zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Lębork
2:1
Victoria Dąbrówka
Piast Agrochem Człuchów
2:4
Grom Nakla
Start Łebień
3:0
Anioły Garczegorze
Baza 44 Siemirowice
1:3
GTS Czarna Dąbrówka
WKS Nożyno
2:10
Orkan Gostkowo
Urania Udorpie
4:1
Kaszubia II Studzienice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Dąbrówka
2:2
GTS Czarna Dąbrówka
Anioły Garczegorze
6:0
Piast Agrochem Człuchów
Pogoń Lębork
8:2
Start Łebień
Grom Nakla
4:2
Urania Udorpie
Orkan Gostkowo
2:2
Baza 44 Siemirowice
Kaszubia II Studzienice
11:0
WKS Nożyno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Agrochem Człuchów
2:2
Pogoń Lębork
Start Łebień
1:5
Victoria Dąbrówka
GTS Czarna Dąbrówka
4:2
Orkan Gostkowo
Baza 44 Siemirowice
4:4
Kaszubia II Studzienice
WKS Nożyno
1:11
Grom Nakla
Urania Udorpie
0:1
Anioły Garczegorze
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Dąbrówka
0:0
Orkan Gostkowo
Anioły Garczegorze
16:1
WKS Nożyno
Pogoń Lębork
3:6
Urania Udorpie
Start Łebień
4:0
Piast Agrochem Człuchów
Grom Nakla
2:1
Baza 44 Siemirowice
Kaszubia II Studzienice
7:2
GTS Czarna Dąbrówka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Agrochem Człuchów
5:4
Victoria Dąbrówka
GTS Czarna Dąbrówka
3:0
Grom Nakla
Baza 44 Siemirowice
0:2
Anioły Garczegorze
WKS Nożyno
2:2
Pogoń Lębork
Urania Udorpie
11:0
Start Łebień
Orkan Gostkowo
0:5
Kaszubia II Studzienice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Dąbrówka
0:3
Kaszubia II Studzienice
Anioły Garczegorze
3:2
GTS Czarna Dąbrówka
Pogoń Lębork
2:1
Baza 44 Siemirowice
Piast Agrochem Człuchów
4:4
Urania Udorpie
Start Łebień
10:2
WKS Nożyno
Grom Nakla
2:4
Orkan Gostkowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GTS Czarna Dąbrówka
1:3
Pogoń Lębork
Baza 44 Siemirowice
1:4
Start Łebień
WKS Nożyno
3:4
Piast Agrochem Człuchów
Urania Udorpie
1:2
Victoria Dąbrówka
Orkan Gostkowo
1:1
Anioły Garczegorze
Kaszubia II Studzienice
1:1
Grom Nakla
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Dąbrówka
0:3
Grom Nakla
Anioły Garczegorze
3:1
Kaszubia II Studzienice
Pogoń Lębork
0:0
Orkan Gostkowo
Piast Agrochem Człuchów
5:0
Baza 44 Siemirowice
Start Łebień
8:5
GTS Czarna Dąbrówka
Urania Udorpie
10:0
WKS Nożyno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GTS Czarna Dąbrówka
1:2
Piast Agrochem Człuchów
Baza 44 Siemirowice
4:3
Urania Udorpie
WKS Nożyno
0:3
Victoria Dąbrówka
Grom Nakla
3:4
Anioły Garczegorze
Orkan Gostkowo
5:2
Start Łebień
Kaszubia II Studzienice
0:0
Pogoń Lębork
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Dąbrówka
1:0
Anioły Garczegorze
Pogoń Lębork
1:0
Grom Nakla
Piast Agrochem Człuchów
5:1
Orkan Gostkowo
Start Łebień
10:3
Kaszubia II Studzienice
WKS Nożyno
3:3
Baza 44 Siemirowice
Urania Udorpie
9:1
GTS Czarna Dąbrówka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Anioły Garczegorze
0:1
Pogoń Lębork
GTS Czarna Dąbrówka
3:0
WKS Nożyno
Baza 44 Siemirowice
0:3
Victoria Dąbrówka
Grom Nakla
3:2
Start Łebień
Orkan Gostkowo
2:6
Urania Udorpie
Kaszubia II Studzienice
3:0
Piast Agrochem Człuchów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij