -
Legia Chełmża
Elana Toruń
- : -
Unislavia Unisław
Mustang Ostaszewo
- : -
MAF Toruń
Chełminianka Chełmno
- : -
Cyklon Kończewice
DAP Toruń
- : -
Olimpia Grudziądz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pomorzanin Toruń
- : -
Elana Toruń
MAF Toruń
- : -
Chełminianka Chełmno
Cyklon Kończewice
- : -
Gwiazda-Kania Toruń
Unislavia Unisław
- : -
DAP Toruń
Legia Chełmża
- : -
Mustang Ostaszewo
Olimpia Grudziądz
- : -
JSS Erbud Toruń
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij