zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
9:2
Wilki Wilczyn
Hetman Orchowo
0:6
Polonia Golina
Polanin Strzałkowo
1:1
ZKS Zagórów
Sokół Kleczew
10:1
Błękitni Psary Polskie
GKS Rzgów
4:1
Warta Pyzdry
Tulisia Tuliszków
0:7
SKP Słupca
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Słupca
14:0
Hetman Orchowo
ZKS Zagórów
2:4
Victoria Września
Polonia Golina
1:3
GKS Rzgów
Warta Pyzdry
2:3
Polanin Strzałkowo
Tulisia Tuliszków
0:0
Błękitni Psary Polskie
Wilki Wilczyn
2:1
Sokół Kleczew
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polanin Strzałkowo
1:2
Polonia Golina
Hetman Orchowo
0:0
Tulisia Tuliszków
Błękitni Psary Polskie
0:5
Wilki Wilczyn
Victoria Września
6:1
Warta Pyzdry
Sokół Kleczew
9:1
ZKS Zagórów
GKS Rzgów
2:2
SKP Słupca
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Słupca
7:1
Polanin Strzałkowo
Polonia Golina
1:4
Victoria Września
Hetman Orchowo
0:3
GKS Rzgów
ZKS Zagórów
4:0
Błękitni Psary Polskie
Warta Pyzdry
2:1
Sokół Kleczew
Tulisia Tuliszków
1:3
Wilki Wilczyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polanin Strzałkowo
6:0
Hetman Orchowo
Wilki Wilczyn
6:2
ZKS Zagórów
GKS Rzgów
1:0
Tulisia Tuliszków
Victoria Września
0:1
SKP Słupca
Sokół Kleczew
5:2
Polonia Golina
Błękitni Psary Polskie
2:6
Warta Pyzdry
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Rzgów
2:1
Polanin Strzałkowo
Warta Pyzdry
0:2
Wilki Wilczyn
SKP Słupca
3:1
Sokół Kleczew
Polonia Golina
0:2
Błękitni Psary Polskie
Hetman Orchowo
1:13
Victoria Września
Tulisia Tuliszków
2:4
ZKS Zagórów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Zagórów
6:1
Warta Pyzdry
Wilki Wilczyn
3:5
Polonia Golina
Victoria Września
10:0
GKS Rzgów
Polanin Strzałkowo
4:2
Tulisia Tuliszków
Sokół Kleczew
15:0
Hetman Orchowo
Błękitni Psary Polskie
0:1
SKP Słupca
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Orchowo
1:2
Błękitni Psary Polskie
SKP Słupca
1:0
Wilki Wilczyn
Polanin Strzałkowo
4:7
Victoria Września
Polonia Golina
1:5
ZKS Zagórów
GKS Rzgów
1:2
Sokół Kleczew
Tulisia Tuliszków
2:1
Warta Pyzdry
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Zagórów
0:1
SKP Słupca
Sokół Kleczew
10:0
Polanin Strzałkowo
Wilki Wilczyn
6:0
Hetman Orchowo
Błękitni Psary Polskie
5:1
GKS Rzgów
Warta Pyzdry
1:3
Polonia Golina
Tulisia Tuliszków
0:5
Victoria Września
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Orchowo
0:3
ZKS Zagórów
GKS Rzgów
0:6
Wilki Wilczyn
Victoria Września
2:7
Sokół Kleczew
SKP Słupca
6:1
Warta Pyzdry
Polanin Strzałkowo
2:3
Błękitni Psary Polskie
Tulisia Tuliszków
1:2
Polonia Golina
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Psary Polskie
0:7
Victoria Września
ZKS Zagórów
3:0
GKS Rzgów
Wilki Wilczyn
3:2
Polanin Strzałkowo
Polonia Golina
1:9
SKP Słupca
Sokół Kleczew
9:1
Tulisia Tuliszków
Warta Pyzdry
9:3
Hetman Orchowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Golina
2:3
Hetman Orchowo
Wilki Wilczyn
3:5
Victoria Września
SKP Słupca
4:0
Tulisia Tuliszków
ZKS Zagórów
2:3
Polanin Strzałkowo
Błękitni Psary Polskie
3:9
Sokół Kleczew
Warta Pyzdry
7:3
GKS Rzgów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polanin Strzałkowo
7:3
Warta Pyzdry
Sokół Kleczew
2:2
Wilki Wilczyn
Hetman Orchowo
0:6
SKP Słupca
GKS Rzgów
2:3
Polonia Golina
Błękitni Psary Polskie
3:1
Tulisia Tuliszków
Victoria Września
- : -
ZKS Zagórów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Golina
3:2
Polanin Strzałkowo
Warta Pyzdry
3:8
Victoria Września
SKP Słupca
5:1
GKS Rzgów
ZKS Zagórów
0:6
Sokół Kleczew
Wilki Wilczyn
1:0
Błękitni Psary Polskie
Tulisia Tuliszków
3:0
Hetman Orchowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilczyn
3:2
Tulisia Tuliszków
Błękitni Psary Polskie
6:2
ZKS Zagórów
Victoria Września
5:0
Polonia Golina
Polanin Strzałkowo
1:1
SKP Słupca
Sokół Kleczew
5:3
Warta Pyzdry
GKS Rzgów
5:1
Hetman Orchowo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Golina
0:1
Sokół Kleczew
Warta Pyzdry
2:1
Błękitni Psary Polskie
Tulisia Tuliszków
0:0
GKS Rzgów
SKP Słupca
1:2
Victoria Września
ZKS Zagórów
6:1
Wilki Wilczyn
Hetman Orchowo
2:2
Polanin Strzałkowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polanin Strzałkowo
5:1
GKS Rzgów
ZKS Zagórów
- : -
Tulisia Tuliszków
Wilki Wilczyn
4:0
Warta Pyzdry
Błękitni Psary Polskie
7:2
Polonia Golina
Sokół Kleczew
1:4
SKP Słupca
Victoria Września
8:0
Hetman Orchowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Rzgów
- : -
Victoria Września
Warta Pyzdry
- : -
ZKS Zagórów
Polonia Golina
- : -
Wilki Wilczyn
Tulisia Tuliszków
- : -
Polanin Strzałkowo
Hetman Orchowo
- : -
Sokół Kleczew
SKP Słupca
- : -
Błękitni Psary Polskie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Zagórów
- : -
Polonia Golina
Wilki Wilczyn
- : -
SKP Słupca
Warta Pyzdry
- : -
Tulisia Tuliszków
Błękitni Psary Polskie
- : -
Hetman Orchowo
Sokół Kleczew
- : -
GKS Rzgów
Victoria Września
- : -
Polanin Strzałkowo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Słupca
- : -
ZKS Zagórów
Polanin Strzałkowo
- : -
Sokół Kleczew
GKS Rzgów
- : -
Błękitni Psary Polskie
Polonia Golina
- : -
Warta Pyzdry
Hetman Orchowo
- : -
Wilki Wilczyn
Victoria Września
- : -
Tulisia Tuliszków
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Golina
- : -
Tulisia Tuliszków
Wilki Wilczyn
- : -
GKS Rzgów
Błękitni Psary Polskie
- : -
Polanin Strzałkowo
Warta Pyzdry
- : -
SKP Słupca
ZKS Zagórów
- : -
Hetman Orchowo
Sokół Kleczew
- : -
Victoria Września
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
- : -
Błękitni Psary Polskie
SKP Słupca
- : -
Polonia Golina
Polanin Strzałkowo
- : -
Wilki Wilczyn
Hetman Orchowo
- : -
Warta Pyzdry
GKS Rzgów
- : -
ZKS Zagórów
Tulisia Tuliszków
- : -
Sokół Kleczew
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij