zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Ełganowo
1:3
GKS IV Sierakowice
KS Sulmin
Pauza
Cartusia IV Kartuzy
Pauza
Chojniczanka Chojnice
2:1
FC Gowidlino
Gryf Goręczyno
0:7
GKS Przodkowo
GKS IV Kolbudy
1:4
Salos IV Brusy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniczanka Chojnice
Pauza
Sokół Ełganowo
0:5
KS Sulmin
FC Gowidlino
2:2
GKS IV Kolbudy
GKS Przodkowo
1:11
Cartusia IV Kartuzy
GKS IV Sierakowice
Pauza
Salos IV Brusy
5:0
Gryf Goręczyno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniczanka Chojnice
15:0
Sokół Ełganowo
KS Sulmin
2:6
GKS IV Sierakowice
Gryf Goręczyno
2:10
FC Gowidlino
GKS Przodkowo
Pauza
Cartusia IV Kartuzy
8:0
Salos IV Brusy
GKS IV Kolbudy
Pauza
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Ełganowo
1:1
GKS IV Kolbudy
FC Gowidlino
1:1
Cartusia IV Kartuzy
KS Sulmin
0:0
Chojniczanka Chojnice
Gryf Goręczyno
Pauza
GKS IV Sierakowice
2:0
GKS Przodkowo
Salos IV Brusy
Pauza
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniczanka Chojnice
6:1
GKS IV Sierakowice
FC Gowidlino
Pauza
Gryf Goręczyno
1:7
Sokół Ełganowo
GKS Przodkowo
3:2
Salos IV Brusy
Cartusia IV Kartuzy
Pauza
GKS IV Kolbudy
0:2
KS Sulmin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniczanka Chojnice
6:0
GKS IV Kolbudy
Sokół Ełganowo
0:3
Cartusia IV Kartuzy
FC Gowidlino
2:2
GKS Przodkowo
KS Sulmin
10:1
Gryf Goręczyno
GKS IV Sierakowice
1:9
Salos IV Brusy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Ełganowo
Pauza
Gryf Goręczyno
0:9
Chojniczanka Chojnice
GKS Przodkowo
Pauza
Cartusia IV Kartuzy
1:0
KS Sulmin
GKS IV Kolbudy
1:2
GKS IV Sierakowice
Salos IV Brusy
2:0
FC Gowidlino
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniczanka Chojnice
1:0
Cartusia IV Kartuzy
Sokół Ełganowo
0:3
GKS Przodkowo
KS Sulmin
Pauza
GKS IV Sierakowice
1:0
FC Gowidlino
GKS IV Kolbudy
6:1
Gryf Goręczyno
Salos IV Brusy
Pauza
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniczanka Chojnice
Pauza
FC Gowidlino
Pauza
Gryf Goręczyno
0:3
GKS IV Sierakowice
GKS Przodkowo
5:4
KS Sulmin
Cartusia IV Kartuzy
5:0
GKS IV Kolbudy
Salos IV Brusy
3:0
Sokół Ełganowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniczanka Chojnice
3:2
GKS Przodkowo
Sokół Ełganowo
1:3
FC Gowidlino
KS Sulmin
2:3
Salos IV Brusy
Gryf Goręczyno
0:12
Cartusia IV Kartuzy
GKS IV Sierakowice
Pauza
GKS IV Kolbudy
Pauza
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Ełganowo
Pauza
FC Gowidlino
3:2
KS Sulmin
Gryf Goręczyno
Pauza
GKS Przodkowo
1:1
GKS IV Kolbudy
Cartusia IV Kartuzy
7:0
GKS IV Sierakowice
Salos IV Brusy
2:6
Chojniczanka Chojnice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij