zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Golina
Pauza
Sokół Kleczew
2:0
Kosynier Sokołowo
GKS Rzgów
1:1
LKS Ślesin
LZS Czarni Ostrowite
1:3
Victoria Września
Górnik II Konin
8:1
ZKS Zagórów
Sparta Sklejka Orzechowo
0:3
Strażak Licheń Stary
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Rzgów
Pauza
ZKS Zagórów
1:0
Sokół Kleczew
Polonia Golina
1:5
Sparta Sklejka Orzechowo
Victoria Września
8:4
Górnik II Konin
LKS Ślesin
12:0
Kosynier Sokołowo
Strażak Licheń Stary
5:1
LZS Czarni Ostrowite
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ślesin
Pauza
Sokół Kleczew
4:1
Victoria Września
Sparta Sklejka Orzechowo
4:1
GKS Rzgów
LZS Czarni Ostrowite
7:0
Polonia Golina
Górnik II Konin
3:1
Strażak Licheń Stary
Kosynier Sokołowo
0:5
ZKS Zagórów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Sklejka Orzechowo
Pauza
Sokół Kleczew
0:4
Strażak Licheń Stary
LKS Ślesin
8:0
ZKS Zagórów
Victoria Września
18:0
Kosynier Sokołowo
Polonia Golina
2:2
Górnik II Konin
GKS Rzgów
2:1
LZS Czarni Ostrowite
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Czarni Ostrowite
Pauza
Górnik II Konin
1:0
GKS Rzgów
ZKS Zagórów
0:6
Victoria Września
Sokół Kleczew
1:2
Polonia Golina
Kosynier Sokołowo
1:2
Strażak Licheń Stary
Sparta Sklejka Orzechowo
0:3
LKS Ślesin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Konin
Pauza
Sparta Sklejka Orzechowo
1:1
LZS Czarni Ostrowite
GKS Rzgów
0:2
Sokół Kleczew
Polonia Golina
3:0
Kosynier Sokołowo
LKS Ślesin
3:1
Victoria Września
Strażak Licheń Stary
- : -
ZKS Zagórów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kleczew
Pauza
Górnik II Konin
8:0
Sparta Sklejka Orzechowo
Victoria Września
2:4
Strażak Licheń Stary
Kosynier Sokołowo
0:2
GKS Rzgów
ZKS Zagórów
1:0
Polonia Golina
LZS Czarni Ostrowite
0:4
LKS Ślesin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Kosynier Sokołowo
Pauza
Polonia Golina
2:4
Victoria Września
GKS Rzgów
1:1
ZKS Zagórów
LKS Ślesin
2:0
Strażak Licheń Stary
LZS Czarni Ostrowite
0:4
Górnik II Konin
Sparta Sklejka Orzechowo
2:1
Sokół Kleczew
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Zagórów
Pauza
Sokół Kleczew
0:3
LZS Czarni Ostrowite
Kosynier Sokołowo
0:8
Sparta Sklejka Orzechowo
Victoria Września
4:1
GKS Rzgów
Strażak Licheń Stary
5:1
Polonia Golina
Górnik II Konin
3:5
LKS Ślesin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
Pauza
GKS Rzgów
0:5
Strażak Licheń Stary
Sparta Sklejka Orzechowo
3:2
ZKS Zagórów
LZS Czarni Ostrowite
5:0
Kosynier Sokołowo
LKS Ślesin
3:0
Polonia Golina
Górnik II Konin
2:2
Sokół Kleczew
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Licheń Stary
Pauza
Victoria Września
6:1
Sparta Sklejka Orzechowo
ZKS Zagórów
4:1
LZS Czarni Ostrowite
Kosynier Sokołowo
0:2
Górnik II Konin
Sokół Kleczew
- : -
LKS Ślesin
Polonia Golina
0:2
GKS Rzgów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij